Режим, НЕрежим, ние си се веселим - 90ДД и още нещо 56

  • 15 950
  • 737
  •   1
Отговори
# 720
  • Русе
  • Мнения: 4 774
Аз към вечерята Апнах и малку ягудки, ся люпя семки и гледам "Елза 2" за милиоонееен път, ама нали ми харесва, не пречи, Trollface
Аз навремето бях така известно време с "принцесовата Кайсия" (в превод - "Принцеса Анастасия) JoyJoyJoy
а рИспекта е важно нещо Hug

# 721
  • Мнения: 28 719
Деско Kissing Heart как защо? За рИспект, дън минава вечерния час, Joy

Хи, хи това много ми хареса! За рИспект!
Деско ми бръмбари са хлебарките, тва си е така...аз пък мога да си ги пипам даже и хич не ми пука! Laughing
Аз така бях с Цар Лъв и Шрек, цели фрази знам наизуст! Ех, защо не се върне това време...??? Blue Heart

# 722
  • Бургас
  • Мнения: 5 813
Деско,  и аз вече ще правя така. Хареса ми ли цифрата - никакво повтаРГАне Laughing
Джулка, тъй, тъй....рИспекта трябва да рИспектира иначе ще се прибере утре Satisfied
Вангобче, Лийче чудни цъфтунчета!!!
Ще ни наснимам градинката през почивните дни. Толкова е зелено и цъфнало.

Благодаря ви за подкрепата. Много, много е ценна!:revolving_hearts:

Деско, що ли като прочетох "принцесовата кайсия" и веднага се сетих за домашна кайсиева???

С голямата бях научила наизуст Костенурките Нинджа, а с дребната Малката русалка и Аладин.

Днес за обяд и вечеря - пармиджана със салата от домати и краставици.
За утре не съм приготвила нищо, но все ще има нещо в бистрото.

Ех, колко е хубаво, като се напълни къщичката ни.Gift Heart

# 723
  • Оптимист по принуда
  • Мнения: 12 702

С голямата бях научила наизуст Костенурките Нинджа
Ох, помня, че пеех песничката в началото Тотю Нинджа, тотю нинджа Joy
Скрит текст:


Joy

Тудорко,
Скрит текст:
ако знаеш, как те разбирам - аз съм такова 'кошче' и на мен и все 100 тояги са ми малко и мога още и още да нося. Истината е, че така сме ги свикнали и никога няма да ги отучим. Понякога тихичко си се самосъжалявам, но много бързо си шляпвам шамара, че нямам право на това.

Джуленце, радвам се, че днес сте се разходили с Шуши - така да ми липсва това! Heart С малката не сме излизали от 2 месеца и повече. Confused Пък мъжот тъй и трябва, да се държи на къс повод JoyKissing HeartHug

Днес реших да стана и да тренирам преди да тръгна на работа, по-добрият вариант беше отпределено.

Браво на 90-дневните, дерзайте! Hug

Сиско, оздравявай Hug


Целувки на всички Kissing HeartHug

# 724
  • София
  • Мнения: 2 008
Добро утро Heart
Деми, обичах и аз Нинджите, развесели ме Heart
Вчера белтъчен-
 о :тиквички с кайма и салата
В: моцарела , 1 парченце кашкавал и салата
Днес варива
Нямам никаква идея какво да бъде ...
Ще следя за идеи.хубав ден Heart

# 725
  • Русе
  • Мнения: 4 774
Добро утро, бандичка Hug
Kурдов зачезна, дано са му харесали процедурите и да е добре Simple Smile Скайчето и тя явно се мъчи Wink
И аз днес се чудя какво да ям (по-скоро - какво да си взема на работа - очертава се йок свободно време да изляза от унито по обед - имам тиквички с ориз, ама в тази жега ме притеснява в какъв вид ще са на обед...). Дали е вариант оризовките Flushed
Хубав да ви е деня - ще ви видя довечера :*

# 726
  • Стара Загора
  • Мнения: 628
Привет бандичка!
Благодаря ви за разбирането, наистина е ценно. И да момичета, вярно е това че силните теглят каруцата в живота. Понякога ми писва но като няма кой продължавам.
Занатка честито.
Вангоби, Лия чудни цветенца, да ви радват дълго време.
Сиси оправяй се и се пазе, а как е Стефчи?
Джуле замислям се за такъв уред, но и аз като Мими нямам място  по плотовете и това ме възпира, ще умувам.
Десипо-добре тиквички, от оризовки съм имала гаден плюс при все че съм била гладна.
Деми, Инджи, Ирчета, Жгмъце, Стреличка и ако пропускам някой - гушкам ви и ви желая прекрасен ден, макар и дъждовен при нас.
Ще обядвам пържен свински дроб със салата, а ще вечерям пилешко филе на грил тиган и грилнати тиквички, лук и чушка + същата салата.

# 727
  • Мнения: 2 844
Добро утро!
Вангоби Kissing Heart как те е зарадвала  орхидейката ти - чудно е цъфнала! Има един трик за цъфтене целогодишно - противозачатъчни във водата за киснене, когато не са цъфнали.
Лия Kissing Heart и твоето цветенце те радва !
Сиси Kissing Heart по- добре ли си вече? А за Стефчо наистина се подготви за голямото ядене през пубертета.
Демс Kissing Heart разсмя ме с нинджите, и аз много обичах да ги гледаме.
Днес реших да се взема вече в ръце и да пиша менюта, дано не се предам Sunglasses
З - кафе с масло; 0 - кето кашкавалки, краставица и маслини; В - предполагам само шопска салата със маслини, защото съм на маникюр след работа и няма да има време за готвене, за да не ям късно.
Прекрасен ден да имате, много ви гушкам! Heart Hug

# 728
  • Бургас
  • Мнения: 5 813
Добро утро,

Моето меню днес е като на Ni4iq Laughing

Деми, Танче
Скрит текст:
Вярно е, че така сме ги свикнали и им мълчим. Но това е нашия избор. Ние сме избрали да е така. Не е вярно, че няма кой...Понякога ни е по-лесно ние да свършим нещо, отколкото да слушаме мрънкане и обяснения как нямали време или не можели или ....т.н. Ами ако стане нещо с нас??? Ще свърши светът ли??? Не, няма! Ще се справят и ще продължат напред! Отдавна съм избрала да обичам себе си. С външните хора успявам - когато някой започне да ми се жалва, примерно клиент , казвам просто " Прощавай, но в момента времето ми е ограничено! "и културно отбивам топката. Практикувам го и с близките, когато е по-телефона или понякога им каздвам " Искаш нещо отмен ли? Какво очакваш? ама с тон - Тая няма да стане...Или както онзи ден брат ми се изцепи, за нещо, което аз не исках да свърша с изречението "Аз така и очаквах" Отговорих му "Чудесно!" Значи не съм неоправдала очакванията ти.Satisfied На майка ми, пък, когато ми каже ама, маме, аз само да споделя, обаче сдподеля с онзи назидателен тон на всичкознаеща и правораздаваща й казвам " Я, си помисли, колко други ангажименти имам и дали не ме натоварва това, което ми казваш...И след като го кажеш на теб ти олеква, а "маймуната" се прехвърля на моя гръб!" и такива ми ти работи.
Истината е, че трябва да се научим да казваме НЕ!

И след тази тирада ако си мислите, че помня какво щях да пиша....Smiley
Ай, гуш и цун и до после!

# 729
  • София
  • Мнения: 11 119
Хай!
Днес заформих едно кило в минус (общо)! Кеф!

Деси, кво ще им стане на тиквичките за няколко часа, според мен нищо. Wink Оризовки стават, но само с тях ще умреш от глад. Много ми е размекнат мозъка и чак сега се сещам, че ме беше питакла дали дЯтето не иска да учи в Митрополията, ами не щял да е "фуражка", иска граждански пилот. Снощи говорихме по въпроса и явно му се вижда съвсем неизпълнима мечта, доста е разколебан.

Вангоби, чудна ти е китката. Моите орхидеи също бяха, като салата - само шума. Sweat Smile Съседите нали ми ги гепнаха, бяха ми останали няколко, които подарих на сестра ми, при нея се скъсват да цъфтят, на западен прозорец. Аз имам само едно мини, което цъфти за трети път откакто го имам, вече втори път за тази година. Wink

Ми аз и без тирада забраИх какво още щяй да пиша...

А, да. Снощи се ентузиазирах и си направих домашна лимонада със стевия подсладена. Чудна ми се получи, според мен е подходяща и за плодов ден. Днес се снабдих с мента, за да е точно както си трябва. Green Heart

Айде бай! Kiss

# 730
  • Бургас
  • Мнения: 5 813
Уууууучееееет:
З - хич
О - боПППП чорба, салата домати и краставици и две лъжици картофена салата
В - тиквички с киноа и салата

Хайде осталите?? Папкате ли, а?

# 731
  • София
  • Мнения: 11 119
Ъхъ папках аз, даже доста рано.

З: банан
О:зелева сърма с ориз и чушка с ориз + салата печени чушки
В:картофи с чесън и копър

Ся ще пия и кафе, че ще ударя чело...

# 732
  • София
  • Мнения: 2 008
Иринита, синхронизира ни се обяда: и аз картофена салата хапнах Kissing Heart
Вечерята ще е нахут и салата.

# 733
  • Русе
  • Мнения: 8 802
Ааааа, нинЖите и аз обичах и пеех, даже си падах по шрьодер, Joy Joy

Ами аз учитам кашкавал; сирене, краставица, вечеря-останалото пиуе на фраера(ММ ша гу прай 😱), салата.
Изпих си и кафето даже, Yum

Sparkling Heart Sparkling Heart

# 734
  • Бургас
  • Мнения: 5 813
Ni4iq, благодаря за идеята.
Имам 1/2 буркан консерва нахут и ще го добавя към салата.
Жгмъцуни, аз тъкмо си изпих кафето и започнах зверското прозяване. сега вече мога да си легна.
Я да видя дали колата ми е на сянка, и да отида да поговоря малко по телефона на спусната седалка Laughing
Аз не искам много, само един двадесет минутен "разговор".

Последна редакция: чт, 11 юни 2020, 14:37 от Irinita

Общи условия

Активация на акаунт