Помощ при компютърни проблеми или повреди на домакински уреди

  • 91 194
  • 591
  •   1
Отговори
# 540
  • София
  • Мнения: 606
Здравейте, и аз имам въпрос. На новият ми лаптоп след няколко месеца употреба изчезна курсора,тоест спря да работи това, което има функция на мишка, плота му. Купих външна мишка, но не ми е удобно с нея, какво мога да направя , инсталирах някакви програми, които откриват грешки, но проблема не се реши.

# 541
  • Мнения: 221
Здравейте,
При така зададен въпрос не мога да дам точен отговор. Въпреки това, според мен става въпрос за проверка в сервиз на самата хардуерна част на лаптопа

Последна редакция: чт, 08 фев 2024, 10:10 от Рaдост

# 542
  • Мнения: 29 629
На лаптопа на детето изведнъж му заглъхна звука от вградените колонки. Къде мога да го занеса на сервиз да го погледнат, но да не се налага да го оставям, понеже постоянно му трябва? Ако е някъде в източните квартали, ще ми е чудесно.
Ако може и да ме ориентирате като цена колко ще ми стъпи, поне да съм подготвена....

# 543
  • Мнения: 221
На лаптопа на детето изведнъж му заглъхна звука от вградените колонки. Къде мога да го занеса на сервиз да го погледнат, но да не се налага да го оставям, понеже постоянно му трябва? Ако е някъде в източните квартали, ще ми е чудесно.
Ако може и да ме ориентирате като цена колко ще ми стъпи, поне да съм подготвена....
Здравейте, най-добре е в оторизиран сервиз за съответната марка. За пари – 30-100 лева, не става ясно софтоурен или хардуерен е проблемът.

Последна редакция: чт, 08 фев 2024, 10:10 от Рaдост

# 544
  • Мнения: 29 629
За съжаление не мога да определя какъв е. Принципно е в гаранция, но са дали срок от 30 дни за гаранционен сервиз  което е прекалено. Лаптопът се ползва почти всеки ден и няма как да остане детето без, понеже му е за училище.  Затова търся някъде да си платя, но да стане бързо и качествено.

# 545
  • Мнения: 221
За съжаление не мога да определя какъв е. Принципно е в гаранция, но са дали срок от 30 дни за гаранционен сервиз  което е прекалено. Лаптопът се ползва почти всеки ден и няма как да остане детето без, понеже му е за училище.  Затова търся някъде да си платя, но да стане бързо и качествено.

Здравейте, опитът ме е научил, че най-добре е да го пратите на ремонт от мястото на покупка, те най добре знаят какъв може да е проблемът.

Последна редакция: пт, 09 фев 2024, 10:36 от Рaдост

# 546
  • Мнения: 19
Здравейте имам един въпрос.
Дадоха ми една флашка с видео-рожден ден, гледах видеото на телевизията,и след 2 месеца пуснах пак,но видеото беше изтрито а аз нищо,несъм натиснала,нито изтрила.
Та въпроса ми е можели да се върне изтритото видео и как?
Благодаря предварително..!

# 547
  • Мнения: 221
Здравейте имам един въпрос.
Дадоха ми една флашка с видео-рожден ден, гледах видеото на телевизията,и след 2 месеца пуснах пак,но видеото беше изтрито а аз нищо,несъм натиснала,нито изтрила.
Та въпроса ми е можели да се върне изтритото видео и как?
Благодаря предварително..!

Здравейте, няма как да се върне информацията от флашката. По скоро, ако искате да имате филмчето, да ви го запишат пак от източника.

Последна редакция: пн, 19 фев 2024, 10:12 от Рaдост

# 548
  • Мнения: 169
Какъв е проблема 😞 ако може да обясните като на жена 😟

# 549
  • Мнения: 331
Здравейте, имам стар телевизор JVC с кинескоп в едната стая и много си го харесвам. От известно време както си работи, в долната част на екрана се появяват хоризонтални трептящи черти и после цялата картина почва да скача. На какво може да се дължи това? Има моменти, когато работи нормално и си мислех, че проблема е другаде, но като изключа цифровото у-во на кабелната т-я, пак продължават тези трептения.

# 550
  • Мнения: 221
Какъв е проблема 😞 ако може да обясните като на жена 😟

Здравейте, това съобщение може да излезе буквално от всякакви проблеми, от внезапно изгасване на тока до по-сериозни проблеми с компютъра. Информацията, която давате, за жалост не е достатъчна, но засега не бих се притеснявал, просто го рестартирайте и продължете да си работите нормално.

Последна редакция: пн, 26 фев 2024, 10:26 от Рaдост

# 551
  • Мнения: 221
Здравейте, имам стар телевизор JVC с кинескоп в едната стая и много си го харесвам. От известно време както си работи, в долната част на екрана се появяват хоризонтални трептящи черти и после цялата картина почва да скача. На какво може да се дължи това? Има моменти, когато работи нормално и си мислех, че проблема е другаде, но като изключа цифровото у-во на кабелната т-я, пак продължават тези трептения.
Здравейте, за сервиз е, стабилизатор или кинескоп е сред най-вероятните причини.

Последна редакция: пн, 26 фев 2024, 10:27 от Рaдост

# 552
  • Мнения: 169
Какъв е проблема 😞 ако може да обясните като на жена 😟

Здравейте , това съобщение може да излезне буквално от всяквави проблеми , от внезапно изгасване на тока до по сериозни проблеми с компютъра, информацията която давате за жалост не е достатъчна, но за сега не бих се притиснявал, просто го рестартирайте и продължете да си работите нормално.
Благодаря ви, но след няколко рестарта пак е същото, даже сам се изключва 😞 не тръгва въобще

# 553
  • Мнения: 221
Какъв е проблема 😞 ако може да обясните като на жена 😟

Здравейте , това съобщение може да излезне буквално от всяквави проблеми , от внезапно изгасване на тока до по сериозни проблеми с компютъра, информацията която давате за жалост не е достатъчна, но за сега не бих се притиснявал, просто го рестартирайте и продължете да си работите нормално.
Благодаря ви, но след няколко рестарта пак е същото, даже сам се изключва 😞 не тръгва въобще

Ако можете самичка да преинсталирате компютъра, ако не – в най близкия сервиз, не би следвало да струва повече от 30-50 лева. Ако е хардуерен проблем... то към момента няма как да се каже какво и как.

Последна редакция: пн, 26 фев 2024, 10:27 от Рaдост

# 554
  • Мнения: 68 916
Добър вечер...искам да попитам каква може да е причината климатикът да духа студено?

Общи условия

Активация на акаунт