Естетични корекции по лице, тяло и т.н. – 32

  • 54 856
  • 762
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 756
Благодаря за новата тема. Аз в най-скоро време обмислям подновяване на филър в устни.

# 16
  • Мнения: 558
Благодаря за новата тема. Планирам ботокс в гневната и челото и скинбустери за назо, а ако имат и поне малко лифтинг ефект, ще е супер!

# 17
  • Мнения: 118
Здравейте, някой може ли да препоръча клиника за третиране на капиляри по носа?След  процедура в инканто няма абсолютно никакъв резултат...
Също някоя от вас да си е слагала филъри по време на кърмене?

# 18
  • София
  • Мнения: 4 884
Здравейте, някой може ли да препоръча клиника за третиране на капиляри по носа?След  процедура в инканто няма абсолютно никакъв резултат...
Също някоя от вас да си е слагала филъри по време на кърмене?

Еххх, аз точно малко погоре писах, че нямам никакъв резултат от Леграно за ноздри ....и се записах в Инканто Sad За утре....

# 19
  • Мнения: 22 784
Здравете, нямам никакъв опит и се нуждая от съвет. Съпругът ми има изразени торбички под очите и иска да ги премахне. С каква процедура се прави това? Можете ли да препоръчате конкретен доктор?

Блефаропластика- д-р Наталия Иванова
Ето и тема по въпроса:
https://m.bg-mamma.com/?topic=1095179.msg39993249#new

# 20
  • Мнения: 118
Здравейте, някой може ли да препоръча клиника за третиране на капиляри по носа?След  процедура в инканто няма абсолютно никакъв резултат...
Също някоя от вас да си е слагала филъри по време на кърмене?

Еххх, аз точно малко погоре писах, че нямам никакъв резултат от Леграно за ноздри ....и се записах в Инканто Sad За утре....


Имат и лоши ревюта на фейсбук страницата им, ако искате ги погледнете, за да прецените дали да ходите изобщо Sad
На мен не ми би било неудобно да им обясня защо си отменям часа

# 21
  • София
  • Мнения: 4 884
А, хич не ми е неудобно да си отменя часа, проблемът ми е , че вее не знам къде да отида за това, а много ме дразнят ноздрите ми Sad Питах за това още в миналата тема, но никой нищо не каза....има ли други ходили, не знам

# 22
  • Мнения: 2 749
Ако ходите, споделете за Инканто. Замислям се и аз да ходя.

# 23
  • Мнения: 553
Скинбустер във Варна при кого?

# 24
  • Мнения: 19 687
Искам блефаропластика, но съм в търсене на специалист в София.

# 25
  • Мнения: 22 784
Искам блефаропластика, но съм в търсене на специалист в София.
Темата видяхте ли по-нагоре,която пуснах.Там може да има инфо.

# 26
  • Варна
  • Мнения: 3 251
Скинбустер във Варна при кого?
Откога питам и аз Thinking

# 27
  • Мнения: 32
Здравейте,имам лунички по цялото лице.Преди бяха малки около носа,но сега са навсякъде и по-големи петна.Мазах някой кремове,но без резултат.Моля за съвет какво да направя(с ограничен бюджет съм).

# 28
  • Мнения: 8 757
Вижте естетик Клуб при др Янита Михайлова .


Скинбустер във Варна при кого?
Откога питам и аз Thinking

# 29
  • Мнения: 222
На 19 юни имам рожден ден и от сега съм си записала час на 1ви в Дерма акт при трендафилова за скули брадичка и челюст с филъри за по изразен контур на лицето. В същия ден съм записала и за подновяване на устни при вандев (за първи път ще ходя при него). Обмислям и ботокс между веждите 😁 мъжа ми също обмисля за чело. А ако събрера пари тази година ще правя и нос при Селчук Язан (мисля че така беше 😂) и гърди. Мислех да правя двете операции заедно в естетика защото излизат 8000 заедно а аз съм събрала 5 вече но... Май ще трябва да си посъбера още.

Общи условия

Активация на акаунт