Естетични корекции по лице, тяло и т.н. – 32

  • 54 784
  • 762
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 19 687
Искам блефаропластика, но съм в търсене на специалист в София.
Темата видяхте ли по-нагоре,която пуснах.Там може да има инфо.
Да, но там масово се ходи до Стара Загора, което на мен не ми се ще.

# 46
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 215
Има много видеа в ютюб, например:
https://youtu.be/wg-uslIi1J4
Съчетавам с ролков масаж десетина минути на ден, всеки ден от месец насам. Трябва си постоянство, предполагам , че при спиране,ще се върна в изходна позиция. Боря леко увисване на контура, но все пак забележимо.

# 47
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 279
Искам блефаропластика, но съм в търсене на специалист в София.
Темата видяхте ли по-нагоре,която пуснах.Там може да има инфо.
Да, но там масово се ходи до Стара Загора, което на мен не ми се ще.

Интересно при кого идват в Стара Загора, трябва да прочета и аз тази тема.

# 48
  • Мнения: 8 753
Др. Наталия Иванова.

# 49
  • София
  • Мнения: 326
Аз през декември си поднових филъра в марионетните, който ми обира и птозата. Исках нещо за обем на бузите, понеже са хлътнали, и др ми сложи по 5 спираловидни конци от двете страни ветрилообразно на бузите. Все още не забелязвам видим ефект.
Правих бустер на лицето и освен избистряне и изравняване на тена за няколко дни, друг ефект нямаше.
И аз имам Реденсити под очите, вече 1г3м и не се е разградил изцяло. От тази корекция съм доволна, много освежава и подмладява. Вероятно към края на годината ще повторя.
Ботокса на гневната ме отпуска вече - 6м, но мисля да изчакам началото на лятото за нов.
Учудена съм от масовата употреба на хк за устни. Имам чувството че всеки втори с и без нужда го прави - продавачката в нонстопа, един фармацевт /мъж/, касиерката в бензиностанцията.

# 50
  • Sofia
  • Мнения: 15 543
Аз също съм със сравнително големи устни, но обмислям филър в тази зона. Relaxed За оформяне и хидратация, не толкова за обем. В други части на лицето си, обаче, не бих сложила, предвид рисковете, които многократно сме изреждали в тази тема.

# 51
  • София
  • Мнения: 385
Аз имам малко остатък,който ще сложа в устните. Планирам и нос,скули и назобиални през февруари. Ослушвам се и аз за отзиви от карбоновия пилинг Simple Smile

# 52
  • Мнения: 33
Аз през декември си поднових филъра в марионетните, който ми обира и птозата. Исках нещо за обем на бузите, понеже са хлътнали, и др ми сложи по 5 спираловидни конци от двете страни ветрилообразно на бузите. Все още не забелязвам видим ефект.
Правих бустер на лицето и освен избистряне и изравняване на тена за няколко дни, друг ефект нямаше.
И аз имам Реденсити под очите, вече 1г3м и не се е разградил изцяло. От тази корекция съм доволна, много освежава и подмладява. Вероятно към края на годината ще повторя.
Ботокса на гневната ме отпуска вече - 6м, но мисля да изчакам началото на лятото за нов.
Учудена съм от масовата употреба на хк за устни. Имам чувството че всеки втори с и без нужда го прави - продавачката в нонстопа, един фармацевт /мъж/, касиерката в бензиностанцията.

При кого слага реденсити под очите? Още се колебая аз. Чета доста противоречиви мнения.

А, бустера на цяло лице ли? Коя марка?

Последна редакция: сб, 25 яну 2020, 22:15 от AryaS

# 53
  • София
  • Мнения: 11 969
Днес се нагледах на напомпани с филъри лица. Ами грозно е. Не познавам жените, а веднага си личи, че са с корекции. Всяка втора бе така.

# 54
  • Мнения: 5 074
А, хич не ми е неудобно да си отменя часа, проблемът ми е , че вее не знам къде да отида за това, а много ме дразнят ноздрите ми Sad Питах за това още в миналата тема, но никой нищо не каза....има ли други ходили, не знам
Леге артис

# 55
  • Бургас
  • Мнения: 1 132
Днес се нагледах на напомпани с филъри лица. Ами грозно е. Не познавам жените, а веднага си личи, че са с корекции. Всяка втора бе така.
Значи не е сложен професионално. Добрите лекари не слагат обърнати анални жлези на лицето. Всичко е равномерно и умерено.

# 56
  • София
  • Мнения: 11 969
Не става дума само за устни.
А и жените не бяха кои да е, а известни лица.

# 57
  • Мнения: 263
Кажете ми при кого да отида за филър в брадичката и устните във Варна. Предпочитам да работи с Принцес.

# 58
  • София
  • Мнения: 4 884
Вчера бях на премахване на кръвоносни звезди в Инканто и за разлика от първия ми неуспешен опит в Леграно, сега доста си наболваше, но имам ефект вече, доволна съм. Ще повторя след месец.

# 59
  • София
  • Мнения: 326
Аз при др. Василева от Стивамакс слагам филъри, ботокс и конци.
Бустер на друго място, Жуведерм на цяло лице с мезогън, но много малък ефект. Вероятно е от нуждите на лицето ми, сигурно Жуведерм Волайт с игла ще свърши по-добра работа, обаче е 1200 лева.

Общи условия

Активация на акаунт