🍒Черешката на тортата🍒 - сезон 14 (Тема 3)

  • 45 606
  • 1 059
  •   1
Отговори
# 1 035
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 073
Не съм ги чувала нито водещата, нито мъжът от Акага. Не знам нищо за тях. Веско вечно ми изглежда некъпан и с мазна коса. 😆

# 1 036
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Djuliana Gani

Скъпи хора-такива,които ме харесвате и такива,които умирате да ме ,,ядете”.Искам да отбележа,че оценките,които даваме на останалите участници са напълно конфиденциални и никой не знае крайния резултат.По този повод по своя преценка и лично усещане мисля,че напълно заслужено оценявам всеки труд!На който не му харесва...”Да се оплаче на арменския поп”!!!😅😅😅👀

И от коментарите:

ХХХ Джули не се ядосвай със тъпи и неограничени хора просто се опитват да те смажат но немогат...


ХХХ 👏🔝💯така е,но няма да ви разберат ОГРАНИЧЕНИТЕ ЛИЧНОСТИ ! Хубава вечер!

Djuliana Gani

 В никакъв случай не се ядосвам,по-скоро се удивлявам на човешкото тесногръдие и простота,а може би е просто злоба!

ХХХ  Злоба това е самата истина,а и завист забравих това могат това показват.

Боже, колко мъка има по тоя свят, Боже!

# 1 037
  • Мнения: 1 463
Джулката не може да преживее, че я разконспирираха с тортата 😆😆😆

# 1 038
  • Мнения: 2 015
Djuliana Gani

 В никакъв случай не се ядосвам,по-скоро се удивлявам на човешкото тесногръдие и простота,а може би е просто злоба!

Джулиана не прави разлика между думите простота и простотия, което всъщност иска да каже.

# 1 039
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Не става въпрос за политика, а за характери. Няма как да се възхитя на едно мекотело. Пък със съжаление няма да му помогнем.
А с определение като "мекотело" ще му "помогнем" извънредно много!
Реално погледнато едва ли някой от пишещите тук го прави с цел да "помага" точно на Тошко Славков. Хората си изказват мнението просто. Няма нужда да се използват обидни квалификации обаче. Без значение към кого са отправени, де...
А и аз смятам, че доста нещо се изписа на негов гръб, едва ли има нужда от още.


Walnuss, точно това се бях "засилила" да пиша Smiley

# 1 040
  • Мнения: 3 743
А тя дали и на тесногръдие не придава друг смисъл? Нали ѝ завивиждаме, а тя е широкогЪРда, по тая логика ние трябва да сме тесногръди. 😝🤭

# 1 041
  • Мнения: 2 015
А тя дали и на тесногръдие не придава друг смисъл? Нали ѝ завивиждаме, а тя е широкогЪРда, по тая логика ние трябва да сме тесногръди. 😝🤭

Трето висше учела, знам ли какво иска да каже, пак ще  е нещо, дето само тя си го разбира. Важно е да прозвучи високопарно.

# 1 042
  • София
  • Мнения: 6 060
Вие сега от тъпите ли се припознавате или от НЕограничените??Grin

# 1 043
  • Мнения: 2 015
Вие сега от тъпите ли се припознавате или от НЕограничените??Grin
Ох, тези наистина говорят на един език.

пп. Това не го бях видяла...Sweat SmileSweat SmileSweat Smile

Всеки ред е бисер.

# 1 044
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Гана и феновете ѝ - лика-прилика като два стръка иглика.

# 1 045
  • Варна
  • Мнения: 1 885
Един път се излагат по телевизията, но и тези спорове във форумите след това не им правят услуга. Думите на Джугани й спечелиха нови критици. Във фейса я правят на нищо. По-добре да си беше мълчала и за тортата и за всичко.

# 1 046
  • Мнения: 9 481
Чак днес изгледах вечерята на Тошко.Малко се лигави той,но е човек с възможности и право на избор и поведение.Нито е за ожалване,нито за възхвала.Няма да му променим мирогледа ние с нашите коментари,особено със злостните!Сега все едно и хората да спрат да ходят в Турция и да гледат сериалите щото сме били под робство.Такова е било времето,всичко е минало,нищо не се връща назад.Важното е какво правим ние-днес в нашето съвремие.
Темата си беше така веселка като си обсъждахме атрибутите на Ганка,зарежете политиката,там нещата се неуправляеми Joy
Според мен Тодор се прави на алкохолик,просто му е много,много скучно видял е и е имал доста,и е стигнал прага на отегчението вече.Можеше да се постарае нещо да сготви иначе се обезмисля участието му в предаването.
Хареса ми тората,в киселото мляко само мед ли имаше или и нещо друго?И ядките бяха в млечната смес или отделно,всъщност има ли значение?Ще се пробвам аз да я направя.

Ни най-малко Wink
Лятото всяка вечер го возят с атв, с 2км/час за да не се изсипе от него. От имението им, в което има само 4 къщи, едната от които е за прислугата /разбира се на първа линия и собствен плаж/...на горкия Тошко и Евгения..

# 1 047
  • Испания
  • Мнения: 37 503
„Черешката на тортата“ ни поднася кулинарно пътешествие назад във времето и ексцентрични рецепти


https://nova.bg/accents/view/2020/01/24/275806/%D1%87%D0%B5%D1%8 … Dag24lM-BmHtEpkyY

Невероятно, но факт - Плачков изглежда изкъпан.

# 1 048
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Харесва ми задачата за следващата седмица и ми се струва, че ще е интересно това "пътешествие във времето". Само дано не го опорочат по "биг брадъровски".

# 1 049
  • Мнения: X
Защо цяла седмица темата им беше "Живота преди 30 години"? Нещо интересно не им ли се е случило... през този век?!

Общи условия

Активация на акаунт