Д-р Ирена Хасара. Брекети и цени

  • 1 495
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 61
Здравейте, скоро ми предстои поставяне на брекети , поради диагноза Дълбока захапка.
Моля Ви, ако сте пациент на Д-р Хараса или сте били такъв... да ми дадете малко повече инфо относно цените при нея. Много добри мнения съм чувала и съм се напътила натам. Но бюджета ми е 4000лв..... Повечето ме наплашиха , че при нея цените са над 6 хил.лв.
Много ще съм благодарна,ако кажете вашето мнение по въпроса.

# 1
  • Мнения: 39
Здравейте, скоро ми предстои поставяне на брекети , поради диагноза Дълбока захапка.
Моля Ви, ако сте пациент на Д-р Хараса или сте били такъв... да ми дадете малко повече инфо относно цените при нея. Много добри мнения съм чувала и съм се напътила натам. Но бюджета ми е 4000лв..... Повечето ме наплашиха , че при нея цените са над 6 хил.лв.
Много ще съм благодарна,ако кажете вашето мнение по въпроса.

Пробвайте в тази тема...
https://m.bg-mamma.com/?topic=1159433

# 2
  • Мнения: 2
Здравейте,
Пациент съм на д-р Хасара. Направили сте много добър избор на ортодонт! Simple Smile)) Д-р Ирена Хасара е изключителен специалист и подхожда към всеки пациент със специално внимание. Цените за лечението на всеки пациент са индивидуални, както и вида на брекетите, и продължителност на лечението

# 3
  • Мнения: 1
Здравейте,
Искам да споделя с всички вас мнението си за Д-р Ирена Хасара, тя е Най-Добрия Ортодонт Доктор специалист и Професионалист както в България, така и в глобален мащаб и аз самата съм личен пример за това!!!!
След изключително щателен, много внимателен и предцизен преглед според състоянието ми и проблемът който имах, тя ми предложи Най-доброто възможно лечение. Препоръча ми поставяне на Сапфирени брекети, които са изключително естетически, красиви и много удобни. За миг не се поколебах, доверих се изцяло на нейният професионализъм и опит и започнахме с лечението. Постави ми Сапфирените брекети, които изглеждат и стоят прекрасно! На абсолютно всички контролни прегледи с изключително внимание и професионализъм тя и нейният прекрасен екип от специалисти ме лекуват и зъбите ми започнаха да изглеждат всеки ден по добре и по добре…. А усмивката ми стана по блестяща и красива! Всичко това е толкова видимо, че моите близки и приятели започнаха да ме молят да ги свържа и изпратя с препоръка при най-добрата Д-р Ирена Хасара за да им сложи и на тях брекети и да ги лекува! Изпратих семейството си, на което тя също сложи брекети, лекува ги и обгрижва с много внимание, също така и изпратих много много хора, както така и пациенти и всички те са много доволни от нея и от изключително професионалното и отношение, грижата към тяхното дентално здраве, вниманието и най-вече от изключително професионалното лечение на Д-р Ирена Хасара, а всичко това е много важно за Вашето дентално здраве и най-вече за да имате най-красивата и блестяща усмивка!
Ако искате да имате прекрасни зъби и усмивка, Всички Вие, Вашите Деца, Вашите близки и приятели, аз Ви препоръчвам горещо и силно да изберете услугите само и единственно на Най-Добрата Ортодонтка Д-р Ирена Хасара!!!
Благодаря Ви от сърце че Ви има и за всичко това което правите за нас и за всичко това което сте Д-р Ирена Хасара! 🙏🏻🙏🏻🙏🏻🥇🥇🥇🥇❤❤❤❤

Общи условия

Активация на акаунт