Естетични корекции по лице, тяло и т.н. – 32

  • 54 409
  • 762
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 115
Бихте ли споделили след процедурата колко ml и кои филър са използвали за брадичка+ челюст? Simple Smile

# 31
  • Мнения: 222
Бихте ли споделили след процедурата колко ml и кои филър са използвали за брадичка+ челюст? Simple Smile
Аз ще поискам да е рестилан защото е най-чист а примерно джуведерм е от животински произход а от Принцес/сайфа не съм доволна хич много е изкуствен. Като мл за начало по 1мл на зона тоест общо 5. Иначе аз имам едно хлътване като се усмихна и скулата ми не е горе където трябва ами чак от средата на носа надолу .

Последна редакция: пт, 24 яну 2020, 17:48 от aliasbarbara

# 32
  • Мнения: 476
Момичета, през колко време подновявате ботокса в пачия крак и колко време ви държи?

# 33
  • Мнения: 115
Бихте ли споделили след процедурата колко ml и кои филър са използвали за брадичка+ челюст? Simple Smile
Аз ще поискам да е рестилан защото е най-чист а примерно джуведерм е от животински произход а от Принцес/сайфа не съм доволна хич много е изкуствен.

Да, и аз съм имала проблеми с принцес, и предпочитам рестилан

# 34
  • Мнения: 22 513
Принцес никак не е лош, зависи къде се слага.Аз имам е назолабилани и устни.

# 35
  • Мнения: 8 749
Бихте ли споделили след процедурата колко ml и кои филър са използвали за брадичка+ челюст? Simple Smile
Аз ще поискам да е рестилан защото е най-чист а примерно джуведерм е от животински произход а от Принцес/сайфа не съм доволна хич много е изкуствен.

Да, и аз съм имала проблеми с принцес, и предпочитам рестилан

Нали точно за брадичка и челюст в момента е нашумял Juvederm Volux , защо не погледнете и него?

# 36
  • Мнения: 33
Здравейте и благодаря за темата! Аз се отказах засега от филърите по лицето и минах на бустери - надявам се да са трайни. В момента съм в процес на възобновяване. Направих бустер в долината на сълзите (за момента резултатът е супер). Предстои ми малко бустер в скулите за леко повдигане на "фасадата". Филър в устни (0.3 мл) за подновяване (последно правих юли месец пак 0.3 мл). И мисля периодично през 3-4 месеца да си правя бустер в цяло лице (правя го с мезогън) за хидратация и поддръжка. Трябва ми и малко ботокс в гневната, защото имам само в челото и сега гневната е започнала да компенсира.

Аз като цяло доста задържам филъри (за мое щастие). Пия много вода, правя маски и хидратиращи процедури с апарати за домашна употреба

Може ли малко повече инфо за бустера под очите? Каква марка е? При кой доктор? Колко мл отива за тази зона? Как е като цена?

# 37
  • Мнения: 222
Като казах джуведерм е от животински произход и не искам телета в лицето си 😂 аз даже не ям месо:)
Относно Принцес аз имах в устни 0.5 от по твърдия Волюм и навсякъде станаха на топчета и ми заздравяваха 3месеца. В контура беше ок но в меката част....Разградихме топчетата с хиалуронидаза. Даже се беше свлякъл и до ден днешен усещам песъчинки от него като силиконови трохи 😁 (слаган в Дерма акт от д-р Лафчис, имаха промоция и нямах избор на лекар) Най-уникалният филър е Нувия Органик но на много малко места го слагат. Нувия е единственият на пазара с гаранция без топчета и с най-високо съдържание на хиалурон (мисля че беше 4% а всички други марки са по 1-2%) а това което свързва хиалурона в него също е органично а не химично. Чувството е супер естествено и организма ми го прие бързо и отока отшумя за седмица. Много ме е яд че не мога да си сложа пак от него защото малко хора работят с него а Вандев не е един от тях. От Балабанов не съм доволна а той е един от най известните слагащи Нувия 🙄 даже ми направи отстъпка но няма да повторя при него. Който и да ми хвали Джуведерм-а да знае че Рестилан е по-добър от гледна точка на състав Simple Smile затова като няма Нувия ще е Рестилан 😁👌 само цената не ми харесва ама нямам избор😂

# 38
  • Мнения: 22 513
Като казах джуведерм е от животински произход и не искам телета в лицето си 😂 аз даже не ям месо:)
Относно Принцес аз имах в устни 0.5 от по твърдия Волюм и навсякъде станаха на топчета и ми заздравяваха 3месеца. В контура беше ок но в меката част....Разградихме топчетата с хиалуронидаза. Даже се беше свлякъл и до ден днешен усещам песъчинки от него като силиконови трохи 😁 (слаган в Дерма акт от д-р Лафчис, имаха промоция и нямах избор на лекар) Най-уникалният филър е Нувия Органик но на много малко места го слагат. Нувия е единственият на пазара с гаранция без топчета и с най-високо съдържание на хиалурон (мисля че беше 4% а всички други марки са по 1-2%) а това което свързва хиалурона в него също е органично а не химично. Чувството е супер естествено и организма ми го прие бързо и отока отшумя за седмица. Много ме е яд че не мога да си сложа пак от него защото малко хора работят с него а Вандев не е един от тях. От Балабанов не съм доволна а той е един от най известните слагащи Нувия 🙄 даже ми направи отстъпка но няма да повторя при него. Който и да ми хвали Джуведерм-а да знае че Рестилан е по-добър от гледна точка на състав Simple Smile затова като няма Нувия ще е Рестилан 😁👌 само цената не ми харесва ама нямам избор😂
Е как може волюм в Устни!!Чак не ми се вярва да е истина!!!

# 39
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 205
Волюма е за скули и брадичка, с кой акъл са то сложили в устни... Тия хора съвсем не знаят какво правят.
Искам да кажа съвсем сериозно, че почти преодолях лека птоза на долната челюст с йога и масажиране с обикновен ролков масажор за 2 долара. Искам да огранича боденето , защото имам сраствания от гадни филъри.😳

# 40
  • Мнения: 222
Принцес Волюм може да се слага и в устни но ако е само за контур а той ми сложи на целите 0,5 другото го оставихме за след време ако реша още но така и не отидох 🙄 прикачвам снимка чувах се с него два пъти по телефона след това но не ми се даваха 300лв за разграждане и пак слагане при него а Балабанов ми ги разгради безплатно Simple Smile Тогава ми беше първи път и не знаех толкова колкото сега...мислех че като клиниката е добра всички вътре ще са 😂

# 41
  • Мнения: 3 404
Като за запис и благодарност към теудаза новата тема-в най-скоро време планирам устни, 0.3, повече не ми трябва, малко брадичка и челюст.

# 42
  • Мнения: 557
Волюма е за скули и брадичка, с кой акъл са то сложили в устни... Тия хора съвсем не знаят какво правят.
Искам да кажа съвсем сериозно, че почти преодолях лека птоза на долната челюст с йога и масажиране с обикновен ролков масажор за 2 долара. Искам да огранича боденето , защото имам сраствания от гадни филъри.😳
Какво имаш предвид с "лека птоза на долната челюст" някакво увисване ли? Понеже и аз боря леко смъкване в долната част на лицето, може ли малко повече инфо за упражненията и масажа - кои, по колко време, колко често и какво постигна и за колко време? Благодаря Simple Smile

# 43
  • Мнения: 522
Пранирам микронидълинг в клиниката на Денкова, защото до сега лош коментар относно тази процедура и на това място няма!
Междувременно търся вариант за стягане на кожата, защото започва рязко да се отпуска...незнам на какво се дължи,не съм качвала/сваляла килограми....

# 44
  • Мнения: X
Дами, здравейте. Бих искала да разпитам относно микронидълинг. Прочетох тук-там, че с процедурата може да се третират стрии. На мен доста ми се нацепи корема по време на бременността за жалост. Според вас има ли разон в това нещо? Къде препоръчвате да се направи (прочетох горното мнение за "клиниката на Денкова", но понеже съм малко далеч от тези неща, идея си нямам коя е тази клиника) и можете ли да ме ориентирате в цената?
Ще съм ви изключително благодарна ако ми разясните малко нещата! 🥰

Общи условия

Активация на акаунт