Отговори
# 3 870
  • Мнения: X
Тайчо, не питах теб, тулумбичке прекрасна. Hug Остави тези момичета да се изразяват самостоятелно. Grin

Агенте, като не ти се дава Джулая, по стара българска традиция я открадни, сега ти е таман наблизо.

# 3 871
  • Агент под прикритие
  • Мнения: 11 589
Недей, че като се сетя колко зор беше да отклоним Марицата от Хасково, та белким някой заблуден Лазаров венец да НЕ мине насам.... Grinning

# 3 872
  • Варна
  • Мнения: 36 715
Чакам на опашка пред НАП ... Дано поне като вляза вътре всичко да мине бързо.

Добър ден (вече) и честит празник, Лори Simple Smile

Джу, лакът ти трепе!

# 3 873
  • София
  • Мнения: 35 195
Недей, че като се сетя колко зор беше да отклоним Марицата от Хасково, та белким някой заблуден Лазаров венец да НЕ мине насам.... Grinning
Вас там ви крадат. Отваряй си очите, момче.

Добро знойно утро, гайс.

# 3 874
  • Варна
  • Мнения: 36 715
Жегичка е и тук. Обаче май се кани пак да повали по някое време. Като се сетя вчера каква буря се изви изневиделица - кратка и мощна. Моторджийското ми яке, което съхнеше на терасата, го намерих паднало барабар с щипките. Добре, че не е излетяло през балкона, че щяха да артисат едни пари. Летящи комарници, паднали клони, пълен купон е било. Ако и днес вали, дано изчака до обяд, че да си свърша работата с мотора и да се прибера.

# 3 875
  • Агент под прикритие
  • Мнения: 11 589
Недей, че като се сетя колко зор беше да отклоним Марицата от Хасково, та белким някой заблуден Лазаров венец да НЕ мине насам.... Grinning
Вас там ви крадат. Отваряй си очите, момче.

Добро знойно утро, гайс.
Крадат ни.... девствеността. После бягат. Grinning

# 3 876
  • София
  • Мнения: 6 309
Кво са, от мноо приказки,  минахме напрао на, лашкай ма Генади. Simple Smile За сека цигарка ли треба снимка за доказателство? Laughing
Добро утро.

Скрит текст:
Жегичка е и тук. Обаче май се кани пак да повали по някое време. Като се сетя вчера каква буря се изви изневиделица - кратка и мощна. Моторджийското ми яке, което съхнеше на терасата, го намерих паднало барабар с щипките. Добре, че не е излетяло през балкона, че щяха да артисат едни пари. Летящи комарници, паднали клони, пълен купон е било. Ако и днес вали, дано изчака до обяд, че да си свърша работата с мотора и да се прибера.
Миналата година, не капна 2 месеца. Точно кат реших да се разходя до чаветата, ме пра до след Ябланица. Сухо място нямах. Simple Smile  Тази, още не съм се накисвал сериозно. Simple Smile

Честит РД на дамите!

# 3 877
  • BG
  • Мнения: 2 173
То, Добър ден станало.
Лори, ЧРД - дано да имаш, че аз карам по чуждо инфо. Жива и здрава.
Момци, купете си багери - вършат работа.

# 3 878
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 862
Аз си мислих, че сте ми приятели, а вий се държите като врагове. Как ще ме краде Агент Феникс?! После ще трябва да го излежа като за човек Joy То ще е по цял ден заповеди, забележки, съмнения, изискване на отчети, мачкане на самочувствието.....и всяка вечер да трябва да му пускам, за да се сдобрявяме.

Вие ме мразитееее Bowtie

# 3 879
  • Мнения: 18 331
Братанчо, ти ще откраднеш ли да ми доведеш някоя снахичка за рождения ден? Relaxed

# 3 880
  • Мнения: X
Една китайка ми разправя, че в Китай било срамно (особено за дамите) да нямат половинка, която да доведат при родителите за Китайската Нова година, затова в момента процъфтявал бизнеса с гаджета под наем. Офертичка си е - водят те на банкет и ти плащат за времето Grinning

https://www.yourtango.com/2014208833/dating-love-heres-what-happ … t-boyfriend-china

# 3 881
  • Агент под прикритие
  • Мнения: 11 589
Джу, по списъка вече едното съм го постигнал: да ми даваш отчети, дори без да съм ги искал, което е дори повече, отколкото съм си мечтал. Дотук добре.... Остава да по работим и върху останалите и всичко ще е точно. Joy

Последна редакция: ср, 01 юли 2020, 10:24 от Phoenix Wright

# 3 882
  • Мнения: 7 971
На пазар го обърнахте...рано е за това Grinning

# 3 883
  • Агент под прикритие
  • Мнения: 11 589
Братане, не знам дали е срамно, но доколкото знам, там има много голяма разлика между бройката на мъжете и жените в даден възрастов диапазон (нещо от рода на почти 3 към 1 в полза на мъжете, особено в диапазона 18-40), така че при такъв избор да остане сама.... Simple Smile

Джулка, добавям още нещо към списъка:

Последна редакция: ср, 01 юли 2020, 10:24 от Phoenix Wright

# 3 884
  • Мнения: X
Не е чак 3 към 1, но все пак известно предимство в бройката имат мъжете. Което е интересно предвид факта, че в Китай е имало много кръвопролитни войни и са загивали милиони мъже. Причината за това е, че китайците са смятали отглеждането на дъщеря за безмислено бреме и директно са ги хвърляли в реките или на бунищата.

Дали са правели това заради бедност, дали заради по-ниския статус на жената в патриарханата, дали за ограничаване на раждаемостта, дали заради по-слабият им принос към тогавашното общество - не мога да съм сигурен, но да ти се роди момиче не е било радост и чест.

Ако познавате китайци или тайванци, разпитайте за символизма на Новата им година, както и защо в различния етап на живота си носят различни имена. Много са им интересни традициите и културата.

Общи условия

Активация на акаунт