Таз година високосна, нека да е бебеносна! - Бебеправене 368

  • 24 062
  • 723
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: X
Обикаляйте, много е зареждащо. В БГ може да е студено, но почти винаги има слънчице. И има толкова красота...
Слабунки сте. И сте хубави 😘 Рочи ме кефи как си щрака очна линия. Пълно Про. Бубето и тя е добра в тях. Аз как не се научих, майна. А една очна линия отваря цялото лице и е толкова семпло и хубаво...
аз пък, имах доста силен сън снощи. Като се събудих, ми стана тъжно, че не е истина. Нали се сещате какво е... едни две черти... Misc Baby Bottle цял ден ми е накривено заради това.

# 301
  • Мнения: 377
Привет , момичета!
Рейв,  браво за хубавия резултат!
Орхидея,  да са ти здрави рожденнивите! 
Аз съм с хубава изразена О, но пропускам този месец! Вчера ми правиха снимка на бял дроб и съм на вливки на антибиотик и други гадости  всъщност се водя хоспитализирана,  но си спя вкъщи!
Имайки предвид ,  че съм мноооого притисната от времето и един месец пропуск си е трагедия мрън мрън , но не бих рискувала честно казано да си правя такива експерименти. Та от 2 години за пЪрви път ще се пазим 😂😂😂

# 302
  • София
  • Мнения: 1 593
Здравейте, да знаете от къде в София утре мога да купя Преферт гела?Поръчах го от един сайт мин. седмица, но щял да дойде най-рано края на идната седмица...а на мен ще ми трябва от вторник до петък...Sad
Както и се чудя по цяла спринцовка ли да слага или половина...вие как процедирате?

Последна редакция: нд, 26 яну 2020, 09:32 от iana28

# 303
  • Мнения: 385
Момичета, сетих се да споделя с вас нещо, което ми костваше 2 години главобъсканици. Избягвайте да ползвате нестероидни противовъзпалителни лекарствени продукти (НСПВС). Това са всякакви лекарства от типа на Нурофен, Диклак, Волтарен и т.н. НСПВС възпрепятстват фертилността и зачеването при жени. Това го разбрах по трудния начин. Имах заболяване на ръцете, поради което от болки не можех да си движа пръстите. И въпреки че на всички лекари обяснявах, че правя опити за бебе, ме тъпчеха с какво ли не. И съвсем случайно веднъж си дочетох листовката съвсем до края, със съвсем ситни букви го пишеше: "група лекарства, които могат да повлияят възможността за забременяване при жени. Това е обратимо след спиране на лекарството." И действително докато си мажех ръцете и пиех хапчета, АГ ми обясняваше, че фоликулите не ми се пукат, нямам доминантни и т.н. Спрях всичко и овулацията ми се възстанови горе долу след година.
Няма да обяснявам как реагираха ревматолози и ортопеди, като им казвах, че отказвам НСПВС заради опитите ми за бебе, нещо от сорта на "тая пък и тя с номера си" Sad

# 304
  • Варна
  • Мнения: 2 704
За съжаление човек няма как да избегне тези лекарства, когато само те са му спасението. Когато се е налагало съм ги пила периодично, дори имах цяла година прием, поради много силни болки в гърба и невъзможност да си гледам детето. Имах си овулация редовно, хормоните ми бяха наред, само не сме правили опити тогава. Влияят на способността за зачеване до такава степен, че евентуално няма как да настъпи оплождане или имплантация, ако се приемат в периода покрай овулацията, но не гаранция пак точно какво се случва и как влияе.
Не казвам, че при теб не са дали отражение, а че няма как да си 100 % сигурна, че това е била причината.

# 305
  • Мнения: 56
Здравейте момичета, помните ли ме?
Имах два добри положителни теста кръвни.. Всичко беше ок, до снощи, когато прокървих и все още не спира. Ходих да ме прегледат сутринта и не се видя нищо в матката.. Направих кръвен тест отново. Не знам какво е станало, не знам дори как така.. Вчера ми беше 8 ден закъснение.
Много ми е кофти от ситуацията, много... Не знам какво да правя, не знам какво да мисля.

# 306
  • Мнения: 2 523
wiwanowa - Нее Sad Съжалявам и силно гуш! Какво ти казаха? Да не би да е стара машината или пък да е твърде рано знам ли...? Дано е станала някаква грешка!

# 307
  • Мнения: 2 515
Wiwanowa, съжалявам. В повечето случаи нищо не можеш да направиш, освен да чакаш. Запаси се с търпение и надежда. Не знам какво да напиша....Надявам се да спре кървенето. Прегръщам те Hug
Фрекоко, Арвен, аз също съм чела, че Нурофена имал подтискащо овулацията действие (може би много, много, много рядко) и попитах тук, дали някоя не знае нещо по въпроса. Обориха ме с аргумента, че вместо да пием противозачатъчни, можем да пием Нурофен 😁. Щом го пише в листовката съм склонна да вярвам, че е възможно, но в никакъв случай, че е правило!

# 308
  • Мнения: 56
Ходихме в Софиямед, машината беше ок мисля.. Казаха че има 3 варианта, или мисед аборт, или ембриона не е в матката или е рано.. Каквото и да е, кървенето не е добър знак.. И си блъскам главата, дали не е станало щот го видях след като изкачих 8 етажа до нас и се уморих, защото асансьора не бачка.. Не знам, иначе всичко беше ок до преди това сякаш.. Гърди болезнени, лека болка в корема, едно прозрачно без мирис течение, за което разбрах че е напълно нормално..

# 309
  • Мнения: 1 041
Меги, аз ти отговорих такa.. 😂

Истината е, че не всичко, което пише в листовката, ще те сполети и е вярно. Отворете един обикновен витамин Ц и вижте какво пише 🤭 Свят да ти се завие.

Истината е , че фармацевтичните компании си “връзват гащите”.  Далеч не смятам, че всеки страничен ефект ще ме застигне, ако вярвах - да съм врътнала досега... 🤭

Може и да има група жени, при които влияе, но това далеч не е всяка 2-ра, че да се притесняваш да вземеш 1 нурофен, ако те боли глава около овулацията. 🤷♀

Вива, за съжаление са прави. Ако е извънматочна обаче нямаше да имаш 2-но покачване на ЧХГ за 48 часа.
Виж как ще е сега третото.
В толкова ранен етап няма какво да се направи - седиш и чакаш.
Дано все пак нещата да се развият по най-благоприятния начин! 🍀✊

# 310
  • Мнения: 261
Идвам официално да ви поръся с бебешки прашец. Днес видяхме ембриончето и чухме сърчицето.
Бъдете здрави и не се отказвайте от мечтите си!

🧚‍♀️🧚‍♀️🧚‍♀️🧚‍♀️🧚‍♀️🧚‍♀️🧚‍♀️🧚‍♀️🧚‍♀️🧚‍♀️

# 311
  • Мнения: 2 024
Lica, много се радвам, че всичко върви нормално. Нека е така и занапред! ♥️

# 312
  • Мнения: 3 597
Lica , честито ❤ ... все така до финал ☺

Вива , съжалявам за кървенето . Дано да е третия вариант и да се покаже малка точка . Симптомите като напрегнати гърди ,налице ли са още ?

Момичета , за Нурофена аз миналата година доста боледувах Януари и без да знам от лекарствата отложих доста О . Обаче приемах и Нурофен и Панадол , а накрая и антибиотик . Имах много дълъг Ц след тях , може би към 44 дни , тоест с О към 30 ден .

# 313
  • Мнения: 2 478
iana28 Този месец взех гелчето от Ремедиума, който се намира на ъгъла на бул. Гео Милев и Коперник. Не знам дали има възможност по някакъв телефон да дадат информация за наличност.

Вива Стискал палци всичко да е наред. Колко е стойността на  ЧХГ-то?

Lica Лека бременност до финала ❤️

# 314
  • София
  • Мнения: 3 011
Честито Лика!
Виванова, доколкото знам от АГ докато напрегнатите гърди си ги имаш би трябвало всичко да е ок. Стискам палци!

Аз съм в дупка! След цяла седмица с болно дете вкъщи днес го пращам за дооздравителен процес при баба му, изпитвайки вина, че се радвам, че ще си почина....Ей в такива моменти се чудя дали пък не съм лош родител и затова друга душичка не иска да слезе при мен.... мрън

Общи условия

Активация на акаунт