Шкорпиловци

  • 6 653
  • 67
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 9 991
Нашето ще е юли. Август навсякъде е бурно морето.

# 31
  • Мнения: 9 991
Благодаря на всички включили се с опит и преппоръки. ДЖОРДАШ, не ме впечетли. Товва не може, онова не може.......можело да си променят условията по всяко време без да ни уведомяват. Не ми се нравят места, където задълженията са ми повече от правата. Работила съм в хотели, този тип собственици не ми се понравиха. Звънях на Рая, имат къщи с ккухня и оборудване, цените са прилични. Сега разглеждам комплекс Алекс. На самия плаж, климатици навсякъде, нямат с кухня нищо, цените са по-високи, но пък на плажа.
За мухите и морето е бурно.... е не можем да очакваме даващите под наем да поемат отговорност, но е добре да се има предвид. Все пак благодаря!

# 32
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Тези пък ще кажеш, че не си плащаш ами услуга ти правят. Голяма смях.

# 33
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
Благодаря на всички включили се с опит и преппоръки. ДЖОРДАШ, не ме впечетли. Товва не може, онова не може.......можело да си променят условията по всяко време без да ни уведомяват. Не ми се нравят места, където задълженията са ми повече от правата. Работила съм в хотели, този тип собственици не ми се понравиха. Звънях на Рая, имат къщи с ккухня и оборудване, цените са прилични. Сега разглеждам комплекс Алекс. На самия плаж, климатици навсякъде, нямат с кухня нищо, цените са по-високи, но пък на плажа.
За мухите и морето е бурно.... е не можем да очакваме даващите под наем да поемат отговорност, но е добре да се има предвид. Все пак благодаря!
Държиш ли  да има кухненски блок?
https://pbogosta.alle.bg/%D0%B3%D0%B0%D0%BB%D0%B5%D1%80%D0%B8%D1%8F/
Тук сме ходили 2 год.подред,прилично и чисто.Имат стари,но и реновирани бунгала .Те са една идея по скъпи.
В комплекса има заведение за хранене на достъпни цени.Можеш да избираш закуска,обяд и вечеря по предварително меню.Има и скара за ползване.Наемателите Стела и Николай са варненци и са изключително любезни.
Лек недостатък е пътечката до плажа,но аз бебета отдавна нямам,а за 10г. ми дъщеря не представляваше никаква трудност.

# 34
  • Мнения: 6
[Плажът охраняван ли е,има ли спасителquote author=Josse link=topic=1172874.msg40062126#ms
g40062126 date=1579851740]
Ние тази година ще ходим за втори път там, но и сме с куче. Ходим в бунгала Панорама, които са точно на плажа. Много е приятно че са сред високи дървета и е голям кеф да си седнеш на терасата.
Бунгалата бяха кат' бунгала, не са лукс, но не бяха мизерни.
Абсолютно място за почивка. Ние ходихме юли месец и беше много спокойнo,на плажа хората бяха далеч един от друг.
Тази година ще ходим август и се надявам да не е по пренаселено.
[/quote]

# 35
  • Мнения: 472
slynchevo momiche не беше охраняван и е без спасител. Ние като бяхме беше доста плитичък, не че има значение за охраняването де.

# 36
  • Мнения: 9 991
Филинг, не виждам име в линка който си посочила, но ми прилича на Огоста. Огоста резервирахме. Принципно нямали с бокс, само едно бунгало имали такова, че уж ни го били дали. Цената е както в рая без бокс. На първа линия било. Александър много високи цени даде и е без бокс. Ще ходим юли, някоя ако дойде да се обади да пием по биричка.

# 37
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Пиши като отидеш да припомниш. Аз при всяка възможност ходя, много го харесвам. Там е рая за мен.

# 38
  • Мнения: 2 405
А вече сте избрали, дано ви хареса и си изкарате чудно.
Включих се да предложа Александър, на майка приятели ходят там 2 години и са супер доволни, но да и цените са супер.

# 39
  • Мнения: 9 991
Ами говорих с Александър по телефона, приятен ми се стори но иска 1000 лв почти, без бокс. Има друг комплекс подобен на неговия, но поне 200 лв по евтино, ако съм се ориентирала правилно, също с по-висок рейтинг в букинг. Алекс мисля че бяха. Също ми направи лошо впечатление как отговаря на недоволни клиенти. Че има не нормални претенции го знам, защото съм работила в хотели с години. Като някакви били с дете и се оплакват, че мебелите били с остри ъгли, не заоблени... . Сега че граничи с лудост е вярно, но и той си им го казва в прав текст. Също иска 100% от Сумата да се предплати, без право на връщане. Ами ако нещо стане, някой се разболее? В Огоста може да е по-мизерно, но пък и цената наполовина. Все пак няма да го купуваме.

# 40
  • Мнения: 1 429
Здравейте,има ли в Шкорпиловци бунгала, които да са на самия бряг,като седнеш пред бунгалото да гледаш плажа и морето? Много ми се иска да намеря такива,но засега само в къмпинг Градина има,а са страшно скъпи.

# 41
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Здравейте,има ли в Шкорпиловци бунгала, които да са на самия бряг,като седнеш пред бунгалото да гледаш плажа и морето? Много ми се иска да намеря такива,но засега само в къмпинг Градина има,а са страшно скъпи.

Уфф има. Ама не помня как се казваха.

# 42
  • Мнения: 2 405
Тези,които споменах "Александър" са бунгала точно на първа линия. Нашата позната казва, че излизаш на терасата пред бунгалото, пиеш кафе и се любуваш на морето :=)

# 43
  • Мнения: 1 429
Благодаря,ще ги погледна.

# 44
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
Филинг, не виждам име в линка който си посочила, но ми прилича на Огоста. Огоста резервирахме. Принципно нямали с бокс, само едно бунгало имали такова, че уж ни го били дали. Цената е както в рая без бокс. На първа линия било.
Александър много високи цени даде и е без бокс. Ще ходим юли, някоя ако дойде да се обади да пием по биричка.
Същите са!
https://pbogosta.alle.bg/
Няма да съжаляваш.

Общи условия

Активация на акаунт