Шофьорски курсове - Варна

  • 255 957
  • 607
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 205
Да точно. Ако те скъсат на листовки инструктора въобще не ти подава документи за кормуване, а пак за листовки.
Пожелавам ти да не те късат разбира се Hug

# 16
az karah moq kurs pri getov, kolata e korsa ako ne se lyja ot 2004g.Mnogo sym dovolna,strahoten u4itel Simple Smile

# 17
  • Мнения: 1 425
Димитър Димитров - 0898636522 Опел
Много добър инструктор. Не вика, уравновесен е. Много внимателен. Обяснява много добре и те учи на тънкости, кое, кога, как. Рядко негови курсисти биват късани. Аз и много мои познати карахме курса с него и всички взехме без проблеми.

# 18
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 330
az karah moq kurs pri getov, kolata e korsa ako ne se lyja ot 2004g.Mnogo sym dovolna,strahoten u4itel Simple Smile
Той е добър, да. Аз бях при него на теория.

# 19
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Ехей! Верно, че и аз при Гетов бях на обучение Тюх! Мда.

# 20
  • Мнения: 830
В мометна карам шофьорски курс :hug:400лв е курса,35лв е курса към БЧК,още около 80лв листовки и шофиране и грубо стана 500лв.Иначе инструктура ми е супер-Стилиян Иванов тел0889323878.Обаче колата е чисто нова Тойота Корола Hug

# 21
  • Мнения: 173

az karah moq kurs pri getov, kolata e korsa ako ne se lyja ot 2004g.Mnogo sym dovolna,strahoten u4itel Simple Smile
Здравейте!
И аз ще се записвам на курс, ама още се чудя за инструктура. Бихте ли написали телефона на Гетов, за да мога да звънна!
Благодаря!!!

# 22
ami i az da se namesq Grinning.moga da preporycham mnogo dobra avtoshkola.Kazva se "Elit avto".Imat mnogo qka astra 2006 godina model i e super za karane.i instruktora e gotin,obqsnqva..daje i poveche ot 45 min dava za chasovete.imam nomer ako nqkoi se interesuva 087/8393725 i 0894/700 700 Konstantin Iordanov.Dava si listovki,pravilnik bez pari,teoriqta e osigurena:) Hug

# 23
  • Мнения: 187
 PeaceНа 17.08. ми беше изпитът по кормуване.Миналата сряда изкарах и БЧК, но ме учуди разминаването в цените  в Ст.Загора БЧК струва 25 лв. newsm78

# 24
  • Мнения: 263
Аз пък препоръчвам моят инструктор, при когото взех няколко опреснителни часа наскоро, а мъж ми в моментая кара шофьорски курс. Не зная към коя школа е не се казва Кирил Димитров.
Колата е син форд. Човека е много спокоен и нито веднъж не ми е повишил тон, което за мен е много важно! Обяснява всичко подробно и повтаря колкото пъти е нужно. Много съм доволна!
Като цени: взима ми по 10 лева на час кормуване, а целият курс е 400 лева като, ако се плати веднага пада на 350 (цените ще търпят промени заради очакваните промени в закона).
Координати: 0878 2420 72

# 25
Здравейте!
Аз също в момента карам курса моя инструктор се казва Атанас Ганчев също е много пекан.
Но относно БЧК аз се записах преди два дни и ми казаха 24 лв.
Моля някой друг който е карал скоро да каже колко са му взели на него.

# 26
  • Мнения: 44
синът ми в момента кара тойта корола във "Волан" и мина БЧК на 28.08 за 25 лв. Курсът му струва 400лв, отделно 30лв изпит листовки и 80лв кормуване. Но четох в пресата, че от септември се вдига цената с около 100 лв.

# 27
  • Мнения: 263
Уф, понеже не успявам да променя предния си пост искам да се откажа от препоръката, която направих преди това. Въпреки, че аз останах доволна от този инструктор тогава сега мъжа ми го издирва под дърво и камък вече втора седмица след като му е платил, а той не си вдига телефона. А са му дадени пари на ръка, за които не е дал никаква бележка. И може би изгоряхме със сума равна на цената на един шофьорски курс. А школата е "Златен Волан".

# 28
  • Мнения: 13 512
с гаранция, както се казва във вашите среди.
Без гаранция 400, с гаранция 600 Wink

# 29
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 374
Записвам се в темата.
От форума се запозанх с една майка, чийто съпруг е инструктор.
За сега ми е дал само учебника да си уча у дома.
Предпочитам познат, поне знам, че няма да ми вика и да ме стресира допълнително.
Смятам да съм съвеснашофьорка все пак.
Намерих и детегледачка и като захладнее ( да не ме е яд , че не излизам с малкия ) започвам курса.
На мен обаче той ми каза цена от 500лв. Школата е към читалище Христо Ботев.

Общи условия

Активация на акаунт