Таз година високосна, нека да е бебеносна! - Бебеправене 368

  • 24 013
  • 723
  •   1
Отговори

Анкета

Заглавие на новата тема:

Опции:

# 15
  • София
  • Мнения: 302
"Цоп" и аз в новата темичкааа - Rochellka  - много е хубава - благодарим ти !

Аз днес започнах седмицата като пуснах основния пакет тромофилии, контроли ТСХ, пролатин, вит Д и вит Б12 - да видим какво е положението към днешна дата.
Keep -  недей се връзва и въобще не влизай да ги четеш, предполагам и на тях им е тежко, мъчно за нещо и по неподходящ начин им избива като се подиграват на други, не че ги извинява това, но всеки си носи товара и не знае какво да прави с него...
Never - aз пък от желание да не избързвам с теста, изчаках  2 дена и пак нищо - Лелката дойде минути по-късно хах

# 16
  • Мнения: 55
Хоп хоп добро утро! ☺️
Да се запиша и аз в темата с прекрасно заглавие Heart Eyes

# 17
  • Мнения: 702
Благодаря за прекрасната тема, Rochellka, нека да е на късмет на всички! ❤️🙏🤰

# 18
  • Мнения: 955
Ето ме и мен. Не ви изпускам нито за ден Nerd И аз съм чела 1-2 пъти онази прословута тема. Има големи простотии наистина, но има и неща, които не намирам за особено смешни. Много ги забавлява явно думата "щракане", аз мисля, че е сладка. Иначе можем и по-красноречиви да бъдем, ама айде. Никой да не им се връзва и да ги чете.
Желая темата да се напълни с положителни емоции и най-вече с положителни тестове Heart

# 19
  • Мнения: 2 523
Animor - Стискам палци да излязат добри резултати.
Аз днес ще ходя да си взема част от резултатите от имунологичните.

Хубава седмица на всички!

# 20
  • Мнения: 158
Хайде записвам се ии азз!
Благодаря ти, Ро! ❤️
На късмет да ни е! 😊

# 21
  • Варна
  • Мнения: 2 704
Добро утро!
Ро, благодаря за красивата тема, приказна е! Нека поне 5 "+" чета се осъществят в нея!
Кийп, да е си посмяла да спреш да пишеш тук, заради някакви рошави гарги!!! Ти си една от дамите, които чета с голям интерес!
Ив, това пък за "черната овца" откъде дойде? 😁 Нещо изтървала ли съм, уж редовно чета? Ти тия гъби дето си влачиш, сигурна ли си, че са гъби? МБ пускаш ли? Айде, да се махат вече Иии те чакам с "+"!!!
Рейв, слънце, моля те драсни някой ред.
Кайлийн, радвам се, че се разписваш! Как сте с бебока, как се чувстваш ти? Ако искаш пиши ЛС, но наистина се интересувам, на сърце си ми...
Невър, стига с тия тестове, удръж фронта този път Wink
Някой да знае какво става с Пеоней???
Одри, за пореден път гласувам за твоето заглавие, да знаеш момиче, като девиз ми е! Точно така се чувствам от мноого отдавна!
Марго, Марианка, вие докъде стигнахте? За нови опити готвите ли се?
Борн, Джулка, много ви хъг вас!
Яяя, кажете как се предпазвате от грипа? Като свърша антибиотика след цеели 6 дни, мисля да си пийна няколко опаковки Биозин мама и Саменто на капки. Към джиндифил съм алергична, разбрах го по трудния начин.
П. С. Виванова, стискам палциии!!!!
И не на последно място, успех на всички!

# 22
  • Мнения: 55
Добро утро!
Ро, благодаря за красивата тема, приказна е! Нека поне 5 "+" чета се осъществят в нея!
Кийп, да е си посмяла да спреш да пишеш тук, заради някакви рошави гарги!!! Ти си една от дамите, които чета с голям интерес!
Ив, това пък за "черната овца" откъде дойде? 😁 Нещо изтървала ли съм, уж редовно чета? Ти тия гъби дето си влачиш, сигурна ли си, че са гъби? МБ пускаш ли? Айде, да се махат вече Иии те чакам с "+"!!!
Рейв, слънце, моля те драсни някой ред.
Кайлийн, радвам се, че се разписваш! Как сте с бебока, как се чувстваш ти? Ако искаш пиши ЛС, но наистина се интересувам, на сърце си ми...
Невър, стига с тия тестове, удръж фронта този път Wink
Някой да знае какво става с Пеоней???
Одри, за пореден път гласувам за твоето заглавие, да знаеш момиче, като девиз ми е! Точно така се чувствам от мноого отдавна!
Марго, Марианка, вие докъде стигнахте? За нови опити готвите ли се?
Борн, Джулка, много ви хъг вас!
Яяя, кажете как се предпазвате от грипа? Като свърша антибиотика след цеели 6 дни, мисля да си пийна няколко опаковки Биозин мама и Саменто на капки. Към джиндифил съм алергична, разбрах го по трудния начин.
П. С. Виванова, стискам палциии!!!!
И не на последно място, успех на всички!


Благодаря ти! Още чакам аз.. хахах

Иначе за Кайлин и аз тъкмо щях да попитам как е, всичко наред ли е? (Помня как разбра че е + теста, беше много вдъхновяващо, още го помня, тогава не пишех много, но аз си следя Simple Smile )

# 23
  • София
  • Мнения: 913
И аз да се намърдам, да не изпусна нещо Grinning

Ro, темата е прекрасна!

Пожелавам тема 368 да навъди много бебоци! Heart

# 24
  • Мнения: 1 996
Проспала съм две страници от новата тема Flushed Ро, благодаря за старанието, дано да ни е на късмет новата тема Flowers Four Leaf Clover В Мами 2020 на бързо четене забелязах Госпожа Лаленце,  BundleOfLove, и Lica, които са бременни вече, не че няма да са мами през 2020 Heart
Относно “забавната” тема - не се вживявайте момичета, Кийп никакво махане от нашата тема заради това. Когато е цитирана тук няколко пъти, съм я чела, игнорирам си всичко и гледам да не си натоварвам психиката, имам достатъчно други проблеми, които ми тежат. Да са живи и здрави дамите, че са станали мами по един или друг начин, аз бих се засегнала само ако някой на лични ме нападне, на всичко друго - игнор.
Ivied, студентските години бях изчела Уудхаус и много се забавлявах, сега ми напомни да си го препрочета отново, няма нищо по-хубаво за психиката ми от малко смях.
Арвен, Hug Реших да изчакам до февруари, към края му ще започвам нова стимулация, ако не ми мине котка път. Дотогава събирам пари и нерви Grinning
Wiwanowa, стискам палци за нарастващ резултат!
Rave стискам палци да е моментно състояние, и да се промени скоро!
На всички бременни момичета леки и спокойни дни, без болежки!
Относно грипния сезон - вземам пробиотик, варя си сироп от сушен черен бъз, и вчера 10 часа готвих един казан с пилешка супа.
Успешна седмица на всички!

Последна редакция: пн, 20 яну 2020, 10:01 от margolotta

# 25
  • Мнения: 442
И аз да се разпиша в новата тема Simple Smile
Чакам в четвъртък-петък да ми дойде и се чудя дали тази седмица с ТСХто да не си пусна и едни тромбофилии, ей така,  да чувствам, че правя нещо.

Кийп, *ги би , не вярвам ,че нещо такова може да те бутне ! Мен даже ме мързи да ровя из други теми и да чета , аз едвам смогвам тук да следя всички Simple Smile

Рейв, тази 0 сега, не означава 0 по принцип ! В крайна сметка предните пъти не беше 0 , така че нещата са поправими, по един или друг начин. С теб сме, знаеш !

Ив, много ясно ,че ще си пишеш тука. Трябва да има някое и друго петънце в темата, сEди си Grinning

Кайлин Heart

Сън-че 92, добре дошла официално в бойните редици ! Скоро ще гръмнеш с черешовото топче, усещам го !

Анимор, Джеси, стискам палци за хубави резултати !

Арвен, миришеш ми не бебета ! Даже не на едно , Калчев е подготвил терена като за армия Grinning

# 26
  • Мнения: 955
Арвенче Heart, бебока мъжки се държи, въпреки, че през седмица напоследък тичам до някое спешно. Добре съм като цяло, но все изкача нещо ново. Излязоха ми много завишени левкоцити, сега ще търсим дали няма някоя инфекция, чат пат по някое зацапване получавам и съм си във филма нон стоп, ама държа фронта. Другата седмица влизам в 5ти месец живот и здраве.
Peoney, я мернах в отчетните. И тя е имала трудности, но всичко е наред.
Стискам ти палци вече да си по-добре.
Wiwanowa, благодаря, че пита също. Чакам резултатите ти от кръвния. Flowers Four Leaf Clover
Локо Hug Heart
Рейв, съжалявам за резултата. Как е станала 0%... Дано е някаква грешка.

# 27
  • Мнения: 821
Записвам се и аз! Стискам палци за всички, очакващи резултати!
Рейв, може би е нещо моментно наистина... Дано! Никакво отчаяние! Hug
При мен е 8ми ден от Ц, запретваме ръкави днес-утре. Сънувах, че съм бременна, отдавна не ми се беше случвало...

# 28
  • София/Севлиево
  • Мнения: 10 930
Добро утро в новата тема! Сърдечни благодарности за нея,Ро!Нека я напълним с много положителни тестчета.
За "оная" тема-и мен са ме цитирали,но хич не ми пука.Още повече извадени от контекста някои неща наистина са смешни,но този вид хумор ми идва too much.А и като цяло аз съм леко лишена от чувството за хумор ...
Виванова много силно стиснати палчета!Направо не мога да си представя какво е да чакаш толкова дълго...
Бременните момичета-нека става по-леко,че никак не е приятно да имаш проблеми в този толкова хубав период.
Хубава и успешна седмица на всички!

# 29
  • Мнения: 424
Еми момичета, хвърлих око на прословутата тема. Че има смешки, има, събрали са се една сборна дружина от потребителки с изявено чувство за хумор, но и разни кукувици покрай тях. Те злобничките веднага си личат. Да не бъркаме едното с другото. Много смешно, че хората правят секс по график хаха. Това е като да се смееш на болен ебаси.

 Жегнах се, щото си видях и мой коментар някъде цитиран, а го бях написала в момент, в който се чувствах изключително зле. Ноо проблемът си е мой, че си изливам душата в бг мама и май просто трябва да се изтрия и да си живея живота.
Но понеже има момичета , които са ми изключително симпатични, просто ще поддържам връзка на лични и това е.
На останалите успех и си имайте едно наем кой как чете и интерпретира тревогите и трепетите ви.

Не случайно коментирам все по-малко и по-малко Simple Smile иначе - чета си ви редовно.
Пък не дай си Боже да изкажеш мнение за някоя марка тестове (в тема за тестова) и те захапе човек, който най-малко очакваш Wink Както и да е , здраве да е Simple Smile

Ро , Благодаря за прекрасната темичка Heart

Рейв ,  според мен е грешка този резултат... (хуг)

Общи условия

Активация на акаунт