Изпитани сайтове за парфюми - 21

  • 73 606
  • 741
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: X
Добро утро,
получих от Парфюми шоп чудесен Пюр Блум- всичко му е точно, нямам оплаквания. Честно казано никога не проверявам и по подразбиране парфюмите за мен са оригинални от проверените сайтове. От тук обаче имах и няколко мострички, които се бяха разтекли в хартиените пликчета. Малко се разочаровах, защото можех да не взема пратката и да си поръчам по- евтин Блум, но не го направих...съвестно...Та така, иначе Блумчето си е чудесно, днес хубаво съм се поляла с него.

# 166
  • Мнения: 1
Някой да е виждал този парфюм:
https://www.fragrantica.com/perfume/Christian-Dior/Dior-Homme-Parfum-27417.html
Никъде не мога да го намеря или поне в проверените сайтове от първа страница го няма!

# 167
  • София
  • Мнения: 1 971
Някой да е виждал този парфюм:
https://www.fragrantica.com/perfume/Christian-Dior/Dior-Homme-Parfum-27417.html
Никъде не мога да го намеря или поне в проверените сайтове от първа страница го няма!

Да, мисля, че навсякъде е изчрепан, като може би се очаква в близко неопределно време да се появи в по-нов дизайн и вероятно в други милилитри.

Редакция - забравих да  споделя - с приятел поръчахме от Елинор тестер на BOUCHERON COLLECTION AMBRE D'ALEXANDRIE.  Всичко е идеално, като парфюма идва с капачка.

Последна редакция: ср, 29 яну 2020, 12:31 от Deetron

# 168
  • В сърцето на един мъж
  • Мнения: 145
Правим тест с приятелка на Амуаж Епик, нейният е закупен от сайт, моят е от официален бутик в чужбина. Първото нещо което ми направи впечатление, е че когато го отворихме нейната бутилка /специално се бяхме разбрали за паралелния тест/ беше като прашна от велура от вътрешната страна на кутията. Вярно, че аз моят съм го отворила отдавна, но определено не си спомням да  е било така. Така, пръскаме едновременно. Аромат - идентичен, силен, мощен. През деня, в течение на времето обаче ни направи впечатление, че моят се променя. Различен е. Нейният остава същия като в началото и почти толкова наситен като в началото. Моят е по различен, променя се, леко утихва. Нейният от сутринта до вечерта остана силен подправков аромат. Вечерта и моят се усещаше отчетливо, но беше минал през розата, през уда. Беше се променил поне два пъти. Някак беше олегнал, станал нежен......Иначе кодове, кутии, празен ход в началото....всичко точно.
Вие как мислите? Паралелнияt тест е върху двете нейни и двете мои ръце. Еднакви ни бяха усещанията

Последна редакция: ср, 29 яну 2020, 13:59 от didishh

# 169
  • Мнения: 2 956
хмммммм.............знаех си аз ,че тези Амуажи,които взимаме по 300,400 лева не са читави...............Не може в официалния сайт да е 330 евро,в българските 360 лева...............тъкмо щях да взимам Съншайн и сега съм много разколебана,че и за приятелка,която има три Амуажа от официалния магазин на марката в Джеда/Саудитска Арабия/

# 170
  • Sofia
  • Мнения: 719
Аз днес получих от Парфимо Lanvin Jeanne Lanvin , който мирише на спирт, когато пръснеш в началото , а след 2 минути не мирише на нищо . Независимо , че е евтин , ми стана тъпо .
В поръчката имаше и друг парфюм, който си е наред .

# 171
  • Мнения: 2 956
много ме притесни този факт.....
Влюбих се в аромата ,който ми пръснаха в The Circle....обаче 660 лева не ми се даваха....и сега тези ,които поръчам ако са различни...../а те и двата ще излязат колкото един от офиц.магазин Simple Smile /

# 172
  • Мнения: 2 392
Момичета, тъкмо Епик изпробвам тези дни, много моля да споделите от кой сайт е закупен. Може и на лични ако предпочитате.

# 173
  • Мнения: 2 956
Когато писах на Амуаж как да разпозная оригинала от фалшификата,те ми отговориха ,че ми гарантират оригиналност,само ако продукта е закупен от Farenah Concept,на Калоян 10 в България.....

# 174
  • Мнения: 2 025
Дидиш, а всяка от вас си пръсна от единия парфюм на едната ръка и от другия на другата ли, или си апликирахте всеки само от своята бутилка? Може и това да е от значение.  Не съм веща по въпроса, но си размишлявам. Simple Smile

# 175
  • В сърцето на един мъж
  • Мнения: 145
И двете пръснахме и от двата парфюма. Аз сложих на едната си ръка от моя, на другата - от нейния. Тя направи същото. По едно и също време. Не знам какво да мисля. Вечерта нейният беше по силен, но абсолютно същия като в началото. Моят беше по тих, но се усещаше осезаемо, но и някак по нежен.
Страшно впечатление ми направи и това с падналия по шишето плюш.
От Нотино е.
Макадамия аз мисля, че има Амуаж и в Олактив

# 176
  • Мнения: 2 956
Има,но от фирмата ми гарантираха само за Farenah Concept,и в The Circle има-аз там си харесах Sunshine

# 177
  • Мнения: 31 112
Когато писах на Амуаж как да разпозная оригинала от фалшификата,те ми отговориха ,че ми гарантират оригиналност,само ако продукта е закупен от Farenah Concept,на Калоян 10 в България.....
Затворен е от години. Сега официален представител е Салон Олфактив и Съркъл, който е техен магазин.

# 178
  • BG-DE
  • Мнения: 5 054
Точно същото изживяване имах с Roses elixir и Roses vanille на Мансера взети от Елинор и проби от официален магазин в чужбина. Хем е същото, хем не е, лека разлика в развитието и много голяма в трайността, като тези от Елинор седят много близо до кожата. И аз не знам какво да мисля но пък и разликата в цената е осезаема 120 лв. на 150 евра 😊

# 179
  • В сърцето на един мъж
  • Мнения: 145
А Farenah не е ли преместен в хотел Маринела?
Менерва, точно -  хем един и същ аромат, мощност даже, хем не точно.

Общи условия

Активация на акаунт