Идеи за НЕматериални подаръци

  • 3 819
  • 17
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • Мнения: 1 291
Здравейте,
имам двама младежа на почти 12 години. Чудя се с какво да ги зарадвам за Коледа. Не ми се иска да е нещо материално, а нещо което ще им донесе преживяване. Проблема е, че сега почти всичко е затворено и мисията става по-трудна. Ще се радвам ако имате някакви идеи..

Последна редакция: вт, 08 дек 2020, 00:00 от Не се сърди, човече

# 1
  • Мнения: X
Аз бих предложила ескейп стая, ако не са ходили - хем е за цялото семейство, хем е евтино и интересно, а и поне работят в сегашната обстановка.

Последна редакция: пн, 07 дек 2020, 22:59 от Анонимен

# 2
  • София
  • Мнения: 38 611
Планините и планинските курорти са отворени...

# 3
  • София
  • Мнения: 13 357
Картинг.

# 4
  • София
  • Мнения: 1 626
В една друга тема го предложих : урок по грънчарство и работа със стъкло
Освен него имам доста други подготвени варианти, защото сестра ми иска точно такъв подарък за Коледа.
Проблема е, че не всички ваучери валидни по-дълъг срок от време (за да си го използва когато би искала дори и по-нататък) и много много ме затрудни и мен избора.
Спрях се още и следните варианти:
Полет с балон, Посещение на Музей на илюзиите, Ябълково дърво 'под наем", Ирисова диагностика, Урок по пеене или китара, Карта за театър

# 5
  • Мнения: 1 291
Важно е да могат да ги ползват в тази обстановка и да е безопасно, а не чак през лятото. Полезни идеи ще ползвам някои от тях. Ще се радвам на още предложения.

# 6
  • София
  • Мнения: 12 011

Ако става дума за София, в момента не е възможен картингът.

# 7
  • София
  • Мнения: 13 357
Напротив. Картингите на Дунев спорт работят. В неделя бяхме в този на Красна поляна. В Студентски град не знам дали работят. Даже по празниците казаха, че ще работят. Там няма струпване на хора.

# 8
  • София
  • Мнения: 12 011
Напротив. Картингите на Дунев спорт работят. В неделя бяхме в този на Красна поляна. В Студентски град не знам дали работят. Даже по празниците казаха, че ще работят. Там няма струпване на хора.

Да, те са открити, но пистите са ужасни. А и да караш на открито при температури около и под 0 не е много забавно.

# 9
  • София
  • Мнения: 13 357
Ми зависи. На нас ни е ок. 10-15 Мин. зимата е готино. Лятото извън София за повече.

# 10
  • Пловдив
  • Мнения: 723
Карта за ледена пързалка е последният нематериален подарък, който съм приготвила за моите щерки. Ако в града ви има и децата ви обичат да карат кънки, това също е вариант.

# 11
  • София
  • Мнения: 4 493
Рисуване за деца ... за големите - рисуване с чаша вино

# 12
  • Мнения: 819
Рисуване за деца ... за големите - рисуване с чаша вино
Чудесен подарък за големи и малки! Дори сближава доста с детето, можете дори вкъщи да рисувате. Има чудесни картини за рисуване по номера, малчуганите много ще се зарадват!

# 13
  • Мнения: 1 291
Рисуване за деца ... за големите - рисуване с чаша вино
Чудесен подарък за големи и малки! Дори сближава доста с детето, можете дори вкъщи да рисувате. Има чудесни картини за рисуване по номера, малчуганите много ще се зарадват!

Извинете може ли малко подробности от къде да намеря такова рисуване по номера

# 14
  • Мнения: 726
Бях попаднала скоро на ски лагер за деца в Пампорово. Няколко дни, самостоятелно в група от други деца.
В София съм чувала, че има ски писта на закрито с изкувствен терен.
Урок по тенис, готварство, спрямо интресите на детето.
Също знам, че във филмовото студио Бояна правят посещения.
Има и курсове за оцеляване в гората - палене на огърн, спане на палатка и тн.

# 15
  • Мнения: 819
Скрит текст:
Рисуване за деца ... за големите - рисуване с чаша вино
Чудесен подарък за големи и малки! Дори сближава доста с детето, можете дори вкъщи да рисувате. Има чудесни картини за рисуване по номера, малчуганите много ще се зарадват!
Извинете може ли малко подробности от къде да намеря такова рисуване по номера

Аз си поръчвам картини и ги рисувам, има много красиви по-малки за дечица, има и за възрастни. Ще ги сложа в скрит текст, за да не е реклама

Скрит текст:
Може да разгледате в сайтовете на Magicart и Byalata sova. Лично аз съм изпробвала и двата сайта и гарантирам за тях.

# 16
  • München, Deutschland
  • Мнения: 6 852
Рисуване за деца ... за големите - рисуване с чаша вино
Чудесен подарък за големи и малки! Дори сближава доста с детето, можете дори вкъщи да рисувате. Има чудесни картини за рисуване по номера, малчуганите много ще се зарадват!

Извинете може ли малко подробности от къде да намеря такова рисуване по номера
В София има в малкия ЦУМ, на втория етаж, на старата сергийка за пъзели. Там освен пъзели, има и рисуване по номера, и играчки на Равенсбургер за по-малки деца, и модели/макети за сглобяване на Ревел. От години имат този асортимент, но доколкото разбирам в темата става дума САМО за преживявания.

# 17
  • Мнения: 678
Здравейте! Може ли да ми дадете идея за да го наречем духовен подарък за мъж? Или нещо свързано с рисуване, нещо като статив, мъжът обича и умее да рисува?

Общи условия

Активация на акаунт