Изпитани сайтове за парфюми - 21

  • 73 513
  • 741
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 9 395
Radika, чудно е оформлението! Благодаря и аз за новата тема, нищо, че основно ви чета..

Най-коментираният в последно време Royal в parfimo в момента е на 71 лв. 90 мл. - тестер!
Да и имам мейл за промоция от Парфимо!
Егати, доставката поне можеше да се покрие! Но бързо, че ще свърши! Wink

# 16
  • Мнения: 11 816
Най-коментираният в последно време Royal в parfimo в момента е на 71 лв. 90 мл. - тестер!
Да и имам мейл за промоция от Парфимо!
Егати, доставката поне можеше да се покрие! Но бързо, че ще свърши! Wink
66 лв.!

# 17
  • Мнения: 2 357
Благодаря и аз, много красив дизаин на темата.Flowers Blossom Успешни покупки на всички!

# 18
  • София
  • Мнения: 9 395
Най-коментираният в последно време Royal в parfimo в момента е на 71 лв. 90 мл. - тестер!
Да и имам мейл за промоция от Парфимо!
Егати, доставката поне можеше да се покрие! Но бързо, че ще свърши! Wink
66 лв.!
Егати! Верно тия се шегуват с нас!

# 19
  • София
  • Мнения: 17 711
Наистина ли е толкова готин, че всички го налазихте Stuck Out Tongue

# 20
  • София
  • Мнения: 9 395
Идея си нямам. Другите купуват. И аз участвам! Smiley
Представа си нямам от него, но и двете ми приятелки го придобиха по Коледа и са много доволни.
Аз съм почитател на класическия Ели Сааб Le Parfum и чувствам него като моя втора кожа. Надявам се Рояла да не ме разочарова. Rolling Eyes

# 21
  • Мнения: 4 418
Да.
А иначе , благодарности за хубавата тема ! Да не е без хич от Елинор дойде първата поръчка с кода. Всичко беше перфектно , оригинално и много изгодно.  Плюс от мен.

# 22
  • София
  • Мнения: 17 711
Да, класическия и аз много го харесвам, даже се чудех дали да не го добавя към поръчката, но де възпрях.

Някой срещал ли е скоро по сайтовете Jasmin Rouge? Нещо не го виждам, да не са го спрели?

# 23
  • Пловдив
  • Мнения: 5 915
Благодаря за страхотно оформената тема!

Аз никак не харесах Рояла на Ели Сааб. Никак е меко казано. По принцип харесвам и имам (или съм имала) почти всичко на марката и сега се учудвам,че пуснаха толкова "нахален" парфюм.
Почти съм убедена, че размените ще се напълнят скоро Simple Smile

Разгледах и гръмкото намаление в Парфимо - ами както винаги основно дрогерийни продукти и ще пропусна. Аз и нищо конкретно не търся.

Очаквам поръчка със серум на Клиник от Елинор. Много добра цена се получи като използвах кода.

# 24
  • Пловдив
  • Мнения: 1 120
Здравейте!
Днес си взех narciso rodriguez for her, поръчан от notino. Проверих го в check cosmetics и излезе, че е произведен април 2010.
Това нормално ли е?
Леко съм отворила от едната страна целофана, за да видя кода. Кутията въобще не съм я отваряла.
Мога ли да го върна? Ще ме въртят ли?

# 25
  • ново
  • Мнения: 5 884
Темата е чудесна, Радика!
Аз днес звънях в Елинор, там била поръчката ми (как да го разбера това?), чакала ме. Дъщеря ми ще отиде утре да я вземе и да си хареса нещо за нея, казах и да се насочи към младежа Simple Smile

# 26
  • Мнения: 48
Здравейте!
Днес си взех narciso rodriguez for her, поръчан от notino. Проверих го в check cosmetics и излезе, че е произведен април 2010.
Това нормално ли е?
Леко съм отворила от едната страна целофана, за да видя кода. Кутията въобще не съм я отваряла.
Мога ли да го върна? Ще ме въртят ли?
Ако е произведен 2010, определено не е нормално. Връщай го, та ако ще и да е отворена кутията. Не може да ти пробутват нещо, произведено преди 10 години!

# 27
  • Пловдив
  • Мнения: 1 120
От Франция  пролет 2019 си взех Шанел, сега го проверих, ами излезе януари 2019 г. До тук с нотино, парфимо и т.н.

# 28
  • София
  • Мнения: 17 711
Just saying

# 29
  • Мнения: 19 673
Кеч, това не го разбирам. Потребителката намеква, че е ментак ли?
Между другото изчезна мистериозно от сайта тестера на Elie Saab Le Parfum Royal Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт