Mъж Близнаци - 2

  • 22 859
  • 115
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 167
Да, така е! И аз се убедих в това. Показах си намеренията към него и естествено ми каза чао. Да предния ден по-заинтересован от него нямаше,на другия ден явно се събуди другия близнак и айде.. 😃 то не бе оправдания,не бе чудо. Опита се да си остави вратичка естествено и да му бъда резерва, но уви..

# 91
  • По света и у нас
  • Мнения: 1 302
Мъжът Близнаци е невъзможен за заинтригуване. Ако си показала, че се интересуваш от него дори и по най-слабия начин, връзката е обречена на секундата.

Може да го заинтригуваш, само ако си надута, незаинтересована и студена. Това му харесва.
Ако си остроумна саркастична кучка той се разтапя.
Някои близнаци искат да ги разбереш, да вникнеш в тях, но пак трябва да се държиш като строга даскалица, докато кой се прехласва от поредния ти урок по политика и вирусология.

Ако сте на нормална среща, очаквай той да се прозява нон-стоп може и да подремне.

Продължението тук https://mamabulgaria.blogspot.com/2021/11/blog-post.html

Няма как да съм по-несъгласен с нещо, написано в този форум. Ще спестя анализът на написаното, защото дори да почна параграф по параграф, ще отнеме доста време, а едва ли някой ще го изчете.

Допълнение: дочетох написаното в блога - става още по-хубаво! Това е някакъв вид хумор, нали? Ако не е, ще се чудя дали да осъдя авторката /в място на име Мама България вероятно е авторка/ или да искам да ме извадят в отделна зодия Нови Близнаци /да се различавам от Старите Близнаци, които са описвани по този начин/.


Давай бейби, да си наострим адвокатите ;p

# 92
  • Мнения: 3 509
Трудно ли е да разкараш Близнак?
Ако му обясниш в прав текст колко е зле, заявиш, че не искаш да те контактва никога повече и дори го блокираш, има ли шанс да досажда и да се опитва да изяснява неговата гледна точка?
Страдат ли и те от синдрома “Мумията се завръща” или можеш да си отдъхнеш, че ще си хване пътя завинаги?
Какви са ви наблюденията за раздяла с тях?

Последна редакция: пт, 05 май 2023, 10:41 от Аня

# 93
  • Мнения: 167
Имах доста лек контакт на скоро с един,става въпрос за дни, отначало ми се прави на интересен,как бил зает и така нататък,съответно реших да го оставя и прекъснах контакт. После се побърка,започна да ме трови навсякъде, беше меко казано като лепка.
Забелязала съм, че обърне ли им се внимание, започнат да си придават голяма важност, на игнорираш ли ги… не го понасят Grinning

# 94
  • Мнения: 3 509
Ох, ужас! Това не е добра новина! 😂

# 95
  • Мнения: 190
Трудно ли е да разкараш Близнак?
Ако му обясниш в прав текст колко е зле, заявиш, че не искаш да те контактва никога повече и дори го блокираш, има ли шанс да досажда и да се опитва да изяснява неговата гледна точка?
Страдат ли и те от синдрома “Мумията се завръща” или можеш да си отдъхнеш, че ще си хване пътя завинаги?
Какви са ви наблюденията за раздяла с тях?
Според мен зависи доколко си нагоре в “личната му статистика”, т.е дали има уважение към теб, дали те вижда като човек, който си знае мястото и съответно си държи на думата. Аз имах връзка с близнак, не знам дали защото не ме е харесвал достатъчно , че да не ме търси повече, но повече ни вест , ни кост, откакто се разделихме. И по-добре, де. Разделихме се като бели хора и му бях категорична, така да се каже. Беше преди сравнително доста време. Но която и да е зодията, може и пак да се завърне след време. Мъже😂

# 96
  • Мнения: 3 509
Аз съм от хората, които като заявят на някого да се разкара, наистина се надявям да го направят. И го заявявям категорично. Всяко изречение, оставено без отговор, е вратата, която не съм си направила труда да затворя. Вратите ги затварям, като минавам с танк.
И така не само с мъжете.
Близнаците като ги гониш - бягат. Надявам се и така да правят, когато ги изгониш. 😂

# 97
  • София
  • Мнения: 916
Трудно ли е да разкараш Близнак?
Ако му обясниш в прав текст колко е зле, заявиш, че не искаш да те контактва никога повече и дори го блокираш, има ли шанс да досажда и да се опитва да изяснява неговата гледна точка?
Страдат ли и те от синдрома “Мумията се завръща” или можеш да си отдъхнеш, че ще си хване пътя завинаги?
Какви са ви наблюденията за раздяла с тях?

Ако си го обяснила така, не Близнак, а повечето хора ще се върнат да оспорват /тук не говоря за агресивните, дето няма само да спорят/. Колко от нас ще приемат на юнашко доверие и без възражение обясненията, че "са зле", както и твърдението, че има истина и "тяхната гледна точка"? Нищо лично, но като те чета, смяташ да пробваш с лошо. Това се ползва, ако някой е много гаден и нямаш други варианти, но и то не е успешен вариант за отстраняване на някого от живота ти. Разчиташ човекът отсреща да има някакво достойнство и да те отсвири вместо да се унижава и да ти обяснява къде грешиш.

Бих те посъветвал първо да пробваш с добро, което изключва пространни обяснения, че човекът бил зле и гледната му точка е противоположна на истината! Ако не го направиш, не бих казал, че ще съм изненадан от последствията за теб. Близнаци, Овни, Везни, който още се сетиш, всичките няма да приемат сериозно такива твърдения!

# 98
  • Мнения: 190
Трудно ли е да разкараш Близнак?
Ако му обясниш в прав текст колко е зле, заявиш, че не искаш да те контактва никога повече и дори го блокираш, има ли шанс да досажда и да се опитва да изяснява неговата гледна точка?
Страдат ли и те от синдрома “Мумията се завръща” или можеш да си отдъхнеш, че ще си хване пътя завинаги?
Какви са ви наблюденията за раздяла с тях?

Ако си го обяснила така, не Близнак, а повечето хора ще се върнат да оспорват /тук не говоря за агресивните, дето няма само да спорят/. Колко от нас ще приемат на юнашко доверие и без възражение обясненията, че "са зле", както и твърдението, че има истина и "тяхната гледна точка"? Нищо лично, но като те чета, смяташ да пробваш с лошо. Това се ползва, ако някой е много гаден и нямаш други варианти, но и то не е успешен вариант за отстраняване на някого от живота ти. Разчиташ човекът отсреща да има някакво достойнство и да те отсвири вместо да се унижава и да ти обяснява къде грешиш.

Бих те посъветвал първо да пробваш с добро, което изключва пространни обяснения, че човекът бил зле и гледната му точка е противоположна на истината! Ако не го направиш, не бих казал, че ще съм изненадан от последствията за теб. Близнаци, Овни, Везни, който още се сетиш, всичките няма да приемат сериозно такива твърдения!

Всичко от казаното е така, но едно голямо НО - хора от тази зодия в повечето случаи са си с голямо его, именно заради това им се носи славата на самодоволни самохвалковци, които в ранна възраст се имат за дон Жуан и пробват с всяка по бързата процедура, за да си начешат желанията и егото. Така че Близнакът е всичко друго, ама не и някой, който ще си открива недостатъците в характера и най-вече - във връзката си.

# 99
  • Мнения: 3 509
Съгласна съм с mihaela.
Близнаците са способни да извъртат, да манипулират, да донесат вода от 1000 кладенеца, за да анализират и да плямпат очевидни неистини. Склонни са на бялото да кажат, че е черно и да те обвинят, че не довиждаш.
Тях и на калъп да ги хванеш, ще кажат: “привижда ти се”.

Точно затова понякога няма и смисъл да им слушаш доводите. Защото не те интересуват вече и защото си приключиш окончателно с тях.

# 100
  • Мнения: 58
Моят опит с мъж Близнак е от цели 27 години. Моят скорпионски нрав е намерил начин да съжителства в мир и разбирателство с шизофреничното(на моменти) поведение на съпруга ми. След 27 години съвместен живот, двама големи синове и много споделени радости и болка си въобразявах наивно, че семейството ни е стабилно и малките трусове не са болка за умиране. Докато не разбрах преди 3 седмици, че в живота ни се е промъкнал трети човек. Разбрах по най-елементарния начин, че са водени дълги и напоителни разговори с бивша колежка(бивша от 7 години!). Настоятелният е бил той, търсил я е често, разговоряли са с часове - за друг вид контакт не мога да кажа, нямам доказателства. Съвсем по близнашки, отрича да е влагал чувства, не желае да се разделяме, сваля звезди както никога до сега, било само говорене по служба. А моето моногамно, скорпионско сърце е разбито на парчета, страх ме е, че отново ще ме нарани, щом веднъж го е направил и затова клоня към развод. Споделям случилото се с мен и моя Близнак, за да знаят онези, които се захващат с мъже от тази зодия, че те са като деца, без значение на колко години са, могат да нараняват без да премислят възможните последствия от постъпките си и да бъдат много убедителни в лъжите си. Пазете се, момичета! След толкова години брак, едва ли само зодията е от значение, но, определено е фактор, който бележи характера на мъжа.

# 101
  • на Мелмак
  • Мнения: 11 026
Аз съм от 20г с близнак.
Не знам правилен изход от тази ситуация Hug

# 102
  • Мнения: 190
Моят опит с мъж Близнак е от цели 27 години. Моят скорпионски нрав е намерил начин да съжителства в мир и разбирателство с шизофреничното(на моменти) поведение на съпруга ми. След 27 години съвместен живот, двама големи синове и много споделени радости и болка си въобразявах наивно, че семейството ни е стабилно и малките трусове не са болка за умиране. Докато не разбрах преди 3 седмици, че в живота ни се е промъкнал трети човек. Разбрах по най-елементарния начин, че са водени дълги и напоителни разговори с бивша колежка(бивша от 7 години!). Настоятелният е бил той, търсил я е често, разговоряли са с часове - за друг вид контакт не мога да кажа, нямам доказателства. Съвсем по близнашки, отрича да е влагал чувства, не желае да се разделяме, сваля звезди както никога до сега, било само говорене по служба. А моето моногамно, скорпионско сърце е разбито на парчета, страх ме е, че отново ще ме нарани, щом веднъж го е направил и затова клоня към развод. Споделям случилото се с мен и моя Близнак, за да знаят онези, които се захващат с мъже от тази зодия, че те са като деца, без значение на колко години са, могат да нараняват без да премислят възможните последствия от постъпките си и да бъдат много убедителни в лъжите си. Пазете се, момичета! След толкова години брак, едва ли само зодията е от значение, но, определено е фактор, който бележи характера на мъжа.

Аз не познавам нито един читав мъж от представителите на зодията.

# 103
  • Мнения: 58
Аз съм жена зодия Дева на средна възраст и често попадам на мъже Близнаци, Стрелец,Овен и тн. Имала съм дълги и токсични връзки с Близнаци и Овен, а Стрелците основно ми се натяга като приятели(кандидат съпрузи) . Та ,както след 7 годишната връзка с близнаци и едно дете, си виках повече тези бъбривковци няма да им се вързвам пак се натресох на такъв. Честно казано, не мисля ,че са несериозни. Да, омръзва им бързо, но и на мен доста бързо ми доскучава. Та след като ги зарежеш си поревават, все пак. Проблема е, че не стоят дълго време вкъщи. Постоянно са с приятели или пътуват много. Харчат пари, доста. За това ,не ги имам за доста надеждни, като партньори в живота. Надявам се след 45 да се кротнат и да стават надеждни.

Принципно ,днешните мъже са доста посредствени. От която и зодия да хванеш, ако не се е самоопределил какво иска да прави,няма как да ти е спокойно.

Имам доста фрапантни истории за изневери на стрелец с асцендент близнаци с луна в стрелец и Венера и Марс в Скорпион. Така че всичко е строго индивидуално.

# 104
  • Мнения: 4
Добър вечер , дами
Искам да изкажа най-честни благодарности за създателя и хората писали в темата, , смях се изключително много, някои мнения са правилни други са във връзка с това, че просто някои жени не могат да задържат мъжа до тях, защото могат да дадат само секс, а близнаците ако искат секс излизат и си намират за една цигара време.

Аз съм Мъж на 27 години(06.06.1997) имам връзки от 15 годишен и съм бил с целият зодиак два пъти, може да видите и моята натална карта
    П
ланети и точки по зодиакални знаци
Слънце в Близнаци 16°  05' 14"

Зодия Близнаци | Gemini (21.05. – 21.06.)
Близнаци е третият знак на зодиака. Той символизира общуването и усвояването на многобройните впечатления, които животът ни предлага. Но тук възприятието е неемоционално и се филтрира през разума, а акцентът е върху придобиването на информация и приложни знания. Прочетете повече: ЗОДИЯ БЛИЗНАЦИ

Асцендент в Козирог  1°  00' 37"

Асцендент Козирог (Asc Capricorn)
Хората с Асцендент Козирог излъчват компетентност. Обикновено подхождат много съзнателно към външния си вид, като маниерите им имат голямо значение за тях. Те искат да изглеждат успешни, в контрол на ситуациите, и обикновено успяват! Ако успехът изглежда лесен за ... Прочетете повече: АСЦЕНДЕНТ КОЗИРОГ

Луна в Рак  4°  11' 25"

Вие имате Луна във воден знак, което означава, че меко и предпазливо изразявате чувствата си. Тактични сте и за поведението Ви водещо значение има интуицията. Вие усещате и реагирате на смяната на настроението на партньора, на обстановката и даже на самочувствието на тези, които са около Вас. Ннай-голямо значение имат семейството и връзката с дома.

Меркурий в Телец 26°  16' 24"

Вашият ум е насочен към практическата страна на живота, особено добре се справяте с материални въпроси и пресмятане на ползата от действията си. Често мислите стереотипно, проявявате консерватизъм и скептичност към всичко, което не е проверено в реалия живот. Много добре работите с конкретния материал, до педантичност. Повече: Меркурий в Телец

Венера в Рак  3°  11' 08"

Вие сте сантиментален човек с дълбок и сложен любовен живот. Дълго таите своите емоции и обичате да се ровите в тях. Помните всички свои връзки и често ги преживявате като че ли отново. Имате големи способности за съчувствие. Влюбчив сте и лесно встъпвате в интимни отношения, но рядко флиртувате. Повече: Венера в Рак

Марс в Дева 24°  56' 54"

Марс в този земен знак не е силен, но дава практически качества. Вие прекрасно съчетавате физическата си издръжливост с ловкост и акуратност. Предпочитате да се занимавате с обичайна работа, в която сте добре организиран и изпипвате детайлите. Не са Ви свойствени изключителни волеви усилия. Повече: Марс в Дева

Планети и точки по домове в картата
Слънце попада в Шести дом

На Вас Ви харесва да се трудите, готови сте да вложите творчески усилия в работата, независимо каква е тя. Психически сте подготвен да служите, но само при наличие на прагматично дело.

Луна попада в Седми дом

В партньорските отношения имате нужда от топлина и взаимна грижа: Вас да Ви обгрижват и Вие да отговаряте със същото. Променяте се спрямо връзките си, стараете се да се харесате на всички.

Меркурий попада в Пети дом

Вие най-добре се обучавате в творческа обстановка, практикувайки хоби. Обичате да развивате ума си чрез логически игри, умеете по оригинален начин да обработвате фактите.

Венера попада в Седми дом

За Вас личното партньорство има голямо значение и Вие сте способен да привличате желани партньори. Ще имате успех във връзките си.

Марс попада в Девети дом

Във Вашия характер има голяма доза авантюризъм: Вие не се страхувате да завоювате нови територии във всеки един смисъл, да отстоявате гледната си точка.

Юпитер попада в Втори дом

Мотивацията Ви за самоутвърждаване е свързана с много пари и постигане на физическа хармония, които наистина можете да имате. Използвайте знанията си и следвайте целите си.

Сатурн попада в Трети дом

Вие се обучавате бавно, упорито и методично, притежавате силна логика и добра памет. Умът Ви е много конкретен ум и имате талант за точни науки. Следвайте практичността при усвояването на знания.

Уран попада в Първи дом

Вие се отличавате с оригиналност, стремеж към новото, особено в интелектуален аспект. За много хора сте екстравагантен и дори ексцентричен. Прям сте и своеволен, но се стремите не към контрол, а към свобода.

Нептун попада в Първи дом

Вие притежавате обаяние и магнетичност и сте способен да привличате вниманието. Имате силна интуиция и умеете да усещате процесите в дълбочина.

Плутон попада в Единадесети дом

Тази позиция показва много мощен колективизъм - привличат Ви групови форми на работа, участвате в социални дейности, каузи, фондации. Интересува ви темата за бъдещето, прогреса на човечеството.

[/list]

Това, което мога да кажа от моят житейски опит е , че хора като мен разбират дали дадената жена става за приятел/секс партньор / сериозна връзка за едно кафе време. Точно колкото вие жените да разберете с този ще се ч*кнете ли или не.
Мъжете близнаци  са изключителни хора , поне за себе си ще говоря от тук-насетне.
Много големи човеци сме , вече съм по обран докато преди 17-21 годишна възраст бях тотал щета, смисъл безразборен секс, ловджия в най чиста форма, за това време 4 зодии са ме предразполагали за сериозна връзка , рак/овен/скорпион и водолей, по 6-7 месеца всяка в този диапазон от 4 години тогава правих секс още на първа среща, и честно казано до 30 минута от срещата вече съм в устата на момичето буквално. Всичко ставаше супер бързо и мигновенно в това си време бях ученик на живота и реално правих всичко да придобия опит, всичките жени тогава ми бяха с 8-13 години по големи от мен. Научих се как да обичам, как да се държа, как да събличам кожичката на една жена да я изпирам да я гладя и да чука* душата ѝ през другото време, все едно шия елек, с лекота. След 21 ми годишнина се влюбих и обичах до кокал един овен, с 5 години по малка от мен,  имаше всичко, почивки в чужбина, любов, страст научих я как да се държи, облича, яде , готви бях мулти-кукар 5в1 мъж, гадже, брат, приятел, баща . Докато не ми изневери след година и половина връзка. След това страдах и се промених, станах доста по дръпнат и много по взискателен отново търсих по големи от мен с които можех да говоря и да ме разбират. Моногамен съм и винаги съм бил, когато не съм във връзка не правя секс, когато съм във връзка правя 31 дена секс(няма приятели от червен бряг). Последните 4 години имах 4 връзки от които 3 бяха по големи от мен жени една от която женена, която след толкова сигнали да престане да ме търси и занимава, трябваше да бъда по директен и да спра да и отговарям, макар да ми беше тръпка, сроден човек, но с две деца и мъж малко множко ми дойде. Другите две бяха с по едно дете всяка след като заживеехме заедно почти веднага аз станах майката и бащата във връзката , а те ергена и издържах по 5-6 месеца щото, работиш, учиш, гледаш, чистиш переш, гладиш, готвиш и накрая като ти се прибере пияна тя иска едно, и то мощно. Както и да е приключиха нещата и там, тази последната ,която беше и капака на моят любовен живот се случи 4-5 месеца след голямата ми любов, която обичах и беше единствената която съм обичал, по усещане се сгодих с нея , но не след дълго усетих третия човек и бързо приключих нещата.

Така, че до някъде има правилни неща за близнаците мъже , защото прочетох и двете теми от 2012 година до сега, но в общи линии жените които бяха женени за мъже близнаци са най честни и искрени в отговорите си. Но не всеки близнак е същият , няма един еднакъв. Аз съм супер амбициозен, изобретател, работохолик и заровен в книги и статии. През останалото време , хобита, забавления и нощен живот , който се води по баровски, защото сме меркантилни хора, аз лично винаги съм изкаравал големи доходи, и съм си позволявал много, но чак аз се плаша, сега след като почна да плавам на друга позиция и изкаравам ,5 цифрени суми, какво ще се случва .
Трябва ни жена, мистерия , жена с чар , която да се поддържа и да е водеща на моменти. Ч
Една тайна ще издам за мъжете близнаци, ако искате читав такъв, гледайте къде е израстнал и дали е бил в успешен брак между родителите си, след като е завършил 16 години.

Последна редакция: пн, 01 апр 2024, 22:40 от Ангел Александров 757979

Общи условия

Активация на акаунт