Връзка с чужденец

  • 26 073
  • 407
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 502
Сърбите са елементарни. Животът им се изчерпва с ядене, спане, ср*не, еб*не. А, и със слушане на тяхната народна музика

Умрях от смях, няма по-точно описание на сърбите. И днес следобяд се събудих от акордеон 2 етажа над нас. Всеки следобяд без пропуск си организират музикални забави Confounded

Албанците са също ужасни, шумни, невъзпитани, издават някакви нечленоразделни звуци.

Наташките кефят Simple Smile адаптивни, креативни, гъвкави. Оцеляват при всякакви условия. Знаят какво искат и как да го получат. Мъжът ми кара такси и често вози елитни Наташки от хотел до хотел Simple Smile

Турците са ужасни. В Истанбул са толкова мили и приятелски настроени. В Европа са ужасни. Има турци на средна възръст, които са пичове, макар и да държат на старите порядки. Но младежта се е изпедеразила тотално. То са дънки слим, червени патъци, едни отвратителни прически 30 см нагоре, турците имат ужасни тела и задници. Мъж с тяло тип круша, не мерси!

Бих се оженила за австриец ( твърде късно дойдох на този акъл, акъл Stuck Out Tongue Winking Eye). А и съм сигурна, че австриец не би издържал брак с мене.  Две години чистех  на няколко австрийски семейства от висшата класа (дори на внука на Порше) . ОТ това което съм видяла, харесва ми отношението към жените им, мили и уважителни са, може да не са топли, но пък са страшно отговорни. Обичат да планират всичко с детайли, което е изнервящо за мен.Страшно възпитани. Австрийките обаче са кучки Simple Smile

Имам близък, живее цял живот в Полша. Казва, че мъжете са боклуци, а жените ангели. Но жените нямат проблем бързо да се преориентират към нови хоризонти, ако старото не предлага нещо по-добро.

Афганите са ужасни, правят се на мили и плахи, горкички. Откачам от яд като в метрото видя бяла хубавка тийнейджърка, хванала под ръка пъпчив афган с дръпнати очи и дънки с ластик най-отдолу.

Индийци еее-няма такава гнус. Най-вече тия с чалмите, сикхи ли са кви са. Потресаващи са, редки навити космаци се показват изпод чалмата. Обаче пък има млади хубави докторчета, естествено без чалма, ама като си представя каква рода имат, не заблазявам, ако някоя чужденка попадне в брак.

Аааа, сетих се, познавам такава двойка - австрийка с индиец. Той малко по-млад от нея , приятен младеж. Видях във фейса, че са се сгодили. Абе, няма да й се разминат посещения от роднини и боливудски драми.

Конкретно по темата за ливанците - имам далечна роднина, дърта проскубана чанта с две деца, която взе младичък и хубав ливанец (християнин). Това беше преди повече от 20г. Тогава добре си живееха, родиха си и общо дете. Веднъж го видях, нея също де Simple Smile възпитан беше, нейните родители го обожаваха и възхваляваха.

 Като бях студентка познавах бегло няколко ливанци. Типичните арабски мазнурковци, но в по-цивилизован и лъскав вариант от другите арабески.

# 106
  • Мнения: 760
Понеже някой споменаха поляците, аз също познавам двама мъже поляци, за жените им нямам много наблюдения, освен че са красиви. Иначе тези, които познавам, са много добри и интелигентни хора. Разбира се и там има боклуци, както навсякъде другаде, но има и сърдечни хора.
Чувал съм за бракове между поляци и българки, даже на едни познати на майка ми, българката се омъжила за поляк и имат дете. Също така е вярно, че повечето са със светла кожа и руса коса Simple Smile.

# 107
  • Мнения: 1 325
Бих се оженила за австриец ( твърде късно дойдох на този акъл, акъл Stuck Out Tongue Winking Eye). А и съм сигурна, че австриец не би издържал брак с мене.  Две години чистех  на няколко австрийски семейства от висшата класа (дори на внука на Порше) . ОТ това което съм видяла, харесва ми отношението към жените им, мили и уважителни са, може да не са топли, но пък са страшно отговорни. Обичат да планират всичко с детайли, което е изнервящо за мен.Страшно възпитани. Австрийките обаче са кучки Simple Smile
За мъжете, в общи линии, е вярно. Казвам го от първа ръка, 20 години сме заедно. Много са грижовни и отдадени на семейството, работливи, възпитани, чисти и подредени. Планирането и на мен ми е слабост и точно тук си паснахме с ММ. Той е сърдечен западняк, аз - сдържана българка и се засякохме идеално по темперамент, основни възгледи и черти на характера. Чувствам се добре сред тукашните нрави - кратки и съдържатели разговори, учтиво поздравяване, съзнателно изпълняване на задълженията, винаги в движение. Жените са малко по-сложни. Но успях да изградя дългогодишни приятелства....

# 108
  • Мнения: 10 761
Имам приятел австриец, голям хубавец. Възпитан, мил и много забавен. На времето се искахме, ама той там, аз тук.. Съдба, но и до ден днешен поддържаме връзка.
Познавам немалко молдовци. Много странни и неприятни хора. Разбира се, не обобщавам генерално, но тези, с които съм имала контакт... Жените са типичните златотърсачки от бившия СССР, мъжете тотални задници. Мили и приятни хора, докато имат изгода. Винаги в готовност да ти забият нож в гърба. Много държат на честта си, сакън някой да не им подрони „авторитета”. Вечно прави, никога не се извиняват. Тотална липса на чувство за хумор или просто странно такова, според моите разбирания...

# 109
  • Мнения: 1 376
Мой братовчед се ожени за полякиня, но отиде да живее в Полша. Баща му си мрънка, но не знам каква им е точно историята.

# 110
  • Мнения: 159
Връзките ми са били основно с чужденци, с българите като че ли имахме повече различия Smile
Имала съм гаджета германци, австриец, холандец и имам основно добри впечатления от тях.

# 111
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Дъщеря ми живее с Германец и пу-пу, една лоша дума не мога да кажа за него, момчето е просто идеално. Комуникирам с него даже повече, отколкото с щерката.

# 112
  • Мнения: 1 376
Връзките ми са били основно с чужденци, с българите като че ли имахме повече различия Smile
Имала съм гаджета германци, австриец, холандец и имам основно добри впечатления от тях.
И аз съм така. Не е било умишлено във всеки случай, особено на по-голяма възраст. Установих се тук, имам си работа, имоти - всичко и не мисля да се местя, освен при някоя кризисна ситуация.

# 113
  • Мнения: 3 186
Горките рускини, на мен ми стана жал.

И на мен. Но заради тралалато.

LaughingLaughing  стига ти сериозно ли.Толкова ли съм лош.Човек ако не си поживе сега.Ти ходила ли си скоро на чалготека скоро ходи  някой път да видиш за каква мизерия става на въпрос.Когато си била млада не си ли действала ??
На чалготека никога не съм ходила. За каква мизерия говориш? Не ви дават салфетки за хвърляне и трябва да си носите от вкъщи?

Ти си противен, не знам колко си млад, но, да, противен си. Много!

# 114
  • Мнения: 40
Горките рускини, на мен ми стана жал.

И на мен. Но заради тралалато.

LaughingLaughing  стига ти сериозно ли.Толкова ли съм лош.Човек ако не си поживе сега.Ти ходила ли си скоро на чалготека скоро ходи  някой път да видиш за каква мизерия става на въпрос.Когато си била млада не си ли действала ??
На чалготека никога не съм ходила. За каква мизерия говориш? Не ви дават салфетки за хвърляне и трябва да си носите от вкъщи?

Ти си противен, не знам колко си млад, но, да, противен си. Много!

На 30г противен съм е ми добре е това е много мило от твоя страна благодаря Laughing. Такива хора като теб ме надъхват всеки ден да се събуждам с усмивка.До края на година ще съм бил с поне  още 8 или 10 девушки.За сега съм водил 2 броя.Хубави са и такива ще си останат.Те са добра конкуренция за вас.Точно за това не ги харесвате.Виж в чичо гъгъл снимки на българки и на рускини.

# 115
  • Пловдив
  • Мнения: 5 155
Разбирам това да ти е целта на 20, ама на 30...
И да, грозна съм, черна съм и завиждам...

# 116
  • Мнения: 3 186
Защо да не ги харесваме? Аз ги харесвам, но за първи път чувам, че са конкуренция.

# 117
  • Мнения: 40
Разбирам това да ти е целта на 20, ама на 30...
И да, грозна съм, черна съм и завиждам...
Това не се отнася за вас или за другите в форума ,а само и единствено за човека ,който ме цитира.На 30 се чуствам като на 25.

# 118
  • Мнения: 2 838
Тралала темата е за връзка с чужденец, а не колко бройки ще имаш до края на годината с чужденки. Няма лошо да предпочиташ рускини,може би са по- лесни от българките и затова си се насочил там. И всъщнпст тъжно е, че на 30 разсъждаваш като на 20 и гониш някаква бройка.

Темата е за любов и връзки! Моля, да не се рязводнява с излишни дразги на тема кой къде е*ал и по колко бройки годишно. Никой не го интересува по колко парцала седмично си водиш увас.

# 119
  • Мнения: 40
Тралала темата е за връзка с чужденец, а не колко бройки ще имаш до края на годината с чужденки. Няма лошо да предпочиташ рускини,може би са по- лесни от българките и затова си се насочил там. И всъщнпст тъжно е, че на 30 разсъждаваш като на 20 и гониш някаква бройка.

Темата е за любов и връзки! Моля, да не се рязводнява с излишни дразги на тема кой къде е*ал и по колко бройки годишно. Никой не го интересува по колко парцала седмично си водиш увас.
има потребили ме цитират с глупости нещата отиват в друга посока.Били по-лесни някой да някой не.Те са по-красиви и високи от вас.Изобщо не искам да си губя времето с българки.Няма тръпка при вас.

Общи условия

Активация на акаунт