Мъжка прическа 0,1,2,3 номер или дълга коса

  • 40 777
  • 35
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Мнения: 13
Здравейте на всички Simple Smile

Искам да Ви питам дами - мъже с какъв тип прическа харесвате - 0,1,2,3 номер или с дълга коса? Искреното Ви мнение е важно за мен и голяма част от мъжете! Smile

# 1
  • София
  • Мнения: 35 161
Между  1-2-3 номер има сантиметър разлика, тоест никаква.
Дългите коси са блякс.
Друго?

# 2
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 294
Нито един от посочените варианти.
Дългите коси верно са бляк, равно окосените тикви- също.

# 3
  • Мнения: 9 749
Жива да не бях! Изумително проучване. Искреното ми мнение е, че това под 1-2-3 номер е по-важно да харесам някой.

# 4
  • София
  • Мнения: 35 161
Да, главата ако не става, косата е без значение.

# 5
  • Мнения: 975
Косата му да не е по-дълга от моята. И аз се присъединявам към мненията за дългите коси и към това, че е важно какво има под косата. Следването сляпо на някакви трендове в прическите води понякога до много комични резултати. Важно е да си намери индивидуално човек какво му отива. А най-гадното нещо за мен са растите, алелуя почти не срещам такива хора в днешно време.

# 6
  • София
  • Мнения: 5 142
Много харесвам мъже с дълги коси или с прически тип... да кажем лъмбърджак. Манията да се бръсне до кръв косата за НЕоплешивяващ мъж ми е непонятна. Но е много важна поддръжката, подстригването, грижите. А не да оставиш някакво кече отгоре.

# 7
  • Мнения: 13
Всички мъже следват различни трендове и разбирания. Всички знаем, че много са важните качества и дрън, дрън, но конкретният ми въпрос е точно какви прически харесвате жените?

# 8
  • София
  • Мнения: 35 161
На една глава едно, на друга - друго.
Ти с каква си?

# 9
  • Мнения: 13
На една глава едно, на друга - друго.
Ти с каква си?


На снимката се вижда, но мисля да мина оттук натътък на 1ви номер.

# 10
  • Мнения: 975
На конкретният ти въпрос няма как да има конкретен отговор. Първо, както Вики е написала, всеки харесва нещо различно, второ не мисля, че има жена, която си е казала аз харесвам само мъже първи номер и да не е харесала никога мъж втори номер, зализан, рошав и т.н.

# 11
  • София
  • Мнения: 13 318
За под 20-25 става дълга коса. Над тази възраст - 2-3-ти номер, особено при леко олисяване. При хубава коса - прическа с нормален обем. За силно оплешивяващ мъж - 0-1-ви номер също става.

# 12
  • София
  • Мнения: 38 601
Имаш коса и то хубава. Направи си хубава прическа и не се прави на идиот. Нещо такова:

# 13
  • Мнения: 1 049
Дългите коси за мъж са много противни, дори и млад. Особенно сега тийновите дето ги размятат тея перчеми, много са гнусни. Ами кокчетата - отврат. Брадите също са гнус, и то голяма.

# 14
  • Мнения: 13
От всичко това, което чета из отговорите разбирам, че повече жени харесват мъже с къса и поддръжана коса, нито 0 номер нито дълги коси, така ли е ? Благодаря на всички Simple Smile

# 15
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 294
Е, ако е оплешивяващ, по- добре 0 номер, отколкото със заголено теме.

# 16
  • София
  • Мнения: 38 601
Да, така е - хубава къса прическа.
Дългата коса изисква много поддръжка, което мъжете не правят и седи ужасно. Питала съм мъж какви маски и балсами ползва, а той в почуда ми отговори - никакви.

Последна редакция: пт, 24 апр 2020, 11:13 от Rockstar

# 17
  • Мнения: 553
Горе-изказалите се нямат вкус.
Аз, примерно съм неотразим !

# 18
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 294
Мда. Особено прическата под мишницата е особено неустоима 😆

# 19
  • София
  • Мнения: 35 161
Мне, аз имам безупречен вкус Blush

# 20
  • София
  • Мнения: 5 142
Да, така е - хубава къса прическа.
Дългата коса изисква много поддръжка, което мъжете не правят и седи ужасно. Питала съм мъж какви маски и балсами ползва, а той в почуда ми отговори - никакви.

Моят приятел е с дълга коса и не ползваше. Набързо го научих - подстригване и поддръжка задължително, плюс маска, че да не седи на суха слама.

# 21
  • Мнения: 13
Давайте още мнения за късите мъжки прически харесват ли ви и колко къси? Благодаря на всички с мнение Simple Smile

Последна редакция: пт, 24 апр 2020, 22:51 от Nasi Rimaui 664384

# 22
  • София
  • Мнения: 35 161
Колко точно искаш да те почешем зад ушите?

# 23
  • Мнения: 13
Колко точно искаш да те почешем зад ушите?

Питам другите, които могат също да изкажат мнението си! Мерси иначе..

# 24
  • Мнения: 8 884
да ти кажа, не харесвам, когато мъжът просто взима машинката и сам се подстригва всичко един номер. Но пак ми е по-добре, отколкото да видя обрасла мъжка прическа.
 Най-много ми харесва професионално направена прическа, в която са използвани различни техники подстригване - машинка, ножици, както и оформена със съвременни средства (има в изобилие). Е, наистина, ако фризьорът е добър, ще използва гореизброеното, да подчертае някои неща и да прикрие други, т. е. да ви намери най-доброто, според индивидуалните особености.

# 25
  • Мнения: X
Nasi, какво значение за теб има какво харесват жените, важното е на себе си да си допадаш. Налага ти се да се търпиш 24 часа в денонощието - представи си как една непрактична прическа може да ти скапе половината ежедневие. И не съм чул някоя да си е легнала с някой заради прическата му Simple Smile
Да не забравяме, че Пеевски има супер непопулярна прическа, но е бил с най-големите красавици на България Simple Smile

# 26
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 294
Братане, това, което описваш с Шиши се нарича проституция и няма нищо общо със стандартното привличане между мъжа и жената.
Големи красавици, няма що, продукти на пластичнста хирургия. И него да го бяха повели към кабинета на др.Е!.

# 27
  • София
  • Мнения: 35 161
Да подходи практично - хваща си някоя и се оставя на юнашко доверие в нейните ръце.
Какво значат всички, когато гледаш Единствената. Grinning

# 28
  • Мнения: 1 271
Ето тези прически са моя фаворит Simple Smile

# 29
  • Мнения: 2
Мда. Особено прическата под мишницата е особено неустоима 😆
За последен път и то наистина последен се убеждавам,че жените не знаят,какво искат едни дълги коси(припадат по тях)други къси,хайде и малко средни коси,а  не ги слушайте тези джофри ходете си както ви е кеф и да не ви пука харесвате ли се на жените защото днес това значи едно а утре друго ей за това за непостоянството им за това кой как му е кеф!

# 30
  • Мнения: 1 288
По-важно е мъжът да си избере прическа, която да му отива. Късите коси са за по-спортен, делови, организиран или практичен, по-надежден тип мъже. Дългите за мъже с въображение, по-свободен дух, творчески тип.

# 31
  • Мнения: 301
Аз харесвам рошави коси, без гелове, лакове и други стилизиращи продукти. Тези зализани "ергени", който се определят като метросексуални, нищо сексуално нямат Joy

# 32
  • Пловдив
  • Мнения: 3 940
По-важно е мъжът да си избере прическа, която да му отива. Късите коси са за по-спортен, делови, организиран или практичен, по-надежден тип мъже. Дългите за мъже с въображение, по-свободен дух, творчески тип.
Надеждни и творчески тип мъже има и с къса коса, и с дълга такава. Спортните типове с дълги коси също не са рядкост. Мъжете с въображение и по-свободен дух с къса коса - и от тях бол. Smiley

# 33
  • Мнения: 2 124
Тя прическата зависи от конкретната коса и лице, а не просто така по принцип.
Важно е на мъжа да му отива и той самият да се харесва. Иначе е хубаво е да можеш да прокараш пръсти през косата му, но някои мъже дори с 1 см коса не изглеждат добре - за тях първи номер.
Гелосани не хaресвам и тези, които си оставят едно гнездо на темето, а другото е обръснато - особено на някои яйцевидни глави стои още по-смехотворно.

Последна редакция: пт, 12 юни 2020, 03:18 от SamoDiva

# 34
  • Мнения: 1 271
Тя прическата зависи от конкретната коса и лице, а не просто така по принцип.
Важно е на мъжа да му отива и той самият да се харесва. Иначе е хубаво е да можеш да прокараш пръсти през косата му, но някои мъже дори с 1 см коса не изглеждат добре - за тях първи номер.
Гелосани не хaресвам и тези, които си оставят едно гнездо на темето, а другото е обръснато - особено на някои яйцевидни глави стои още по-смехотворно.

Много правилно, че косата трябва да е съобразена с типа лице. Ето една статия за типовете мъжки лица https://-spam036-/y8trbbmk

# 35
  • Пловдив
  • Мнения: 3 940
Скрит текст:
Тя прическата зависи от конкретната коса и лице, а не просто така по принцип.
Важно е на мъжа да му отива и той самият да се харесва. Иначе е хубаво е да можеш да прокараш пръсти през косата му, но някои мъже дори с 1 см коса не изглеждат добре - за тях първи номер.
Гелосани не хaресвам и тези, които си оставят едно гнездо на темето, а другото е обръснато - особено на някои яйцевидни глави стои още по-смехотворно.
Относно "гнездото" - немалка част от мъжете, носещи такива прически, имат изострен отгоре череп, който прикриват със сравнително права коса отгоре. И колкото и да изглеждат "нехаресвани" заради наличието на тази прическа, същите тези жени, които я намират за неподходяща, при друг вид прическа биха станали още по-критички към мъжа. Simple Smile Много жени също имат изострен череп, но това не се забелязва, защото е скрито от дългата коса, а и е прието почти всички от жените по-често да именно със средно или много дълга коса.

Общи условия

Активация на акаунт