Бавачката / Servant / Apple Tv+/ сезон 1

  • 6 531
  • 53
  •   1
Отговори
# 15
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 239
Има ли според вас свръхестествен елемент? Аз смятах, че няма,но...
Треските, които се забиват постоянно в тялото на Шон, загубата на вкус, кучето, чичото и лелята са много крийпи. А и този кръст, който прилича на вуду инструмент.
Да не забравяме и финала, където бе загатнато, че бебето е Джерико...

# 16
  • Berlin
  • Мнения: 11 239
Еми има, да, с религиозен уклон. 😄 За мен по-скоро свърхестественото са призраци, духове и разни други същества, по-материално, но това, което гледаме също е ненормално. А също и какви са тези състояния на Дороти, в които сякаш замръзва?
Аз мислех, че кучето беше просто улично куче, не го слагам към свръхестественото.

# 17
  • Мнения: 1 436
Много ми допадна сериала. Според мен Лиан има някакви свръх способности. Кучето уж беше умряло, но се съживи. Същото е станало и с бебето. Когато тя си тръгна, "магията" се е развалила. Дороти се опомни. Във втори сезон семейството ще се мъчи да си я върне, струва ми се.

# 18
  • Мнения: 4
Много ми е интересно, ще има ли 2ри сезон?

# 19
  • sofia
  • Мнения: 412
здравейте ,
благодарение на вас разбрах за сериала
уникален е ,никога не съм гледала нещо подобно
този втори сезон така го чакам:)

# 20
  • Мнения: 1 436
Втори сезон е обявен за 15.01.2021 !!!

# 21
  • Мнения: 1 992
https://www.youtube.com/watch?v=3FGq5rZi1Pc
Излезе трейлъра за новия сезон

# 22
  • sofia
  • Мнения: 412
Здравейте,
изгледах втори сезон ...
Първият ми хареса повече, този вече е боза –имa ли трети- няма да го гледам!
Единственото хубаво, беше отново-
 разкошната къща ,актьори и пиенето на вино в промишлени количества Laughing

# 23
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 239
Къде го има втория сезон?

# 24
  • Somewhere far away
  • Мнения: 4 092
по торентите го има.

# 25
  • София
  • Мнения: 971
Първи сезон го гледах с интерес. Съвсем случайно видях, че има 2-ри сезон и реших да метна едно око на 1 -ва серия... Ами .... изгубиха ме...

# 26
  • Мнения: 513
Първи сезон не беше нищо особено. Много съспенс, а нищо не се случва и не става ясно кой за какво се бори. Предполагам и втори сезон е така и всичко си остава една неразгадана мистерия?

# 27
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 239
Най- сетне успях да изгледам втори сезон. Хареса ми. Но завърши с отворен край. Знае ли се дали ще има и трети сезон?

# 28
  • София
  • Мнения: 27 142
Да, подновен е.

# 29
  • Мнения: 4 133
Вики, много съм щастлива, че открих тази тема. Преди няколко дни открих този сериал и изгледах 3те сезона на един дъх. Аз го гледам във FilmiSubs
https://filmisub.com/filmi/trilari/46398-servant-season-1-bavach … sezon-1-2019.html

Много ми харесва играта на актьорите. Рупърт Гринт още в ,"Хари Потър" забелязах, че има най-добри актьорски заложби от триото и съм доволна, че The Servant му даде възможност да разкрие потенциала си. Също момичето, което играе Лиан е страхотна. Много добре пресъздава крийпи вайба. Дороти също е интересен персонаж и актрисата си играе ролята великолепно.

Аз искам да попитам какво според вас е нещото, което прилича на труп между стените зад стаята на Лиан? Това трупът на леля Джоузефин ли е или нещо друго? Освен това Лиан явно е убивала и преди, защото казва, че сега изкупвала вината си.

Последна редакция: пн, 20 юни 2022, 00:47 от daizy_g

Общи условия

Активация на акаунт