Отговори
# 45
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Могат заедно с децата да ги пратят в Аушвиц да живеят.

# 46
  • Мнения: 36 447
В Германия не превърнаха ли част от лагерите в бежански хуманитарни лагери? Така че тази идея вече е използвана...

# 47
  • Мнения: 15 960
В Германия не превърнаха ли част от лагерите в бежански хуманитарни лагери? Така че тази идея вече е използвана...
Имаше такава идея, но мисля, че не я използваха, нали са ни много обидчиви обогатителите...

# 48
  • Мнения: 18 054
Подкрепям Петя Кагаяма.- Всеки който заминава за терористична държав - все едно дали говорим за мъж или жена - е с промит вече мозък, а там ще го допромият. Голяма част от тез жени се влюбват във своите похитители  после идват да се взривяват в Европ Сухата статистика през последните години сочи че годишно  има 600 жени терористки в Европа и по-голямата част от тях са Европейки, така че са съвсем неотличими от остналите хора.
Също си мисля, че трябва да се действа чрез превенция.  Според мен трябва въобще да забраним на всякакви хор от арабски държави да влизат в Европа, а който отиде там - да го смятаме за отписан.
 Нек допуснем че една жена се омъж за арабин и отиде в Иран, Сирия, Либия?Арабинът никога няма да я пусне, освен ако тя не роди дете  то не стане поне на 3-4 годни, но пък тогава ще я пусне без детето, за да си подсигури завръщането й - това го има в шериата.
Пак казвам не става дум само за жени - понякога младежи отиват в Саудитск арабия или Сирия повлияни от пропагандата в джамиите. Процент който са успели да избягат и после - да се реинтегрират е пренебрежително малък


П.С. Разбира се проблема няма да се разреши докато в Европа не наложат жесток контрол на това какво се проповяд в в джамиите, защото там започва радикализцията...Но въпросът е какво да се прави след като вече човек се е радикализирал. За мен шанс такъв човек да се интегрира обратно в обществото е абсурдно малък  не трябв да го допускат в това общество, а да гледат на него като на потенциален терорист

Общи условия

Активация на акаунт