София, жк Младост - тема 32

  • 56 502
  • 736
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 083
Аз тази ползвам

# 16
  • София
  • Мнения: 4 585
Дразня се обаче че не разбрах къде е тази аптека зад читалището в Младост 1.

Да не би да е тази: https://www.google.com/maps/place/%D0%90%D0%BF%D1%82%D0%B5%D0%BA … 3678623,17z/data=!3m1!4b1!4m5!3m4!1s0x0:0x2737336ba84a8fd3!8m2!3d42.6497!4d23.370051

Не знам защо излиза така линкът, трябва да се копира целият. Rolling Eyes

# 17
  • Мнения: X
passion и според мен е тази, за която се питаше:
Скрит текст:

# 18
  • София
  • Мнения: 5 352
Търся си добър козметичен салон в Младост 2. Предложения?

# 19
  • Мнения: 5 047
Здравейте,група!Включвам се и аз, като Младостчанка от скоро(има няма 7 години Grinning )
Виждам,че темичката е много полезна и ще се радвам да съм част от нея Simple Smile

# 20
  • Мнения: 223
Здравейте, някой ходил ли е в лабораторията Кандиларов до Лидл, където е. Има ли впечатления от там, мисля да я посетя скоро.. До сега ходих само в Ситилаб в Младост 1.

# 21
  • София
  • Мнения: 38 211
Има поне 5-6 лаборатории около 25 ДКЦ. Отпред на големия блок има три.
Отзад - на Гардения - още. Аз съм ги обиколила с малкия, защото търсехме лаборантка, която да му вземе кръв.

# 22
  • София
  • Мнения: 230
Здравейте, някой ходил ли е в лабораторията Кандиларов до Лидл, където е. Има ли впечатления от там, мисля да я посетя скоро.. До сега ходих само в Ситилаб в Младост 1.

Да си призная, изгубих доверието си в "Кандиларов" преди години, когато преди раждане ми отчетоха хемоглобин с десетина единици по- висок от реалния ми по това време.
След това още веднъж съм ходила да взимат кръв на едно от децата ни като бебе, като съпругът ми (лекар), отново се усъмни в резултата, не отговаряше на клиничната картина и състояние на детето.

"Нашата" лаборатория е  Bodimed в Младост- 3, к-с Гардения. Препоръчвам я, особено пък лаборантката- една от най- добрите! Kissing Heart

# 23
  • Мнения: 2 285
Аз мога да препоръчам с две ръце лаборантката на "Рамус" в бл.385 - единствената, която взима кръв от дъщеря ми, без да и' бърника по половин час с иглата под кожата и да и' посинява ръцете.
Страхотна е! Дори твърди, че няма такова нещо като скрити вени. 😉

# 24
  • Мнения: 5 047
И аз препоръчвам Бодимед в Младост 3(комплекс Гардения).
Лаборантката е наистина страхотна.Резултатите,поне моите, бяха верни и излезнаха бързо.
За мен е много важен човека,който ми взима кръв.Имам страшна фобия, случва ми се да ми причернее.За това винаги внимавам къде ходя.
Срещу сладкарница Неделя има една лаборатория,която за съжаление не помня даже коя беше, но няма да стъпя втори път.Много е натоварено, кръв ми взе едно доста възрастна жена,която беше внимателна в интерес на истината, за пръв път не ме боля(предполагам ползват тънки игли), но и за пръв път ми излезе огромно,огромно! петно след това.Още докато си тръгвах ми стана лошо и щях да припадна.
Знам, че това си е мой проблем с иглите, но в днешно време имаме достатъчно избор Simple Smile

п.с. няма скрити вени,но има трудно намиращи се и лесно намиращи се вени.На моя мъж да речем, и аз,дето не съм медицинско лице,мога да му взема кръв със сламка от детско сокче.Без да се майтапя.Вените му са огромни и изпъкнали.Само да се учат върху него студенти е Grinning

# 25
  • София
  • Мнения: 2 100
Аз мога да препоръчам с две ръце лаборантката на "Рамус" в бл.385 - единствената, която взима кръв от дъщеря ми, без да и' бърника по половин час с иглата под кожата и да и' посинява ръцете.
Страхотна е! Дори твърди, че няма такова нещо като скрити вени. 😉

Наистина има много лека ръка Simple Smile

Най-често ходя  в 25 ДКЦ, леко вземат кръв и на място правят изследванията, не ги разнасят по други места.

# 26
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 778
Като говорим за лаборатории...тези по кварталните пунктове (Цибалаб, Бодимед) на място ли изследват всичко? Или хормони и по-сериозни неща изпращат към централите си? Винаги ме е притеснявало дали правилно се съхваняват пробите докато пътуват и все ходя в централните им пунктове.

Последна редакция: сб, 01 фев 2020, 17:35 от Джулая

# 27
  • Мнения: 612
Моят ендокринолог не признава изследвания взети от кварталните лаборатории, именно заради риска при пренасяне. Препоръчва винаги централите около Майчин дом, там са и на Кандиларов и Бодимед. Когато става въпрос за гранични стойности, на TSH, инсулин и др хормонални винаги в централите. За обикновени кръв, урина и т. н ползвам Кандиларов Младост 2 на място се изследва.

Последна редакция: сб, 01 фев 2020, 08:13 от Summer789

# 28
  • София-Младост
  • Мнения: 23 270
Да сечуди човек, хората в малките градове как се оправят без централи. Повечето лекари имат разни склчени договори с лаборатории, за да им изпращат пациенти...
Ползвам от години Рамус с/у поликлиниката, грешка не е имало до сега. Удобно е, че работят и в събота. Мин.събота там за пръв път взеха на детето кръв от вената...каза, че предпочита така, вместо от пръста, изобщо не боляло.
В Кандиларов(с/у МА) си правих с ваучер изследвания, също не е имало проблем, само мръднах,когато вкара иглата и усетих доста голяма болка, докато взимаше кръв.

# 29
  • София
  • Мнения: 389
Здравейте, имате ли парно, сега забелязах, че всички радиатори са студени. Нещо да сте чули?

Общи условия

Активация на акаунт