КАУФЛАНД - тема 40

  • 56 972
  • 767
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 18 993
В неделя видях на пътеката някакъв с лавандула за 99 ст. Вероятно не се продават добре.

# 46
  • софия
  • Мнения: 1 707
Здравейте,купих прибори които не съм разопаковала ,но не са като моите вкъщи.Искам да ги върна.Къде се връщат на информация или на касата?
Връщат ли сумата или ваучер за пазаруване дават?

# 47
  • Бургас
  • Мнения: 5 675
На информация се връщат, пари в брой се получават Wink

# 48
  • софия
  • Мнения: 1 707
На информация се връщат, пари в брой се получават Wink


Благодаря ти!🌹🌺🌹

# 49
  • Мнения: 590
Не ги виждам аз, имаме и хартиена.
Един лист която е, не мога да я отворя от сайта.
https://www.kaufland.bg/aktualni-predlozheniya/ot-ponedelnik/det … _id=00078423.html
Скрит текст:

# 50
  • Мнения: 54 058
На информация се връщат, пари в брой се получават Wink


Благодаря ти!🌹🌺🌹

И да не забравиш касовия бон, без него не става.

Благодаря, iknik, няма такава страница в моята брошура, а са изброени К, за Пловдив, за които важи.

# 51
  • Мнения: 590
Ами тя е отделно от голямата, всяка седмица има такава вече доста време, един лист е. Тук най-долу я има, не знам защо при мен не се отваря в момента.
Ето и така https://www.kaufland.bg/aktualni-predlozheniya/ot-ponedelnik.cat … ry=BG200120P.html

# 52
  • Мнения: 754
Да се похвалям с днешното ми попадение 2 бр. Бебешки бодита за 2.80 много меки и хубави на допир, жалко че беше единствената кутия неутрален цвят,всичко друго розово ..... а ММ се уреди със зеги за 14 лв, за тези пари 2 пъти да отреже нещо пак добре . 
 

# 53
  • Мнения: X
Здравейте! Имам едно питане, дано е по темата,относно албумите на междузвездни войни.
В групата, която е за играта са писали, че има албуми на половин цена в Бъкстон-София,но не съм от София и се чудих дали не сте виждали и в други градове. Аз съм от Добрич, Варна ми е на една крачка, само да има, че синът всеки ден ме пита след градина за такъв албум и вече не знам какво да му казвам. Sad
Извинявм се, ако мястото на поста не е бил подходящ.

# 54
  • Мнения: 4 841
В Русе също ги намалиха албумите, както и всички дрехи и аксесоари на Междузвездни войни. Само че ква файда от албум без стикерите вътре? Тя прИмоцията им свърши и вече не могат да се намерят.
На моите деца им подариха наскоро два албума и се почна мрънкане жестоко, че няма стикери.

# 55
  • Мнения: 754
И в Ямбол всичко е на половин цена , точно  вчера ги видях

В Русе също ги намалиха албумите, както и всички дрехи и аксесоари на Междузвездни войни. Само че ква файда от албум без стикерите вътре? Тя прИмоцията им свърши и вече не могат да се намерят.
На моите деца им подариха наскоро два албума и се почна мрънкане жестоко, че няма стикери.

# 56
  • Варна
  • Мнения: 5 499
Някой ходи ли на откриването на новият Кауфланд във Варна? Има ли нещо по-различно от другите? Струва ли си ходенето, защото ми е доста далеко.

# 57
  • Мнения: 21
Някой ходи ли на откриването на новият Кауфланд във Варна? Има ли нещо по-различно от другите? Струва ли си ходенето, защото ми е доста далеко.

И аз това искам да разбера. Когато отваряха предишния, бяха пуснали банани по 0,99лв за три дни...

# 58
  • Мнения: X
Много ви благодаря! Пратих ММ до Кауфланд и при нас са ги пуснали. Преди седмица питах, но ми казаха, че са изтеглени и няма от къде да взема.
Синковеца има почти всички карти, но не бяхме взели албум, и като видя след ваканцията, че има такъв и поиска. Днес ще го зарадваме! 😍

# 59
  • Варна
  • Мнения: 10 781
Не съм срещала реклами или специални акции за новия КФ. Даже някак тихомълком го отвориха Joy

Общи условия

Активация на акаунт