Да сложа ли край?

  • 12 942
  • 601
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 7 006
Жената да е равна на мъжа?!?Предполагам ,това значи,опъване на каиша относно прехраната,наравно с него,обаче домакинстването си остава женско занимание нали?
Я,го питай тоя мухъл,той може ли да е равен с теб?Когато родиш.ще кърми ли наравно с теб или ще дреме на дивана с бирата?
Това може да бъде оценено от човек, който иска деца. А въпросният господин си има вече две и на 45 явно хич не му трябват нови, така че защо се очаква от него да оцени това?
Какво домакинстване, той не живее с нея. Тя не е стъпвала у тях, вие изкарахте, че го била перяла и му готвела. .
По твойта логика и него го изкарахме кърмещ неродения им Петко..
Нейсе,нали си намери опорна точка за становището,кервана си върви..
Разведените жени с деца търсят ергени, не го ли разбра за толкова време в този форум?
И по възможност,не само ергени,ами и не желащи да имат собствени биологични деца..

# 106
  • Мнения: X
Докато четох темата просто ми се открои картина на една тъжна връзка, на едно необичане.

Това с парите е просто оправдание. Не Ви цени, не че иска да сте му равна, и чака да успеете повече в кариерата. Това е просто оправдание защо той не иска да отвори сърцето си и да Ви допусне истински с живота му. Но дори тези оправдания, които изрича - за стандарта на живот, за парите, кариерата и т.н., да бяха верни, искрени и автентични - то още по-зле, говори за объркана ценностна система. В една връзка парите също са важни, но не са на първо място. Първо трябва да обичаш, нали, а после да мериш кой колко стотинки е дал и кой последно е платил кафето...

Грозно е, дребнаво е..

Като прибавим и голямата възрастова разлика се очертава типична тъжна картинка на дърт и огрубял чичак, който знае как да излъже наивна по-млада жена.
Явно търсите родител в негово лице. Разликата не е малка.


Съмнявам се и дали знаете цялата истина около този човек. Наистина ли е разведен, или просто за пред Вас? Детето не иска да се запознава с Вас, или просто ТОЙ не иска да Ви допусне близко, и лъже, и си измисля поредното оправдание?

Що за любов е да се мерят и броят стотинките, при все, че не сте била в дома му, а ползвате само Вашия терен?

Толкова много червени лампи, толкова много нередни неща в тази история.

Не си заслужава! Все някъде там има мъж, който ще иска семейство, ще иска близост, и няма да мисли само за пари и да брои стотинките. Така, както брои и отброява "любовта" си, само да не се мине...

Един мъж иска ли една жена, не се оправдава. Няма пречки и спирачки, той просто я иска и я има.. Останалото си е bullshit.

# 107
  • София
  • Мнения: 34 929
Ами, такива сме хората, да не кажа жените.
Година любов и страст, година улягане, година самозалъгване, година просветление..... и все се надяваш на чудото, а то не идва и не идва.
И той не е бил баш честен, сигурна съм.
Хубавото  е, че авторката е в прекрасна възраст и може да изживее всичко на чисто.
Жена от любов може да навре Александър Македонски в чантичката с гримовете.

# 108
  • Мнения: 188
Още след първото "трябва да си стъпиш на краката" щях да съм си тръгнала.
Децата се гледат с 1к и с 10к. Аз съм 1997 родена и по правило децата на това време получавахме скъпи неща рядко, но не съм чула дете да се оплаче от това. Като ти е топло вкъщи, имаш храна, плащаш си наема и сметките - какво стъпване на крака бълнува този интересчия? Нали семейството е от двама. На него бих държала сметка да си гледа децата, щом има такива, но подобни коментари за моя живот не бих приела по никакъв повод. Щом си харесваш работата и можеш да си плащаш наема и сметките, стой на работата, която ти харесва. С развод и дете той има много по-важни задължения от това да критикува твоя живот.

# 109
  • BG
  • Мнения: 2 173
Ами, такива сме хората, да не кажа жените.
Година любов и страст, година улягане, година самозалъгване, година просветление..... и все се надяваш на чудото, а то не идва и не идва.
И той не е бил баш честен, сигурна съм.
Хубавото  е, че авторката е в прекрасна възраст и може да изживее всичко на чисто.
Жена от любов може да навре Александър Македонски в чантичката с гримовете.
Добре де, споко само, твоя е по голям от моя...Close

# 110
  • София
  • Мнения: 34 929
Пробвай пак. Сега ще жума и ще се правя, че не си написал това. Действай 😄

# 111
  • BG
  • Мнения: 2 173
Опита, Прекрасна, опита...недей жма.

# 112
  • Мнения: X
Авторке, бягай от този. Боклук е. Преустанови всякакви контакти очи в очи, късай с смс и този човек все едно не съществува. Никакви срещи, никакви оправдания, никакви обяснения. За него ти си просто два крака с дупки между тях, чеше си егото. И да те потърси, пак ще е от его, че му се е изплъзнал контролът и малката патка вече не му козирува
Пробвай с новия, има шанс да се получат нещата. Сега мислиш, че нямаш чувства към новия, защото си заета да си губиш времето с дъртака.

4 години! Знаеш ли къде е стигна Ал.Македонски за това време?
Този въпрос трябва да е не към авторката, а към дъртия й е*ач.

# 113
  • София
  • Мнения: 34 929
Опита, Прекрасна, опита...недей жма.

 Твоя опит си е чудесен, гледаш трезво, по мъжки.
Моя опит е чудесен, гледам през прогестерон, пролактин, естрадиол, окситоцин , Совиньон Блан и прочие емоционални бедствия.
Важното е, че накра се учим да се разбираме. По- схватливите са с преимущество. Ама, има и от другите....

# 114
  • Мнения: 2 050
Прочетох първите изречения и реших, че няма какво да се тормози и да му мислиш. Мъж, който се страхува да не му се наложи да издържа жена си... Горкия...

# 115
  • Варна
  • Мнения: 838
Бих Ви посъветвала да сложите край, да. Ако имаше на какво.
Съжалявам, за мен, вие не сте имали връзка.
Та той дори е търсел оправдания да не сте заедно, а Вие още се чудите?

# 116
  • София
  • Мнения: 2 476
Мъжът не става, но това е ясно, и тази връзка няма бъдеще.
Но много жени изпадат в положение да работят любима работа, която им носи адски ниски доходи, и ако нямат патерица от мъже или родители, са живи умрели да се справят самостоятелно и да живеят добре.
Бих работила в насока да имам удовлетворяващ доход, освен всичко друго. Мъжете идват и си отиват, дете може да се появи, пари си трябват, принцове щедри малко.

# 117
  • Мнения: X
Авторке, имай предвид, че мъжете с брак и деца зад гърба си стават доста прагматични. Намери си някой, който не е толкова обременен и вероятно ще ти се получи.

Авторке, бягай от този. Боклук е.

Гал, всъщност човекът не е никакъв боклук, поставил си е условията коректно - нито я върти, нито я навива. Ако иска, както казва онази плеймейтка от предаванетата на Карбовски. Авторката е тази с чувствата както е видно.

Как всичко е наред във връзката ти, като нищо не е наред.
Това си е направо изнудване за пари.
Егати наглостта!

Ами значи тук 90% от форумките са нагли изнудвачки, защото имат финансови претенции към партньора си.
Хайде да не изплискваме легена с такива крайни заключения.
Аз също не бих избрал да градя семейство с жена, която получава минимална заплата.

# 118
  • Мнения: 4 876
Сигурно никога няма да имаш семейство.

# 119
  • Мнения: 19 668
Цитат
Аз също не бих избрал да градя семейство с жена, която получава минимална заплата.
Дори и с Тайничка? Thinking

Авторке, този е голям назлъндиско.
Като не ще да живеете заедно, да градите общо бъдеще, дете, не инвестирай в него емоции и очаквания.
Пръдльо. Стиска се и да живее. Такива не си заслужават времето и емоциите.
И какво като има деца, той сега е с теб, трябва да ти даде шанс и на теб да имаш своите преживявания покрай едно нормално семейство.

Общи условия

Активация на акаунт