Изпитани сайтове за парфюми - 21

  • 73 513
  • 741
  •   1
Отговори
# 150
  • Бургас
  • Мнения: 252
Танк ю вери мъч 🤗

# 151
  • Мнения: 639
Момичета и момчета, искам пак да понося Nina Ricci L'AIR DU TEMPS, предполагам отдавна не е това което беше но все пак. От къде ще ми препоръчате да го грабна, питам защото аз само от Парфимо поръчвам от години (по навик, не за друго), а там има само 30ца, а аз такива мъници не поръчвам.

И аз много го искам и чакам изгодна оферта. Този парфюм е в топ 20 на най-красивите аромати на всички времена. До ден днешен се продава 1 шише на всеки 5 секунди Simple Smile

# 152
  • Мнения: 2 357
https://fragrances.bg/nina-ricci-l-air-du-temps-edt-50ml-for-women

Заповядай, мисля че е по - изгоден, имат и 100 мл, също на добра цена.

# 153
  • София
  • Мнения: 9 395
Да питам онези от вас, които получиха Рояла на Ели Сааб.
Нормално ли е количеството да не е до горе?
Ей така е моят:

# 154
  • София
  • Мнения: 1 508
Аз така се чудих на количеството на le parfum in white. Те са в еднакви шишета.

# 155
  • Мнения: X
Скрит текст:
Да питам онези от вас, които получиха Рояла на Ели Сааб.
Нормално ли е количеството да не е до горе?
Ей така е моят:

Редактирам се. Току-що си взех тестера, всичко му изглежда наред. Kopche, същият е като твоя. Със запушен нос съм обаче, не усещам нищо и няма как да го сравня с този, който тествах.
Скрит текст:

Последна редакция: вт, 28 яну 2020, 12:26 от Анонимен

# 156
  • Мнения: X
Някой питаше за Aromatics Black Cherry. Тук го има и то на чудна цена: http://www.parfum-bg.com/clinique-aromatics-black-cherry-parfyum … 100-ml-bez-kutiya
Спрян е, затова нападайте.

# 157
  • Sofia
  • Мнения: 6 885
Моля някой ако мерне Delina на поносима цена да пише!

# 158
  • Мнения: 2 249
Дойде ми поръчката от Парфимо. Опакована идеално и всичко е произведено последните 6 месеца.

# 159
  • Мнения: 19 673
Взех си Роял-а от Парфимо. Всичко е муцка. Че и с капачка, даже не съм се надявала. Прилежно увит в балончета и в малко кашонче. Без забележки.

На първо четене и фъс – отличен. Ще пиша повече за него в блога и парфюмната тема.

# 160
  • Мнения: 11 816
И аз си го взех преди малко, всичко е ок на пръв поглед!! Ароматът е идентичен с този, който познавам от Сефора, макар да не съм го тествала още върху кожата си (днес съм с Chanel Chance и не исках да ги смевам). Утре ще го сложа и ще мога да дам мнение и как се държи.. Другото вече са споделили преди мен - с капачка, добре опакован и защитен, бяла кутийка със съответните надписи за тестер (мога да снимам също)..

# 161
  • Варна
  • Мнения: 1 578
И аз да благодаря на дамата пуснала линка с  Роял-а всичко е отлично,както споделят и останалите ,а аромата е убиец поне на моята кожа.Огромно Благодаря.
Отнесох и един  Aromatics Black Cherry абсолютно на сляпо,но имайки в предвид,че харесвам много от Clinique-ците се надявам и този да ми допадне Simple Smile.

# 162
  • Мнения: 4 418
Благодаря и аз за линка за Черешовия елексир ,изкуших се от ревютата.

# 163
  • Мнения: 601
Дойде още една поръчка от Парфимо, този път поръчан абсолютно на сляпо парфюм ARIANA GRANDE ARI. Добре опакована в кашонче. Моята племенница с приятелки ще го подарят за рождения ден на тяхна приятелка, почитателка на Ариана Гранде. Не се притесняват особено, че парфюма никой не го познава, включително и рожденичката, важното е, че е на певицата. Grinning

Последна редакция: вт, 28 яну 2020, 21:01 от elitanik

# 164
  • Мнения: 30 965
Благодаря и аз за линка за Черешовия елексир ,изкуших се от ревютата.
Много хубав плътен парфюм само за много студено време. Спрян е от производство.

Сега видях, бях пропуснала темата, цените на Джо Малоун са 102 лв. за 30 мл. и 203 примерно за 100 мл. от светлата серия. Тъмните са по- скъпи.

Последна редакция: вт, 28 яну 2020, 23:20 от densi

Общи условия

Активация на акаунт