Изневери ми, но не се има за виновен

  • 5 037
  • 57
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 5 134
Съжалявам за проблемите и стресовата финансова и семейна ситуация. Понеже питате какво е най-добре да се направи при липса на възможност за моментално напускане на дома, ще кажа, че според мен най-добре е да се обърнете към добър бракоразводен адвокат с опит в случаи, които има замесен хазарт или други зависимости. Някои кантори предлагат безплатна първоначална консултация, потърсете такава във вашия град. Започвайте да пестите максимално всяка една стотинка. Помислете кой освен родителите ви може да помогне в ситуацията, главно финансово или с временен подслон.
Ако имате реални опасения за сигурността си, обадете се и в полицията и на гореща линия за жени в кризисни ситуации.
Горе главата и действайте смело. Няма място за съжаление; детето ви е малко и от вас зависи да му осигурите стабилна атмосфера, каквато в момента то няма.

# 46
  • Мнения: X
Ако моят мъж ме държи 3 години без секс и не предприема нищо  за да се промени това, и аз ще кръшкам и грам вина няма да изпитвам. Като изключвам физическата невъзможност за секс...

# 47
  • Варна
  • Мнения: 36 473
Е, Франсоаз, тука са им съвсем други проблемите, не секса.

# 48
  • Мнения: 1 544
Тя не иска секс, ама не дава и той да прави секс... После - оле, 3 години по-късно разбрах, че той е пълен проваляк и ми изневери... Ама иначе му плащах сметките и досега това беше ок... Извинете!!!

# 49
  • Мнения: 730

Не е точно така. Започнаха проблемите. Разбрах, че е комарджия и десетки пъти ме оставяше сама да се оправям. От ежедневните грижи, се съсипах. Не ми е до секс честно. Кредити, заеми сметки
[/quote]

И проблемът е...любовницата🧐!?! Да си го ползва със здраве. Когато губим, не знаем какво печелим.

# 50
  • Мнения: 32
Здравей ,мила,напълно те разбирам и на мен се случи почти същото.Е всеки човек е различен и винаги има и друга гледна точка.Но искам да знаеш,че и друг е минал и минава през това,което преживяваш.Ако искаш да поговориш с някого насреща съм.

# 51
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 639
Ако имате брак, дори и да се разведете, щом кредитите са направени по време на брака, съпрузите са солидарни длъжници и кредиторите ще те гонят и теб. Не говорим за мутри разни от фирмите за събиране на дългове. Пускай заявление за развод и бягай докато е време при родителите си. Едва ли друг ще ти помогне. Изневярата ти е най-малкият проблем.
А ти ако искаш, пак си се виждай с него, но за институциите трябва да сте разведени, за да не те гонят за чужди дългове. Дано да не сте се забъркали и с бързи кредити, че там лесна оправия няма.

# 52
  • Пловдив
  • Мнения: 432
Ако имате брак, дори и да се разведете, щом кредитите са направени по време на брака, съпрузите са солидарни длъжници и кредиторите ще те гонят и теб. Не говорим за мутри разни от фирмите за събиране на дългове. Пускай заявление за развод и бягай докато е време при родителите си. Едва ли друг ще ти помогне. Изневярата ти е най-малкият проблем.
А ти ако искаш, пак си се виждай с него, но за институциите трябва да сте разведени, за да не те гонят за чужди дългове. Дано да не сте се забъркали и с бързи кредити, че там лесна оправия няма.

Абе тя жената писа изрично, че кредитите са си лично нейни.

# 53
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 639
При комарджийство задължително има и негови, просто не ги знае още.

# 54
  • Пловдив
  • Мнения: 432
Ох, няма как някой да ги търси от нея, ако са само негови и тя не се е задължила като съдлъжник или поръчител. А щом не ги знае, значи не се е задължила. Между другото, според мен дамата отдавна изостави темата, така че ... ние само си чешем езиците, хаха

# 55
  • Варна
  • Мнения: 36 473
Тя написа, че лично е теглила кредитите за да закърпи положението, така че са нейни. А за изоставянето на темата съм съгласна.

# 56
  • Мнения: 3 154
брей, ти да видиш  - комарджия с доход 150 лв., а се обзавел и с любовница ... "баровец"

# 57
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 639
За всеки влак си има пътници Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт