Кубрат Пулев - Антъни Джошуа

  • 24 024
  • 88
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 759
Може ли да ме насочите къде има тема за Кубрат и Джошуа за да питам там ?
Проблемът ми е , че се регистрирах , платих, а не дава да сваля от Апп-а приложението , защото съм в Бг. Като отида в Дазн България въобще пък нищо не тръгва . Някой с такъв проблем ?
Сори за ОФФ-а, но ако не е удобно тук да обясни някой, то поне ме насочете къде да питам.
Мерси

# 1
  • Rock & Roll feeling ...
  • Мнения: 6 690
Аз все още не съм с рег и гледам оттук http://freestreams-live1.com/sky-sports-box-office0/ ( линкът е от темата )
Дано някой се включи и ти помогне, според мен в случая не е спам, тъй като това е събитието на вечерта.
Кубрат се очаква да е от 00:30 бг време.

# 2
  • Мнения: 1 485
Може ли да ме насочите къде има тема за Кубрат и Джошуа за да питам там ?
Проблемът ми е , че се регистрирах , платих, а не дава да сваля от Апп-а приложението , защото съм в Бг. Като отида в Дазн България въобще пък нищо не тръгва . Някой с такъв проблем ?
Сори за ОФФ-а, но ако не е удобно тук да обясни някой, то поне ме насочете къде да питам.
Мерси
Да не би да ти иска да си верифицираш възрастта? Аз съм в Германия и ме караше да си въвежам данни от личната карта по тази причина.

И да не е напълно спам: На Андреа насинената уста в публикуваната от нея снимка изглеждаше като след процедура по поставяне на хиалурон и самите й устни бяха по-подути. Не мисля, а и се надявам, че не е било от удар...

Последна редакция: сб, 12 дек 2020, 23:55 от Charmony

# 3
  • Мнения: 1 759
Не, не иска възраст. Взлиам през пад-а . Иска да инсталирам приложението и като цъкна ми дава , че трябва да съм UK store и дотам...

# 4
  • Мнения: 2 803
Пробвайте от тук, май не насича толкова https://player.twitch.tv/?channel=balkanevents040&enableExte … pout&volume=1

# 5
# 6
  • На южния бряг
  • Мнения: 210
От тук гледам в момента, много хубаво качество и български коментар по време на мачовете( в Англия съм не знам дали има значение)

# 7
  • Мнения: 4 350
Гледаме бокса с ММ . 3-ти рунд от 12 общо тече в момента. Антъни за сега хвърли  Кобрата на тепиха.

# 8
  • Мнения: 10 266
Леле тоя човек защо въобще е отишъл да се излага, да му се чудиш на акъла. Кобра, Кобра не е като да се биеш по заведенията на Слънчака Laughing

# 9
  • Мнения: 2 360
Изглежда много неравностоен бой. На мен ми стана мъчно и не мога да го гледам. Sad

# 10
  • Мнения: 1 538
Пулев е професионалист, не е лесно да се изправиш с/у млад шампион и то африканец - те са най-добри в почти всеки спорт.

# 11
  • Мнения: 4 350
Кобрата падна в края на 9-ти рунд. 🙄

Последна редакция: нд, 13 дек 2020, 01:47 от Не се сърди, човече

# 12
  • Мнения: 11 554
Край! Свърши се!

# 13
  • Мнения: 13 083
Това му беше. Нямам какво да кажа освен, че всеки гледал поне един боксов мач би трябвало да е наясно, че смешко беше чао.

# 14
  • Мнения: 10 266
Аз нито един не съм гледала, и пак ми беше ясно.....Кобрю шишкав един, бавен, тромав...е, и дърт. Не знам кой му е промил мозъка въобще да се явява. ОСвен да е наумил да искара някой лев така или иначе. АНдреа да го събира и да си го прибира.

# 15
  • Мнения: 1 872
Очаквано, но пък изненадващо много бой отнесе. Боксът на Пулев беше грозен, ама така става, когато си свикнал на “ела ме удари”.

# 16
  • Мнения: 1 754
"Кобра" е бил сигурно преди 10-15г., от Кличко до сега е само "котва", дано поне е взел достатъчно за да се пенсионира.

# 17
  • Мнения: 8 772
Абсолютно чао си беше и как мазно се усмихваше в началото , сега къде му е усмивчицата?!?

Много тромав беше на ринга, личат си годинките вече .
А и факта че Джошуа е по-висок и с дълги ръце и крака също са от голямо значение .

# 18
  • Мнения: 4 350
Според един материал, който ще добавя по-късно, той ще вземе малко над 5 мил.паунда. Джошуа ще вземе 10 мил.паунда.
https://gong.bg/boyni/boxing/multimedia/video/honorarite-na-kobr … -mashtabni-616631

# 19
  • Мнения: 8 772
Дано това е последната му излагация и наистина да се пенсионира .

Добри парички си е направил,  ако са реални  тези 5 млн.£ .

# 20
  • Мнения: 13 083
Джошуа е доста техничен и много по-бърз. Аз лично нямам обяснение защо Котвата (ще го използвам 😁) излиза срещу него. С кое самочувствие точно? Кой му е казал, че в добър ще остане загадка. Аз бях изумена от самочувствието му още Кличко като го поотупа, ама не вярвах пак да се големее така.

# 21
  • Мнения: 11 554
Според един материал, който ще добавя по-късно, той ще вземе малко над 5 мил.паунда. Джошуа ще вземе 10 мил.паунда.
https://gong.bg/boyni/boxing/multimedia/video/honorarite-na-kobr … -mashtabni-616631
Нека му е зле.

# 22
  • Мнения: 1 754
Сигурно вече е най-добре платеният спаринг партньор в историята,  аз бокс от него не видях, за спортменство да не говорим.

# 23
  • София
  • Мнения: 6 353
Е 5 милиона, че и паунда си е основателна причина. Що ли излиза?

# 24
  • Мнения: 4 166
Красив и романтичен завършек на кариерата му ще бъде, след като се посъвземе, в национален ефир да предложи на Андреа под звуците на химна.

# 25
  • Мнения: 2 382
Този спорт за мен е пълна мъгла. Влизах два-три пъти при мъжа ми в другата стая, за да питам дали е още жив, защото случайно видях какъв бой отнесе още в третия рунд Simple Smile
Та и аз като вас питам как така излиза изобщо да играе срещу Джошуа като изглеждат супер неравностойни, ама Кобрата си бил втори в ранглистата и трябвало да играе. Само че аз като една тенис фенка се чудя какви са тези ранглисти, претенденти, медиен шум и всичко при положение, че имат по един мач в годината...странна и е цялата схема.

# 26
  • София
  • Мнения: 27 268
Очаквах повече от Кобрата, жалко. Джошуа ми е крайно неприятен.
Дано Тайсън Фюри го смачка.
На 39 г. толкоз. Не трябваше да напира толкова да се излага така.

# 27
  • Мнения: 4 350
Очаквах нещо подобно. Кофти за България, но поне донякъде ще си го отнесе Кубрат за арогантността си и всичките си простотии към Андрея.

Последна редакция: нд, 13 дек 2020, 01:59 от Не се сърди, човече

# 28
  • Мнения: 46 546
У нас спорт не гледаме и не разбираме, не съм фен и на Кубрат, но покрай вас го пуснахме Grinning

От мен има Браво! Очаквах да падне още в първите рундове. Изкара си човекът добри пари, заслужил си ги е. За толкова и аз бих отишла да ме ступа Антъни...

# 29
  • Мнения: 4 350
Вярно е. За сведение в мача с Кличко падна в 4-ти рунд ( или бе 5-ти?).

# 30
  • Мнения: 11 554
Вярно е. За сведение в мача с Кличко падна в 4-ти рунд ( или бе 5-ти?).
Май по средата на 5-я.

# 31
  • Мнения: 7 848
Браво на Кобрата! Прекрасно кешира края на кариерата си!
И то срещу много силен съперник.

# 32
  • Пловдив
  • Мнения: 5 234
Не бих го упрекнала, ако не дари, даже бих го упрекнала, ако го направи. Съжалявам, но това му е лебедовата песен и последен шанс да спечели пари. Други може и да няма. А отнесе удари и въобще парите си трябват, заслужил си ги е с честно пребиване. За какво да ги дава в бездънна яма? Хайде, холан, дано се освести. Достатъчно е, че ходи да доброволства. Дори и да е П. Р.

# 33
  • Мнения: 8 772
Не беше ли брат му доброволец ?

# 34
  • Мнения: 2 591
Прекрасно си изигра последната карта Кобрата.
Та той е боксьор! не ядрен физик, по ягодите.
И тук и в другата мрежа огромен хейт.
Останаха ли българи се питах, докато четох.
А и нито една телевия не излъчваше - още по - голям срам.
9 рунда срещу много по- млад и по- добър от него.
Браво на Кобрата.
ПП.  да, Тервел беше доброволец, а снощи благодарение на него гледах мача.

Последна редакция: нд, 13 дек 2020, 10:07 от *Белла *

# 35
  • Мнения: 8 772
Ама какво Си мислите, че Антъни не можеше още да го свали в първите рундове и нарочно подскачаха на ринга Ей така за спорта ли ?

Напротив , всичко е П.Р. , предвид уменията, силата и възможностите на Джошуа още в 2ри- 3ти рунд щеше да падне , ама нали това е най-дългоочаквания мач (повече от 5 г?!) едва ли можеше да си позволи да го елиминира толкова скоро .
Буквално щеше да Е катастрофа за всички нас, зрителите, а и от друга страна - рекламодатели , мениджъри и т.н .

Последна редакция: нд, 13 дек 2020, 10:24 от alethea

# 36
  • Мнения: 6 604
Много, много слаб Пулев снощи.
Това е реалността, за съжаление. Пък нека не съм патриот.
Джошуа се забавляваше цели 9 рунда. А можеше да го довърши още в 3тия. Накрая се видя, че му писна на човека и с 3 удара го довърши.
Никакъв шанс нямаше Пулев.

# 37
  • Мнения: 8 909
Ама какво Си мислите, че Антъни не можеше още да го свали в първите рундове и нарочно подскачаха на ринга Ей така за спорта ли ?

Напротив , всичко е П.Р. , предвид уменията, силата и възможностите на Джошуа още в 2ри- 3ти рунд щеше да падне , ама нали това е най-дългоочаквания мач (повече от 5 г?!) едва ли можеше да си позволи да го елиминира толкова скоро .
Буквално щеше да Е катастрофа за всички нас, зрителите, а и от друга страна - рекламодатели , мениджъри и т.н .

Точно така. Мачът можеше да приключи още в първите рундове но все пак подобен тип срещи не са само чист бокс, а и бизнес за милиони. Затова и 9 рунда, така че да има все пак нещо за гледане.
Не го харесвам Пулев, но дано бързо да се възстанови.

# 38
  • софия
  • Мнения: 25 554
Професионалният бокс на високо световно ниво не е като да се биеш пред дискотеката в Студентски град. Нищо професионално нямаше в начина, по който се представи снощи Пулев. Биха го като мече у дирек. По професионален начин. И не е проблемът в разликата във възрастта. Кличко май е по-възрастен от Пулев, нали.
Почна се с оправданията https://btvnovinite.bg/sport/koronavirus-povalil-pulev-mesec-pre … a-s-dzhoshua.html 😂

# 39
  • Мнения: 1 754
И отново, не че се оправдава.....

"С COVID-19 и с три седмици без тренировки - толкова. Не се оправдавам, сам съм си виновен. Не желаех никой да разбира - това е положението. Сега съм добре, всичко е супер", обяви Пулев пред Би Ти Ви.

Уж болен бил..., тренировки няма, а реклама снима.....

Не се научи да губи с достойнство за толкова години, поздрави по-добрият от теб   и млъкни, толкова ли е трудно.

# 40
  • Мнения: 41 165
Аз нито един не съм гледала, и пак ми беше ясно.....Кобрю шишкав един, бавен, тромав...е, и дърт. Не знам кой му е промил мозъка въобще да се явява. ОСвен да е наумил да искара някой лев така или иначе. АНдреа да го събира и да си го прибира.

Говориш несериозно. Той цял живот се е бил и е тренирал за такъв мач - да си вземе петте милиона евро и да се пенсионира. Знае, че не е на нивото на онзи, ама да се откаже ли??? Ама нали той е професионалист, бие се за пари все пак. Световният шампион е един, пък професионалните боксьори са хиляди, всички те да се откажат ли, понеже не могат да са шампиони?  А Пулев все пак е по-успял от 99% от останалите боксьори, това и му беше заслуженото последно осребряване на труда, естествено, че ще стисне зъби да си вземе паричките.

Иначе всичко беше предвидимо. Не разбирам от бокс, ама само като прочетох, че мениджърът на Пулев и мениджърът на Тайсън Фюри са един и същи човек, а Тайсън Фюри и Джошуа имат договорени два мача за 200 милиона евро, които ще пропаднат, ако Пулев бие, вече не бих заложила и петак на нашия. Даже и да е бил по-добърм пак ще му дадат още 5 милиона за да падне и да не проваля големите мачове за големите пари.

# 41
  • Мнения: 19 092
Джошуа много се постара да има 9 рунда, можеше и само с 3 да мине. Представям си да трябваше да падне от Пулев, как щеше да се измъчи, докато падне, поне по точки.

# 42
  • София
  • Мнения: 1 268
Гледах мача, беше интересен, Кубрат се справи повече от достойно. Гледах и коментарите на хората, които ме потресоха и възмутиха. Срам, пълен срам от страна на българите, а не на Пулев. Как може такъв изказ, такива грозни думи? Още веднъж затвърждаваме фразата "Аз не искам да съм добре, но сакам Вуте да е зле". Все някой трябва да оплюе някой друг, трябва да говори празни приказки, само за да има какво да каже, да обижда, да напада.
Много бързо хората забравиха, че Пулев има 28 победи зад гърба си, че въпреки възможността да остави нашето знаме и да се бие под чуждо, той не го направи. Той е достоен спортист за уважение и възхищение. Да езикът му може би е малко по-пиперлив, на моменти дразнещ, но това е той, това е стилът му. И аз го приемам, не го одобрявам на 100%, но го приемам. Изисква много смелост, много безсънни нощи, тренировки, отдаденост, силна дисциплина, за да достигнеш до такава величина. Адмирирам го, възхищавам му се, пожелавам му здраве и много победи в личния живот.

Възмутена съм и от друго. Нямаше ни нас като държава, която да окаже подкрепа на Пулев - първо медиите не се интересуваха от неговото здраве, неговите тренировки, не пишеха нищо за него преди мача. Не подгряваха интереса на публиката. Медиите ни имат пари да излъчват предавания като Черешката на тортата, Игри на волята, Фермата, без които също може, но нямаха пари да излъчат за цяла България, един от най-добрите ни спортисти, който се опита и то достойно да ни донесе Световна титла по Бокс в България!! Нито една медия, нито една... това е покъртително и небивало!

Благодаря на Кубрат Пулев, че има хора като него, българи като него, които ме карат да се гордея с тях. Хора, благодарение на които, други разбират, че нас българите, ча нашата България я има на картата!!

# 43
  • Мнения: 41 165
Аз пък много се възмущавах от престорените и нереалистични статии и приказки в последните дни, как Кубрат едва ли не ще отнесе онзи. От нета, от телевизията и от всякъде ме заливаха с това колко бил надъхан и силен Кубрат, чак ме беше страх да си отворя хладилника Wink А беше ясно, че няма реална интрига и че шансът да падне е над 90%, да не кажа близо 100%. И си знаех, че на другия ден, като падне, пък ще почне тоталното оплюване и ритане на падналия. Това прескачане от "осанна" на "разпни го" е толкова типично за  нас и много ме отвращава. Не можеше ли и вчера, и днес нещата да са по-умерени?  Кубрат си свърши работата колкото може, ще си вземе парите и ще си пие коктейлите до живот. Пък нека хейтърите, дето го оплюват, че не е станал световен шампион, да си мечтая да му изкарат парите или да влязат в световните топ 10 за каквото и да е.

# 44
  • София
  • Мнения: 1 268
Аз пък много се възмущавах от престорените и нереалистични статии и приказки в последните дни, как Кубрат едва ли не ще отнесе онзи. От нета, от телевизията и от всякъде ме заливаха с това колко бил надъхан и силен Кубрат, чак ме беше страх да си отворя хладилника Wink А беше ясно, че няма реална интрига и че шансът да падне е над 90%, да не кажа близо 100%. И си знаех, че на другия ден, като падне, пък ще почне тоталното оплюване и ритане на падналия. Това прескачане от "осанна" на "разпни го" е толкова типично за  нас и много ме отвращава. Не можеше ли и вчера, и днес нещата да са по-умерени?  Кубрат си свърши работата колкото може, ще си вземе парите и ще си пие коктейлите до живот. Пък нека хейтърите, дето го оплюват, че не е станал световен шампион, да си мечтая да му изкарат парите или да влязат в световните топ 10 за каквото и да е.
От жълтите сайтчета за трафик, е възможно да го има това, но никоя сериозна медия не застана зад гърба му, нямаше проследяемост на тренировките, на това през какво преминава, как е. Вчера гледах мача благодарение на излъчването на живо от телефона на брат му - Тервел Пулев, друг прекрасен спортист. Направи ми впечатление, че над 140 000 души гледаха лайфа.

И да... след такива мачове, всички стават професионални коментатори и върли разбирачи от бокс, ама то нали масата са специалисти по всичко, така че нищо не може да ме изненада.

Абсолютно права си за оплюването и затова, че мнозина ще си останат с мечтите да стигнат ранга му и приходите му, които са заслужени. Хареса ми много един друг коментар в мрежата - колко хора са способни да се изправят срещу най-добрият/най-добрата в своята професия? Дава още храна за размисъл.

# 45
  • Мнения: 861
Евала за коментара, Stoyanova.
Как е възможно почти всички българи да са обединени днес в плюенето срещу Кубрат, направо ми е непонятно....
Всички ние сме съвременници и свидетели на последния подобен мач, в който българин играе срещу световен шампион, и то за втори път!
Самият факт, че беше там, е повод за гордост!
Джошуа не е непобедим, както знаем мексиканското кюфте го отвя, но Кубрат просто не беше достатъчно подготвен ми се струва. Отнесе безброй ъперкъти, които не можа да предвиди явно. Ако беше успял повече пъти да достигне и удари Джошуа, нещата щяха да изглеждат по различен начин. Трябваше му и повече маса, теглото му ми се стори ниско.
Но не се даде лесно и няма друг като него, който да стане 4 пъти от нокдаун по този начин.
А за това, че не можел да губи - той ако можеше да губи, нямаше да стигне дотук! Има една порода "кучета", които не се отказват и не умеят да губят, а може би и точно те успяват в живота.
Нека си харчи сега парите на воля, заслужил си ги е. Сигурна съм, че за него няма да е лесно да се откаже от кариерата си, но с времето ще го приеме.

# 46
  • Мнения: 19 092
Гледах мача, беше интересен, Кубрат се справи повече от достойно. Гледах и коментарите на хората, които ме потресоха и възмутиха. Срам, пълен срам от страна на българите, а не на Пулев. Как може такъв изказ, такива грозни думи? Още веднъж затвърждаваме фразата "Аз не искам да съм добре, но сакам Вуте да е зле". Все някой трябва да оплюе някой друг, трябва да говори празни приказки, само за да има какво да каже, да обижда, да напада.
Много бързо хората забравиха, че Пулев има 28 победи зад гърба си, че въпреки възможността да остави нашето знаме и да се бие под чуждо, той не го направи. Той е достоен спортист за уважение и възхищение. Да езикът му може би е малко по-пиперлив, на моменти дразнещ, но това е той, това е стилът му. И аз го приемам, не го одобрявам на 100%, но го приемам. Изисква много смелост, много безсънни нощи, тренировки, отдаденост, силна дисциплина, за да достигнеш до такава величина. Адмирирам го, възхищавам му се, пожелавам му здраве и много победи в личния живот.

Възмутена съм и от друго. Нямаше ни нас като държава, която да окаже подкрепа на Пулев - първо медиите не се интересуваха от неговото здраве, неговите тренировки, не пишеха нищо за него преди мача. Не подгряваха интереса на публиката. Медиите ни имат пари да излъчват предавания като Черешката на тортата, Игри на волята, Фермата, без които също може, но нямаха пари да излъчат за цяла България, един от най-добрите ни спортисти, който се опита и то достойно да ни донесе Световна титла по Бокс в България!! Нито една медия, нито една... това е покъртително и небивало!

Благодаря на Кубрат Пулев, че има хора като него, българи като него, които ме карат да се гордея с тях. Хора, благодарение на които, други разбират, че нас българите, ча нашата България я има на картата!!

Професионалните боксьори не се бият под ничие знаме май. Бият се за себе си, неслучайно професионалният бокс е известен като prize boxing. Участват в часгни мачове, организирани от частни организации. Общо взето не много по-патриотично от излъчването на "Черешката на тортата" излъчването на подобни мачове. Ако искал да уведоми медиите как (не) тренира или нещи друго, спокойно е можело да го направи, Пулев или неговият екип. Точно както достигна до медиите скандалите и снимането му на реклами. И още една разлика, не в полза на нашия селчо. Професиоалните спортисти обикновено рекламират спортни стоки и неща, свързани по някакъв начин със спорта, а Пулев алкохол рекламира. Ами, добре.

# 47
  • Мнения: 1 754
А за това, че не можел да губи - той ако можеше да губи, нямаше да стигне дотук! ...

Не може да губи с достойнство, това се коментира почти навсякъде и за това е оплюван повече.
Преди мача репликите и позите са за шоу и предизвикване на интерес, но по време и след него той се държи просташки, с това и олеква в очите на другите.
Няма нищо срамно да загубиш от най-добрия, но бъди мъжкар, а не си търси оправдания всеки път.

Не съм горда от начина по който ни представя пред света, освен скандали с друго май не се е прочул извън БГ.

# 48
  • Мнения: 1 005
Аз пък съм възмутена , че Пулев нямаше никаква защита , никаква атака , едната ръка си я държеше за украса ... толкова . Изобщо не ми пука от каква националност е , аз не гледам бокс , щото нали Пулев е българин , а защото харесвам спорта .
А , относно мача на Джошуа и Руиз - красота . Да, Руиз е кюфте и к'во от това , вижте му движенията , атаките и защитата . Ако Руиз се изправи срещу Пулев , нашият е нокаут още в първия рунд.

# 49
  • Rock & Roll feeling ...
  • Мнения: 6 690
Доста емоционален момент, беше мачът за нас.
Безплатният линк много ми засичаше и слезнах на втория етаж, където цялото семейство се беше събрало за събитието. Когато Джошуа беше влезнал в юмручна серия, леля ми крещеше доста екзалтирано, не  я бях виждала така. В единичните моменти, в които Кубрат улучваше лицето на Джошуа, имаше силни възгласи от наша страна. Сутринта баба ми звъни и няма "добро утро" , направо "Как свърши мача?!!" ...
Всички вярвахме, че може да спечели. А може би просто ни се е искало.

Кубрат имаше шанса и категоричният стойцизъм да спечели, но не му достигна умение. Жалко.

Но е факт, че нашият много носи на бой. 3 нокдауна с Джошуа, Кличко се чудеше как се изправя след 2 нокдаун, нанесен със съмнителните му ръкавици.

Нокаута му беше технически. Много грозно би било, ако се оправдава с Ковид? Какво значи, че не е искал да се знае? Че сега е Ковиден и без маска още на прескондеренцията? Че е бил преди 3 седмици, когато снимаха сесията за водката ... По-умно нещо не можеше ли да измисли, което хем да хване декиш, хем да не го излага още повече?! Грозно е това, че не умее да губи. Един истински боец се познава не само по умението да печели, а по начинът, по който понася загубите.

Последна редакция: нд, 13 дек 2020, 17:02 от Не се сърди, човече

# 50
  • Мнения: 19 092
Уф, да. Всички с маски, опонентът му с маска, само той без маска. Дано е просто оправдание, че е бил болен, защото иначе е престъпно.

# 51
  • Мнения: X
Евала за коментара, Stoyanova.
Как е възможно почти всички българи да са обединени днес в плюенето срещу Кубрат, направо ми е непонятно....
Всички ние сме съвременници и свидетели на последния подобен мач, в който българин играе срещу световен шампион, и то за втори път!
Може пък да не е последният път. Аз не бих се учудил ако Кубрат не хвърли ръкавиците след тоя мач и атакува за 4-ти път да стане претендент за световна титла. Ще му бъде трудно защото ще трябва да натрупа 3, 4 победи над класни боксьори за да се издигне отново в ранглистите до главен претендент, пък вече не е в 1-ва младост, но стилът му на боксиране е такъв, че годините може и да не са му проблем, а класни боксьори той и преди е побеждавал. Чисора, Хюи Фюри, Устинов, всъщност през цялата му кариера, от всички 28 победи, само 2 са му над боксьори с отрицателен актив, демек срещу слабаци. И аз не разбирам това плюене по Кубрат. Бил Ганьо, бил селяк, много му знаела устата, пък грам боксово покритие нямал на приказките си, държал се недостойно, бил примат който носел срам за България, от което ми става най смешно. Все едно че не говорим за бокс, а за опера, балет, поезия или нещо подобно. Боксъорите така се държат по принцип, грубиянски, хулигански, неуважително към съперника, заканват му се, обиждат го, това е част от шоуто, така се вдига интереса към мача, има по голяма гледаемост и съответно повече приходи. Няма как да се очкава от Кубрат да е интелектуалец, след като си е посветил живота на бокса, избрал е да прекарва ежедневието си в тренировки, във фитнеса, в залата, а не в четене на книги. А дори и плюенето на народа по спортната част в личноста на Кубрат, демек какъв слаб боксьор бил, също ми е неразбираема, при положение че единствените му 2 загуби в кариерата са в мачове за световни титли, не за титлата на Каспичан по бокс. Едната му загуба е от световният шампион царувал най дълго в цялата история на бокса, Кличко, царувал повече от Мохамед Али, Тайсън, Холифилд, Люис и т.н. а другата от човека сложил край на неговата кариера, Джошуа. Е какви забележки може да има към Пулев, при положение че това са му единствените загуби до момента в кариерата, а и в момента в света, аз виждам само 4-ма действащи боксъори, които са по класни от Пулев и срещу тях шансовете му за победа са по малки, 2-ма от тях са световни шампиони, Тайсън Фюри и Джошуа, другите 2-ма са Усик и Уайлдър, това са 4-мата боксьори на които Кубрат отстъпва като талант, физика, умения, скорост, срещу всеки друг боксъор на тая планета, Пулев ще излезе като фаворит и по класният боксьор. За това ако си постави за цел още веднъж да стигне до мач за световна титла, може да го постигне, въпреки годините, проблема е дали ще намери мотивация за 4-ти път да стане предентент за световната титла, (броя и пропадналият мач с Джошуа преди няколко години) защото това значи още 2, 3 години усилен труд, за който не е ясно дали е мотивиран, т.като вече е постигнал много като успехи и доста пари е спечелил, вече може да не е гладен за нова атака към световна титла. А вече дали може да я спечели при положение че ако за 4-и път стане претендент ще трябва да се бие с някой от тия 4-мата за световна титла, е друг въпрос. Но самият факт че той е повече от веднъж претендент за световна титла в тежка категория по бокс е успех какъвто няма дълго да се повтори не само в българкият бокс, ами в българският спорт, огромен успех. Иначе за мача, какво да кажа, голям адреналин беше да наблюдавам българин да се бие за световната титла в тежка категория, първите 2 рунда ми се видяха напълно равностойни, и си казах че има шанс да направи чудото, обаче 3-ият рунд го извади от релси, там Джошуа заигра много атакуващо, започна да реди комбинации. Не знам Кубрат как се изправи от нокдауните, аз мислех още тогава че мача приключва, но въпреки че се изправи беше видно че не е на себе си. В бокса е много важно как ще понесеш 1-вият тежък удар, брадата е много важна. Руис, така победи Джошуа, с нищо друго освен здрава брада, понесе най тежкият удар на Джошуа, видя че Джошуа не е способен да го нокаутира, и започна да го атакува след това без страх, и хвърли бомбата. Джошуа пък тогава се хвърли на размени вместо да стои на далечна дистанция не знаейки колко е здрава брадата на Руис, нещо което знаеше за 2-ият мач, и игра съвсем различно. Брадата на нашият не е като не Руис, не може да се справи с най силният удар на Джошуа за разлика от Руис, и Кубрат го разбра още в 3-тият рунд, и това оказа за мен ефект върху цялото му представяне в мача и беше причината за загубата. Но въпреки това аз се изкефих на мача, дори само за адреналина който подари Кубрат на българите гледали мача, не трябва да го плюят.

Цитат
Ако Руиз се изправи срещу Пулев , нашият е нокаут още в първия рунд.
Ако нашият се бие с Руис, мача ще завърши с победа по точки за Кубрат. Руис не е някаква особена класа, далеч е от класата на Джошуа, Фюри, Усик, и се видя много добре във вторият мач в който Джошуа лесно го би като игра цял мач от дистанция.

Последна редакция: нд, 13 дек 2020, 15:21 от Анонимен

# 52
  • Мнения: 19 092
Няма да се изправи Кубрат вече срещу силни противни, какво остава пък и няколко такива, че и да ги бие. Първо, никой от силните вече няма да има интерес да играе стещу Кубрат, малък интерес и приходи би събрал подобен мач, наградният фонд и за победителя, и за победения би бил малък. Каквото беше, беше. Да се отказва, че да не му дойде много млатенето за нищо.

# 53
  • Мнения: 41 165
Стига мечти, и за лаик като мен в бокса (но не и в други области)  е ясно, че пред него има два пътя - или да се откаже, или да изиграе още няколко мача като добре платено пушечно месо за изгряващи звезди, които имат да правят CV. До мач за титла вече няма шанс да се добере.

# 54
  • Мнения: 1 005


Цитат
Ако Руиз се изправи срещу Пулев , нашият е нокаут още в първия рунд.
Ако нашият се бие с Руис, мача ще завърши с победа по точки за Кубрат. Руис не е някаква особена класа, далеч е от класата на Джошуа, Фюри, Усик, и се видя много добре във вторият мач в който Джошуа лесно го би като игра цял мач от дистанция.
Никой не оспорва победите на Пулев , но в случая говорим за конкретния мач . В този мач видях един пасивен спаринг партнъор , а не заявка за титла . И пак казвам , за мен е все тая , ако ще и марсианец да е , обичам да гледам хубава битка , не ме интересуват националностите . Победите по точки ... скука - двама се гонят в ринга .

# 55
  • Мнения: X
Цитат
Стига мечти, и за лаик като мен в бокса (но не и в други области)  е ясно, че пред него има два пътя - или да се откаже, или да изиграе още няколко мача като добре платено пушечно месо за изгряващи звезди, които имат да правят CV. До мач за титла вече няма шанс да се добере.

Зависи как ги вижда Кубрат нещата. Ако не му се занимава още веднъж да атакува световният връх което означава още 2, 3 години яко тренировки и да запази това ниво, няма да има нова атака към световна титла, обаче ако е все още е гладен за бокс, не чувства умора, за да стигне до мач за световна титла няма нужда да побеждава някой който ще му е трудно да бие, просто защото е класен боксъор. Годините не са проблем, Форман
е бил световен шампион в тежка категория на 46 г. За мен са единици боксьорите в света които превъзхождат Кубрат дори на тия години. Изправи се срещу един от тях вчера, други боксьори които не са световни шампиони и които ще му е трудно да победи са Усик и Уайлдър. Но той може да стигне до претенденска позоция и без да среща някой от тях. Усик е много интересен, защото за мен това е човека който е способен да победи и Джошуа и Фюри и всеки срещу който се изправи. И не е изключено Джошуа нарочно да тръгне към Фюри и да иска обединителен мач между 2-мата световни шампиони за да избяга от Усик. Усик има невероятна скорост и техника. Много по бърз и техничен от който и да е друг боксьор в тежка категория. Така че не бих се учудил при последната атака на Кубрат ,ако се реши на нея точно Усик да е шампиона срещу който ще се изправи, 3-ти различен. А за тази атака Кубрат е способен, защото според мен ако поиска може да задържи това ниво още 2 ,3 години, да мине през няколко високо ранкирани съперници, и отново да атакува световна титла. Което ще е забележително ако го направи за 4-и път, защото вече 3 пъти е бил претендент, ако броим и пропадналият мач с Джошуа преди няколко години.

За съжаление Кубрат нямаше и късмет извън ринга. Защото се оказа че е изкарал Ковид седмици преди мача, леко или тежко, няма значение, това е имало огромен негативен ефект върху цялата му подготовка за мача. Не е можел да прави спаринги, да тренира и т.н. а и не е можел да го отложи, предполагам че клаузите в договора са били такива че или мача ще се състои на тая дата или Кубрат гори подобно на преди няколко години, когато трябваше още тогава да се изправи срещу Джошуа, но се контузи преди мача. Реално да си шампиона а не предентента, има своите огромни предимства, защото ако Джошуа беше заразен с вируса седмици преди мача, щеше да се отложи поне с месец, 2, за да проведе пълноценна подготовка, не могат да му вземат титлите, претенденти обаче много, ако Кубрат не е сългасен с условията, просто отпада от мача.

Последна редакция: нд, 13 дек 2020, 16:23 от Анонимен

# 56
  • Мнения: 9 131
Вижте снимка №10 от тази галерия и пак кажете,че Пулев има бъдеще като боксьор:
https://www.dnevnik.bg/sport/2020/12/13/4151578_fotogaleriia_emo … du_kubrat_pulev_i

# 57
  • Мнения: 15 356
Като видях снимка 11,се уверих че има.

# 58
  • Мнения: 19 092
Не няма шанс Кубрат, даже и не вярвам, че ще се отдаде на яки тренировки. Някъде в коментарите, на гонг май беше, човек, който го защитава, казва, че Кубрат е в достатъчно добра форма предвид навиците му. Бохем бил, народен човек, Кличко и Джошуа не близвали капка, докато тренират и се готвят за мачове, обаче нашият народен човек и бохем, не се спряга много в дисциплината. Тепърва ли ще се впрегне сериозно? Той, когато имаше шанс и беше в пика си, не даде всичко от себе си, сега сигурно ще започне да тренира яко, че след 10 години пак да се пробва за титлата.

# 59
  • Мнения: X
Цитат
Не няма шанс Кубрат, даже и не вярвам, че ще се отдаде на яки тренировки. Някъде в коментарите, на гонг май беше, човек, който го защитава, казва, че Кубрат е в достатъчно добра форма предвид навиците му. Бохем бил, народен човек, Кличко и Джошуа не близвали капка, докато тренират и се готвят за мачове, обаче нашият народен човек и бохем, не се спряга много в дисциплината.

Е, те понеже тия които пишат по форумите са му в щаба на Кубрат и му светят всеки ден и го гледат как тренира и каква дисциплина има. Няма как да се стигне до подножието на световният връх в който и да е спорт, тук не става дума само за бокс, ами който и да е спорт, без здрава дисциплина и много труд. Освен ако не е целунат от Господ с невероятен талант който да компенсира недостатъчният труд и дисциплина. Нещо като Марадона, на който наркотиците и липсата на дисциплина, въобще не са му пречели да бъде гениален футболист, заради огромният талант който има. При Кубрат си мисля че е обратното, полага много труд, но това което не му достига за да стъпи на световният връх, е липсата на талант, а не на труд или дисциплина. Което понякога не може да се компенсира само с много труд и дисциплина. За някой неща или си целунат от Господ и са ти вродени в генетиката, в кръвта, днк-то или не. Например как да стане по висок Кубрат, да не е толкова чувствително по нисък от Джошуа което оказва влияние в бокса, нито тренировките могат да ти направят брадата по здрава. Някои неща или ги имаш или не, Господ решава, и те делят много добрите от великите. Все пак професионалните боксьори в тежка категория в света са хиляди, а от Кубрат по добри са единици, и малко талант, а не като че ли труд и дисциплина не му достига да не отстъпва и на тези единици, които са по класни боксьори от него.
Например всички професионални боксьори на високо ниво тренират здраво, ама аз не виждам някой друг с експлозивността, скоростта  и техниката на Усик. Всички много здраво тренират ама друг да се движи по начина по който Фюри и да умее да избягва ударите както той умее, аз не виждам. Т.е. някои неща са отвъд тренировките и дисциплината и са въпрос на вроден талант, днк-а, генетика или както щеш го наречи.

Последна редакция: нд, 13 дек 2020, 17:27 от Анонимен

# 60
  • Мнения: 505
Изключително глупав и посредствен е кобрата. Може ли да го млатят като маче в дирек, да пада, да става, да се хили и накрая да каже на Джошуа "Remember who I am!". Чак неудобно да му стане на човек..

# 61
  • Мнения: 19 092
Цитат
Не няма шанс Кубрат, даже и не вярвам, че ще се отдаде на яки тренировки. Някъде в коментарите, на гонг май беше, човек, който го защитава, казва, че Кубрат е в достатъчно добра форма предвид навиците му. Бохем бил, народен човек, Кличко и Джошуа не близвали капка, докато тренират и се готвят за мачове, обаче нашият народен човек и бохем, не се спряга много в дисциплината.

Е, те понеже тия които пишат по форумите са му в щаба на Кубрат и му светят всеки ден и го гледат как тренира и каква дисциплина има. Няма как да се стигне до подножието на световният връх в който и да е спорт, тук не става дума само за бокс, ами който и да е спорт, без здрава дисциплина и много труд. Освен ако не е целунат от Господ с невероятен талант който да компенсира недостатъчният труд и дисциплина. Нещо като Марадона, на който наркотиците и липсата на дисциплина, въобще не са му пречели да бъде гениален футболист, заради огромният талант който има. При Кубрат си мисля че е обратното, полага много труд, но това което не му достига за да стъпи на световният връх, е липсата на талант, а не на труд или дисциплина. Което понякога не може да се компенсира само с много труд и дисциплина. За някой неща или си целунат от Господ и са ти вродени в генетиката, в кръвта, днк-то или не. Например как да стане по висок Кубрат, да не е толкова чувствително по нисък от Джошуа което оказва влияние в бокса, нито тренировките могат да ти направят брадата по здрава. Някои неща или ги имаш или не, Господ решава, и те делят много добрите от великите. Все пак професионалните боксьори в тежка категория в света са хиляди, а от Кубрат по добри са единици, и малко талант, а не като че ли труд и дисциплина не му достига да не отстъпва и на тези единици, които са по класни боксьори от него.
Например всички професионални боксьори на високо ниво тренират здраво, ама аз не виждам някой друг с експлозивността, скоростта  и техниката на Усик. Всички много здраво тренират ама друг да се движи по начина по който Фюри и да умее да избягва ударите както той умее, аз не виждам. Т.е. някои неща са отвъд тренировките и дисциплината и са въпрос на вроден талант, днк-а, генетика или както щеш го наречи.

Те, тия по форумите може да не му светят в щаба, ама не е като да не са го засичали тоз народен човек по заведения, докато усилено тренира. И Кубрат ма вроден талант - издържа на бой. А защо се бие в категория, където почти всички са по-високи и с по-дълги ръце от него? Щото сигурно е преценил, че там парите са повече, а конкуренцията по-малобройна. И Усик, и доста от по-леките категории са толкова по-технични и подвижни от него, че ако излезе срещу тях, само ще седи на едно място, докато го млатят и успее да реагира.

# 62
  • Мнения: 41 165
Изключително глупав и посредствен е кобрата. Може ли да го млатят като маче в дирек, да пада, да става, да се хили и накрая да каже на Джошуа "Remember who I am!". Чак неудобно да му стане на човек..

Да кажем, че има талант да прави гафове и погрешни изказвания. Да не с мери приказките и поведението. Ама, такъв си е, не е нужно да го харесваме като човек.

Когато прочетох, че е по-лек от Джошуа, съвсем изгубих надежда, че може да победи. Онзи е несравнимо по-бърз и пъргав, като ги даваха по новините как тренират се виждаше колко взривност има в движенията на Джошуа и как на нашия са като в забавен каданс в сравнение. Такъв боксьор има шанс ако е по-як - ще носи на бой и ще дебне да си реши мача с един удар. Но за това трябва маса. Тоест масивен и бавен боксьор все има шанс, ама лек и бавен е обречен. Спомнете си Роки  и Аполо Крийд - единият танцува, другият инкасира, ама падне ли му чупи ребра. А от Пулев просто нямаше какво да дойде.
Но пак казвам - това му беше звездният миг, ще си осребри кариерата и можем да го поздравим, че е най-успешният български боксьор и съвсем не е неудачник. Толкоз.

Последна редакция: нд, 13 дек 2020, 18:29 от Черна станция

# 63
  • Мнения: X
Цитат
Не няма шанс Кубрат, даже и не вярвам, че ще се отдаде на яки тренировки. Някъде в коментарите, на гонг май беше, човек, който го защитава, казва, че Кубрат е в достатъчно добра форма предвид навиците му. Бохем бил, народен човек, Кличко и Джошуа не близвали капка, докато тренират и се готвят за мачове, обаче нашият народен човек и бохем, не се спряга много в дисциплината.

Е, те понеже тия които пишат по форумите са му в щаба на Кубрат и му светят всеки ден и го гледат как тренира и каква дисциплина има. Няма как да се стигне до подножието на световният връх в който и да е спорт, тук не става дума само за бокс, ами който и да е спорт, без здрава дисциплина и много труд. Освен ако не е целунат от Господ с невероятен талант който да компенсира недостатъчният труд и дисциплина. Нещо като Марадона, на който наркотиците и липсата на дисциплина, въобще не са му пречели да бъде гениален футболист, заради огромният талант който има. При Кубрат си мисля че е обратното, полага много труд, но това което не му достига за да стъпи на световният връх, е липсата на талант, а не на труд или дисциплина. Което понякога не може да се компенсира само с много труд и дисциплина. За някой неща или си целунат от Господ и са ти вродени в генетиката, в кръвта, днк-то или не. Например как да стане по висок Кубрат, да не е толкова чувствително по нисък от Джошуа което оказва влияние в бокса, нито тренировките могат да ти направят брадата по здрава. Някои неща или ги имаш или не, Господ решава, и те делят много добрите от великите. Все пак професионалните боксьори в тежка категория в света са хиляди, а от Кубрат по добри са единици, и малко талант, а не като че ли труд и дисциплина не му достига да не отстъпва и на тези единици, които са по класни боксьори от него.
Например всички професионални боксьори на високо ниво тренират здраво, ама аз не виждам някой друг с експлозивността, скоростта  и техниката на Усик. Всички много здраво тренират ама друг да се движи по начина по който Фюри и да умее да избягва ударите както той умее, аз не виждам. Т.е. някои неща са отвъд тренировките и дисциплината и са въпрос на вроден талант, днк-а, генетика или както щеш го наречи.

Те, тия по форумите може да не му светят в щаба, ама не е като да не са го засичали тоз народен човек по заведения, докато усилено тренира. И Кубрат ма вроден талант - издържа на бой. А защо се бие в категория, където почти всички са по-високи и с по-дълги ръце от него? Щото сигурно е преценил, че там парите са повече, а конкуренцията по-малобройна. И Усик, и доста от по-леките категории са толкова по-технични и подвижни от него, че ако излезе срещу тях, само ще седи на едно място, докато го млатят и успее да реагира.
Simple Smile Ама ти май си фенка на бокса. Знаеш че Усик идва от долната категория. Там вече беше непобеден, абсолютен световен шампион, който обедини всички световни титли, преди да се качи при най тежките със скоростта, експлозивността и техниката с която царуваше в долната категория.

Цитат
Да кажем, че има талант да прави гафове и погрешни изказвания. Да не с мери приказките и поведението. Ама, такъв си е, не е нужно да го харесваме като човек.
Абе със сигурност не е съвършен Кубрат, ама това плюене по него от страна на цялата нация и с повод и без повод малко прекалено ми идва, при положение че Кубрат е постигнал и тези успехи, и благодарение на това което е. Той наистина не умее да губи, тука са му прави хейтърите, ама не умее защото губи рядко и само от световни шампиони. Характера му е такъв че иска винаги да е на върха, и заради това силно желание понякога губи трезва преценка, и приказва глупости. Но ако имаше друг характер вероятно нямаше изобщо да знаем за него и да стигне до тук. Защото той стигна много високо, да, загуби категорично и 2-та пъти в които игра за световната титла, но успеха му за българският спорт е съизмерим като този на 4-тите в света, на олимпийска титла, Григор да стигне до титла от голям шлем, от подобна величина е да играеш повече от веднъж за световна титла в тежка категория в професионалният бокс, пък дори и да не я спечелиш.

Последна редакция: нд, 13 дек 2020, 19:06 от Анонимен

# 64
  • Мнения: 3 826
Професионалният бокс на високо световно ниво не е като да се биеш пред дискотеката в Студентски град. Нищо професионално нямаше в начина, по който се представи снощи Пулев.

Намали глупостите,
Той е претендент за световната титла, знаеш ли как се става претендент за световна титла по бокс в тежка категория!?!?

# 65
  • Мнения: X
Питър Фюри: Респект за Пулев и за България. Оттам откъдето Кубрат се върна, малцина са се връщали.
https://btvnovinite.bg/sport/pitar-fjuri-respekt-za-pulev-i-za-b … =Related_Articles

# 66
  • софия
  • Мнения: 25 554
Професионалният бокс на високо световно ниво не е като да се биеш пред дискотеката в Студентски град. Нищо професионално нямаше в начина, по който се представи снощи Пулев.
Намали глупостите,
Той е претендент за световната титла, знаеш ли как се става претендент за световна титла по бокс в тежка категория!?!?
Не и не ме интересува. Вярвам на това, което съм видяла. И очевидно не съм единствената.
Използването на епитети не правят написаното от теб по-аргументирано и обективно.

Цитат
За разликата между Пулев и Стоичков

Пулев като правило ръси простотии, ежи се прекалено как превъзхожда и ще смачка противника си. Дотук може да се приеме като част от боксовото шоу. Само да беше и с покритие.
Но като си е закичил националния флаг и патриотизма, и излишно ги размахва навсякъде, има негативен ефекет. Това, че си българин, не те прави шампион. И след много ежене загубата наранява националните чувства на много хора.
И Стоичков ръсеше простотии, дори сега надъха Кобрата, че българските юмруци са железни. Но на Стоичков простотиите се свеждаха главно до псувни, бисери на английски. И разликата е, че Стоичков е от най-големите световни футболисти в края на века.
Пулев на срещите си с Кличко, после с Джошуа, показа, че съперниците му го превъзхождат с цяла класа. Увертюра от патриотични закани и простотии, и жалки мачове, в които го пребиват от бой. С каквото и да го хвалят и оправдават – стигнал върха, играе с най-големите, разликата е тежка. Прилича на случайно попаднал до най-големите спаринг партньор.
Последните мачове, в които Пулев побеждаваше, бяха срещу някакви подбрани боксови круши. Приличаха на аранжирани мачове менте, каквито се срещат в съвременния бокс, нагласени за шоу и да продадат билети, да напълнят „Арена Армеец“.
А Стоичков влезе в историята на футбола, Златна топка, голмайстор на Световно първенство. Където и да идеш по света, като чуят, че си българин, още го споменават, цяло поколение, след като е слязъл от сцената. Стоичков казва загадъчно „Айн цу цвайн цу дрън”, но наистина го прави.
Пулев казва как ще смачка Джошуа, а той буквално го размазва от бой. Дори коментират, че Джошуа го е щадил заради шоуто, да не свърши бързо мачът. Пулев ще си остане със спечелените пари и с това, че е издържал 9 рунда.
Продължаваме напред…
https://e-vestnik.bg/33381/za-razlikata-mezhdu-pulev-i-stoichkov/

Последна редакция: нд, 13 дек 2020, 19:53 от zvаnchе

# 67
  • Rock & Roll feeling ...
  • Мнения: 6 690
Едната му загуба е от световният шампион царувал най дълго в цялата история на бокса, Кличко, царувал повече от Мохамед Али, Тайсън, Холифилд, Люис и т.н. а другата от човека сложил край на неговата кариера, Джошуа. Е какви забележки може да има към Пулев...
Че не е спечелил.
" Четвъртите в света " и  " Шестата в света "  вече над 20 години се спрягат.
Сега какво следва ? " Бил претендент 2 пъти за световна титла " ...
Не сме били първи през '94та, Калканджиева не е станала мис свят и Пулев не е станал световен шампион, това е реалността. За да са стигнали дотам, да - имат своите качества, но те не са били достатъчни. Омръзнало ми е да си помпаме националното самочувствие с глупости, като последните смотани комплексари на тая планета.
Приема се реалността и се продъжлава напред, а не се повтарят някакви смешки и то години наред.

# 68
  • Мнения: 41 165
Не виждам какво общо има националното самочувствие с нечии спортни успехи. Това са тотално различни неща. Успехите се уважават, но те са лични на спортистите. Не ми дават никаква тежест. Може да изпитвам симпатии към успелите си сънародници, но не очаквам да са ми патерица за самочувствието. Национална гордост бих изпитвала ако сме водеща държава в икономиката, борбата с престъпността, науката - неща, за които и аз имам някакъв принос. Но да сме последни там и да се надувам с нечии успехи ми е абсурдно. И изобщо този креслив патриотизъм ми е чужд.

# 69
  • Rock & Roll feeling ...
  • Мнения: 6 690
Коментарът ми е в контекста на начина по който се ситуират успехите на сънародниците ни.
Нещо, което не е реален и истински успех се повтаря години наред, с гордост... Изключително нелепо е.

А какво е повод за нац. самочувствие е съвсем друга тема.
Подкрепяхме Пулев на срещата вчера защото е българин и ако беше победил щеше да прослави България.
Няма кореспонденция с моето лично самочувтвие, но мисля, че спортните успехи на нац. ниво прославят съответните държави.

# 70
  • Мнения: 41 165
А кое е реален и истински успех в спорта? Само първото място ли?

# 71
  • Мнения: 9 131
Ако мача беше уговорен така че Джошуа да падне,представяте ли си Атнъни как щеше да се измъчи да загуби така,че да не предизвика съмнение! JoySweat Smile

# 72
  • Мнения: 41 165
Ако мача беше уговорен така че Джошуа да падне,представяте ли си Атнъни как щеше да се измъчи да загуби така,че да не предизвика съмнение! JoySweat Smile

Лесно, ще си играе както винаги и ще пропусне само един удар. В тежката категория това е достатъчно и се случва водещият боксьор да се увлече и да пренебрегне защитата.

# 73
  • Мнения: X
Професионалният бокс на високо световно ниво не е като да се биеш пред дискотеката в Студентски град. Нищо професионално нямаше в начина, по който се представи снощи Пулев.
Намали глупостите,
Той е претендент за световната титла, знаеш ли как се става претендент за световна титла по бокс в тежка категория!?!?
Не и не ме интересува. Вярвам на това, което съм видяла. И очевидно не съм единствената.
Използването на епитети не правят написаното от теб по-аргументирано и обективно.

Цитат
За разликата между Пулев и Стоичков

Пулев като правило ръси простотии, ежи се прекалено как превъзхожда и ще смачка противника си. Дотук може да се приеме като част от боксовото шоу. Само да беше и с покритие.
Но като си е закичил националния флаг и патриотизма, и излишно ги размахва навсякъде, има негативен ефекет. Това, че си българин, не те прави шампион. И след много ежене загубата наранява националните чувства на много хора.
И Стоичков ръсеше простотии, дори сега надъха Кобрата, че българските юмруци са железни. Но на Стоичков простотиите се свеждаха главно до псувни, бисери на английски. И разликата е, че Стоичков е от най-големите световни футболисти в края на века.
Пулев на срещите си с Кличко, после с Джошуа, показа, че съперниците му го превъзхождат с цяла класа. Увертюра от патриотични закани и простотии, и жалки мачове, в които го пребиват от бой. С каквото и да го хвалят и оправдават – стигнал върха, играе с най-големите, разликата е тежка. Прилича на случайно попаднал до най-големите спаринг партньор.
Последните мачове, в които Пулев побеждаваше, бяха срещу някакви подбрани боксови круши. Приличаха на аранжирани мачове менте, каквито се срещат в съвременния бокс, нагласени за шоу и да продадат билети, да напълнят „Арена Армеец“.
А Стоичков влезе в историята на футбола, Златна топка, голмайстор на Световно първенство. Където и да идеш по света, като чуят, че си българин, още го споменават, цяло поколение, след като е слязъл от сцената. Стоичков казва загадъчно „Айн цу цвайн цу дрън”, но наистина го прави.
Пулев казва как ще смачка Джошуа, а той буквално го размазва от бой. Дори коментират, че Джошуа го е щадил заради шоуто, да не свърши бързо мачът. Пулев ще си остане със спечелените пари и с това, че е издържал 9 рунда.
Продължаваме напред…
https://e-vestnik.bg/33381/za-razlikata-mezhdu-pulev-i-stoichkov/
Тая статия мога да я окачествя като едно интелигентно хейтене, понеже все пак в статия не може да се хейти истински, но целта и е всъщност точно това, хейтене, понеже явно не е модерно, не си истински българин ако не нахейтиш здраво Пулев че не би Джошуа. Пулев ръсел простотии как ще смакча/унищожи/размаже Джошуа, в което нямало лошо защото е част от шоуто наречено професионален бокс, проблема е че не го е направил, значи е било без покритие, значи е било простотия, ако го беше победил нямаше да са простотии. Ами той откъде знае че няма да победи, едва ли е излязал с нагласата да падне, никой боксьор не излиза с такава нагласа, и всеки боксьор се заканва на другият, Кубрат не е стигнал до истински простотии в опити да подгрява и вдига интереса към мача до каквито стигна да речем Чисора в мача му с Кубрат, като вадеше някакви изкуствени членове с които показваше на Кубрат как ще го изнасили на ринга или нещо подобно, вече съм забравил каква беше историята там, но онова беше скандално и просташко поведение, но и то си беше част от шоуто. Иначе на Джошуа 20 и кусур боксьори досега са му се заканвали по същият начин и почти всички са приключвали със загуба, с тежък нокаут от него, след поредица от нокдауни с изключение на Руис, който може да се каже че е единственият боксьор съумял да си изпълни заканите срещу Джошуа. Но понеже Кубрат не си изпълни заканите са простотии и трябва да бъде оплют. Като размахвал  националният флаг било също лошо, защото това да си българин не те прави шампион, т.е. проблема е че не би Джошуа, тогава става световен шампион и няма лошо да го размахва.

Имало огромна разлика в класите между Джошуа и Пулев, да, така е, само 2-ма боксьори са се изправяли досега срещу Джошуа и не е имало огромна разлика в класите, единият е Кличко, другият е Руис, при който огромната разлика в класите си пролича в полза на Джошуа във вторият мач, но в първият Руис за момента е единственият човек побеждавал Джошуа, бих казал с доста късмет и неправилна игра на Джошуа, но само той и донякъде Кличко са били равностойни на Джошуа. Последните мачове на Пулев в Арена Армеец били срещу някакви чували и смешни боксьори, извинявам се ама в Аране Армеец Пулев показа блестяща игра срещу високо ранкиран съперник като Хюи Фюри в мач за излъчване на задължителният претендент на IBF за световната титла срещу Джошуа, това не е мач срещу боксов чувал а такъв в който се определя кой да предизвика Джошуа.

И всъщност какво излиза Пулев трябва да бъде оплют защото не стъпи на световният връх а остана в подножието за разлика от Стоичков, а когато не се е изправял срещу световен шампион и е побеждавал, то несъмнено отсреща е имало боксов чувал. Да, то с победи само над боксови чували се става 3 пъти задължителен претендент за световна титла.

А, и накрая някъде коментирали че Джошуа щадял Пулев, та затова не го приключил по рано а чак в 9-ия рунд, понеже в мач за световна титла даден боксьор може да си позволи умишлено да не надвие бързо противника ако му се отдаде възможност за да удължавал шоуто, нищо че това може да му коства загуба, защото това е тежка категория, един удар променя всичко и докато мача продължава всичко е възможно и никой боксьор няма си рискува световната титла и милионите които взима за всеки мач като световен шампион и умишлено да дава гювеч на съперника си, за да правел шоу.

Един интелигентен хейт представлява тази статия, защото явно не си истински българин ако не нахейтиш здраво Пулев че загубил от световен шампион.

Последна редакция: нд, 13 дек 2020, 21:09 от Анонимен

# 74
  • Мнения: 505
Пулев не е оплют, защото не стана номер 1.
Наглостта и малоумното поведение отблъскват, а не фактът, че загуби.
Когато Станка Златева или Йордан Йовчев печелиха сребро вместо злато, "хейт" нямаше.

# 75
  • Мнения: X
Цитат
Пулев не е оплют, защото не стана номер 1.
Наглостта и малоумното поведение отблъскват, а не фактът, че загуби.
Когато Станка Златева или Йордан Йовчев печелиха сребро вместо злато, "хейт" нямаше.

Ако снощи Кубрат беше победил, днес нямаше да бъде плют от цялата нация. Същата работа като с Григор. Григор защо е оплют. На него какъв му е проблема, той няма лош бекграунд, няма лошо минало (въпреки че то е спорно какво пък толкова е лошо в миналото на Кубрат че някъде се бил сбил в дискотека, дори и да е така, аз единственото което знам за Кубрат и дискотеките, е отпреди години когато се намесва за да спре сбиване в дискотека, а не той да се бие и помага на пострадало момче в безсъзнание като му вади езика да не се задуши, аз това знам за Кубрат и дискотеките, но щом толкова се говори как се млател по дискотеките преди, може и да е вярно, но и така да е, на Джошуа му е по тъмно миналото, продавал трева и арестуван от полицията преди да се захване сериозно с бокса, който го измъква от това да стане криминален елемент).

Но да кажем че Кубрат има тъмно минало на побоища в дискотеки, лош бекграунд и репутация, че излиза с чалгаджийка, не блести с интелект, пък стана и сексуален насилник покрай целувката със Суши. Но на Григор какъв му е проблема, да не би да дрънка глупости, да е некултурен, да сипе закани и обиди към съперниците си, да се държи нагло, естествено че не, защото на първо място тениса е друг тип спорт, както и гимнастиката и борбата, които нямат нищо общо с професионалният бокс. Само че това по което си прилича тениса с бокса, е че е много популярен спорт и звездите в него са по известни и по добре платени. Демек Григор и Кубрат са по големи звезди, по известни по света и с повече пари от Данчо Йовчев и С. Златева и за това са оплюти и ще бъдат плюти докато не стъпят на върха. (Не казвам че са по добри спортисти, положили повече труд и постигнали повече професионални успехи от Данчо Йовчев и Станка Златева. Защото да речем да си гимнастика с най много участия на олимпиади и сребърен медал, като положени усилия и постигнати професионални успехи са поне равни ако не и повече от тези на Кубрат). Само че Кубрат и Григор са по големи звезди и по богати. А те не, и за това на тях им е простено да бъдат номер 2 и няма хейт, но заради парите и славата на Григор и Кубрат не може да им бъде простено да са номер 2. Няма нищо общо личността на Кубрат, какъв селяк, невзъпитан, грубиян, простак, и сипещ закани към съперниците бил, все едно че хората до сега не са гледали професионален бокс, за първи път гледат покрай Кубрат и проблема им е че не е културен и възпитан. Grinning

Последна редакция: нд, 13 дек 2020, 22:54 от Анонимен

# 76
  • Мнения: 15 356
Ми и Стоичков псуваше всичко живо ,ма си го обичаме всички.

# 77
  • Мнения: X
Стоичков е бил в друго време. Време в което няма соц. мрежи, хейтарството не е на мода. Не съм убеден че ако Стоичков постигаше успехите си днес, с тази слава и пари нямаше да бъде същият хейт, който щеше да спре
само ако постигне нечуван успех, но с България, не с Барселона или някъде по чужбина, пък с националният нищо
но хейта щеше да спре като се класираме  за световно и там благодарение основно на него станем 4-и в света. Simple Smile

# 78
  • Мнения: 505
Григор е съвсем друга бира, там по-скоро беше големите надежди и голямото разочарование.
Стоичков също не е обичан от всички, но там го има моментът Левски и ЦСКА.
Както и да е, аз не говоря за спортни успехи, а за поведение. Срещу Кличко имаше същото поведение на жалък палячо. Джошуа със сигурност ще го запомни, точно както му заръча Кубрат Simple Smile

# 79
  • Мнения: 2 382
Проблемът с Гришо е на друг фронт според мен, тъй като нашенските видни патриоти го възприемат като 'антибългарин' . Твърде космополитен им идва, все едно пък е длъжен с нещо. Този тип спортисти са успели в крайна сметка не заради държавата , а въпреки нея.
На другия полюс ми е Кубрат с неговото перчене и изтъкване като патриот. Оценявам спортния му успех, но поведението му след мача беше меко казано неловко. Определено ако го гледам с чужденци, няма да ми стане приятно и да се почувствам горда...

# 80
  • Мнения: X
Абе според мен ние като нация не си обичаме спортните герои, ако са богати и известни и същевременно не са стъпили на абсолютният връх, а са само някъде там в подножието, т.е. за парите и славата си не са ни донесли достатъчно радост и ще ги накажем като ги хейтим. Григор понеже не е боксьор, няма причина да сипе закани, заплахи, да се държи хулигански, там е че не постигна толкова колкото е изглеждало в началото когато е бил новият Федерер, пък остана далеч от успехите на Федерер впоследствие.

А истината е че нито скоро ще имаме тенисист като Григор, нито боксьор като Кубрат, въпреки че и двамата не са на върха в своя спорт.

Питър Фюри казва респект за Пулев след мача, върна се оттам откъдето много други не са се връщали и мача щеше да свърщи още в 3-ият рунд. Боксинг.де казват Пулев се представи достойно и много над очакванията. Нашият първи космонавт Г. Иванов казва респект за силата и куража който показа.
Уважаеми Кубрат,
гледахме двубоя цялата фамилия!
Чувствах се горд, че българин се държи така достойно на ринга!
Респект за силата и куража, които прояви!
Поклон пред баща ти, който създаде династия достойни мъже, които са пример за младите и гордост за цяла България.
Благодаря ти Кубрат, че ми даде повод да се гордея с теб - представителя на малката, но древна и силна България!
 
Георги Иванов
летец космонавт


 Според народа обаче той само ни излага, селяк, палячо и т.н. Що се бил хилил след като го удрял Джошуа, това било надменно и неуважително, правел се на клоун и палячо, това е за да покаже че не е наранен от ударите дори и да е, да прикрие слабост, да не надуши Джошуа че е разклатен и сега е момента да го довърши. Част от играта, не става въпрос за надменност, неуважение и т.н.
Играел нечисто, удрял след гонга, ами бокс е, адреналин е, случва се на всеки боксьор да не може да спре веднага в секундата след гонга ако изобщо го чуе, а не е толкова вглъбен в боя и да пусне някой удар и след гонга, затова има и съдия и се намесва ако не спрат след гонга, и за това и една от основните инструкции на съдиите към боксьорите е "пазете се през цялото време" защото няма да играят балет, а ще се бият. Голям проблем стана за нацията държанието на Пулев, как се заканвал и репликата му, запомни ме след мача, но няма проблем Джошуа да го нарича п.тка, защото Джошуа така нарече Кубрат преди мача, но това не е палячовщина, грубиянщина, селяния и така нататък, защото нашият до такива обиди не стигна. Само се заканваше как ще го нокаутира но не го е обидил директно. И всичко това е част от бокса. Хулиганството, заканите, обидите. Така се вдига интереса към мача, и повече хора ще платят да го гледат, ако Кубрат и Джошуа бъдат възпитани един към друг, Кубрат приказва, той е много добър боксьор, световен шампион, имам малки шансове да го победя, каквато е реалната ситуация, но все пак излизам за победа, а и защото ще получа най големият си хонорар в живота, а не аз ще го смакчам/нокаутирам/унищожа, остават му броени дни като световен шампион, е кой ще плати да гледа мач за световната титла в който предентента не излиза надъхан и да вярва че ще смакча шампиона колкото и да е голямо име и класа, а излиза скромно, и от уважение към съперника казва, а бе той е много голям боксьор, по висока класа е от мене, световен шампион е, и е доста вероятно да загубя мача, но все пак излизам за победа. Grinning

А за мача с Кличко, мога много да говоря, защото там имаше много мръсна игра, палячовщина, и удари под пояса каквито не подхождат на голям боксьор за какъвто се има, пък и е, като резултати Кличко, но той не заслужи уважението на Кубрат въпреки победата заради номерата които въртеше около мача, и Кубрат много правилно не му отдаде уважение след мача. Ръкавиците за Пулев, много тесни едвам ги слагаше Кубрат, той всъщност не можа да ги сложи преди мача на откритата тренировка. Подплънките на ринга, Кличко го направи ринга мек, за да не може Пулев да играе с крака по време на мача, да потъва като стъпва на ринга, там където Кличко не превъзхождаше Пулев като боксьор се погрижи да извади това оръжие от играта. А се оказа после че опита да пробута същият номер и на Фюри, ама там не мина. Цяла Британия застана зад Фюри, промоутърите му казаха, при нас тия номера няма да минат, и Фюри каза часове преди мача, аз няма да изляза да се бия ако щаба на Кличко не махне подплънките на ринга, а същият П.Фюри който днес казва че Пулев заслужава респект тогава каза ние си взехме важни поуки за Кличко от мача му с Кубрат не само на ринга, но и извън него. Само че докато цяла Британия застана зад Фюри и осъди мръсните номера на Кличко и създаде такъв скандал че Кличко се принуди да махне подплънките от ринга и видяхме какво стана, първо Фюри му разказа играта и сложи край на царуването му като световен шампион, а после Джошуа му сложи и край на кариерата след победата в техният мач. Не казвам че Кубрат със сигурност щеше да спечели срещу Кличко, ако той играеше чисто извън ринга, но няма защо да бъде уважаван Кличко за тези номера, недостойни за шампион уверен че е по добър от съперника си и може да го победи и без да играе с ринга. Тогава обаче нямаше кой да застане зад Кубрат и да притисне организаторите на мача че да трябва да се махнат подплънките на ринга защото не са по правилата, а това че и промоутърите не застанаха зад Кубрат и не заплашиха Кличко че на такъв ринг няма да излязат да играят а предпочатаха да се съгласят ринга да е такъв, от страх мача да не пропадне и да загубят милионите, беше причината Кубрат да си смени промоутърите и да напусне Зауерланд.

Последна редакция: пн, 14 дек 2020, 01:24 от Анонимен

# 81
  • На изток от Рая
  • Мнения: 1 363
Аз разбирам хората, които плюят по Кобрата. Какво от това, че е българин? Не може да се изправиш срещу световен шампион и да се плезиш, да се смееш като зелка, да се правиш на интересен. По време на двата мача се държа като дете, ами дръж се малко на ниво, нали си българин юнак - как да разберат хората от това държание?! Антъни през цялото време се държа като професионалист. След всички загуби на Кобрата има причина за това - я ринга е нарочно смален, за да пада, я някой се бие нечестно, ковид имам - бъди достоен българин, загуби с достойнство, за да те уважават. Сигурна съм, че
ако се държеше по-достойно, голяма част от българите щяха да го подкрепят. Важното е,
че направи добри пари, дано да се възстанови скоро.

# 82
  • Мнения: 11 554
Гледах интервю с Тервел в неделя сутринта и той каза, че на кантара Джошуа е казал на Кубрат, че прилича на вагина. Това ли е достойно държание на професионалист?

# 83
  • Мнения: 1 759
Мда, всички негативите на Пулев гледат и то българи , а Джошуа , който също се хилише нагло както Пулев по време на двубоя и му говореше някакви неща?, предизвикваше и с думи , още като ги теглиха или не помня точно кога.
Същят, Който е хванат с голямо количество марихуана, да преди време, ама и селските изцепки на нашия са преди време.
Не го харесвам Пулев  , да се има предвид , нито като мъж, нито като човек(точно заради това, което съм чела, подчертавам само съм чела), нито като избор на професия, но все пак в този спорт той явно е добър щом е стигнал до там, колко бооксьора (не само от Бг) могат да се похвалят с това?
И да не говорим, че там той беше сам- нямаше наши медии, нямаше наши сънародници , нямаше го и треньора, на чужд терен и да стигнеш до там не е малко.
Дали ако беше победил щеше да има това отношение?

# 84
  • Мнения: 87
Не се смейте на Пулев. Той заработи над 6млн паунда, с този мач. Това са над 13млн лв, все пак.
Изяде голям бой, но си заслужава.

Последна редакция: пн, 14 дек 2020, 10:51 от snejina1980

# 85
  • Мнения: 1 754
Как да е нямало наши сънародници, кой викаше "Кобра" тогава, на лайфа от Тервел се чуваше.

# 86
  • Мнения: 9 131
Гледах интервю с Тервел в неделя сутринта и той каза, че на кантара Джошуа е казал на Кубрат, че прилича на вагина. Това ли е достойно държание на професионалист?
Преди кютек е нормално да се псува,показват задници и т.н. Yum
https://youtu.be/zMXg_I7YY0o

# 87
  • На изток от Рая
  • Мнения: 1 363
А какво ще кажете за интервюто, което даде?
Ако Джошуа бил мъж, щял да му даде реванш?! Не се наяде на пари, още не се е възстановил, иска още - лакомия голяма, а вие се сърдите на българите, че не го подкрепяли... има защо! Сладък му е дошъл боят Grinning

# 88
  • Rock & Roll feeling ...
  • Мнения: 6 690
А кое е реален и истински успех в спорта? Само първото място ли?
В индивидуален план, всичко по-добро от предходното постигнато.
Но за нац. гордост - европейска; световна титла и олимпийски медал.

Общи условия

Активация на акаунт