КАУФЛАНД - тема 40

  • 57 067
  • 767
  •   1
Отговори
# 105
  • shumen
  • Мнения: 17 984
Благодаря за новата брошура.Харесах бутер тесто от нея,някакви детски клинове.Портокали,ако има ще взема и аз.

# 106
  • Мнения: 35 105
И тигана за палачинки на Брио е хубав. Днес го сефтосах. Надявам се с това дъно да не се изкриви. Доста дебело ми се струва

# 107
  • Буркина Фасо
  • Мнения: 13 135
И тигана за палачинки на Брио е хубав. Днес го сефтосах. Надявам се с това дъно да не се изкриви. Доста дебело ми се струва
колкото е по-дебело дъното, а и стените , толкова е по-качествен уреда. вероятността за изкривяване намалява.

# 108
  • Мнения: 35 105
Точно за това го взех. Бях сигурна, че няма да се изкриви като измисления Тефал тиган, който си бях купила преди няколко месеца

# 109
  • София
  • Мнения: 4 052
За кои портокали говорите - насипните или тези в мрежичка?
Моят Тефал също се изкриви. Не, че не стават палачинките в него, но ако този е толкова добър, бих взела още един да имам... каква му е цената в момента?
Говорим за тиган в сив цвят, нали? Този не е тефлонов или бъркам?

# 110
  • Мнения: 54 319
Върнах апарата. Той изобщо не можа да се нулира, като му сложих батериите.
Обяснения не ми искаха, но и аз не дадох. Simple Smile

# 111
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 786
За кои портокали говорите - насипните или тези в мрежичка?
Моят Тефал също се изкриви. Не, че не стават палачинките в него, но ако този е толкова добър, бих взела още един да имам... каква му е цената в момента?
Говорим за тиган в сив цвят, нали? Този не е тефлонов или бъркам?

Миналата седмица бяха намалени: https://www.google.com/search?q=%D0%B1%D1%80%D0%B8%D0%BE+%D0%BA% … rc=6XNVtbZCJo4tCM:

Сега при нас ги няма и на нормална цена.

# 112
  • София
  • Мнения: 4 052
Благодаря, didka ®, тази година все удрям на камък с хубави портокали и мандарини. Жалко, че ги изпуснах.

# 113
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 786
Поне ще знаеш, че са хубави. Сигурно пак ще ги пуснат.

# 114
  • Мнения: 19 004
Много са зле цитрусите тая зима и в магазините около нас...

# 115
  • Мнения: 35 105
Портокалите в плод-зеленчука до вкъщи са чудесни. Сладки, сочни.

# 116
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 716
Аз уцелвам все хубави портокали, но аз взимам от тези дребните за сок. Винаги са сладки, вкусни и имат много сок. А са и с тънка кора.

# 117
  • Мнения: 4 841
Мандарини обожавам, но последните години не намирам от онези сладките, дето са сочни и лесно се белят. Или са твърди и трудно се белят, или са пълни със семки или са по кисели и от мен сутрин.
В нас консумираме много плодове и зеленчуци. Сега покрай намалените чушки, за седмица съм купила сумарно около 10кг червени. Изяждат ги децата сурови. В нас винаги има много плодове, но все по трудно ми става да намирам читави. Дори лимоните напоследък на нищо не приличат, а като подкарат децата "лимоновата лимонада" заминават по няколко килограма.
От известно време търся хубав нар. Ами няма. Едни очукани, пребити от търкаляне. Есента като ги пускаха на промоции, всяка вечер белех поне по два в нас. Лошото е че нямам и особен достъп до малки магазинчета да търся нещо по сносно. Лидл и Кауфланд са ми кварталните.

# 118
  • Мнения: 9 776
Нар сигурно няма, защото наскоро спряха на границата и върнаха обратно към Турция не знам си колко тона, бъкани с пестициди. Между другото заедно с тях и не знам си колко тона пипер /така пишеше в статията, която четох/. Само дето пипера го унищожили /уж/, а пък нара върнали обратно. Чудя се що.

# 119
  • Пловдив
  • Мнения: 40 693
Ааа..нар си имаше онази вечер.

Агнеса, браво на децата ти! Много хубаво хапват.

Общи условия

Активация на акаунт