Пациентки на ЦРЗ "Надежда" - тема 77

  • 40 689
  • 765
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 019
Малко страничен въпрос, но имате ли представа как стават вливките в Надежда - отиваш и казваш че си затова и те почват или трябва да си запишеш час? Моята ще е имунологична.

# 46
  • гр.София
  • Мнения: 2 755
Репродуктивния сектор ще си работи по време на грипната епидемия.

# 47
  • Мнения: 26
Някой има ли представа колко струва ЗЕТ в момента, както и PBMC?
Декември месец цените бяха:
Размразяване на ембрион -  250,00 лв.
Трансфер - 370,00 лв.

За РВМС-то септември месец мисля, че платих 280 лв.
Аз онзи ден платих същата сума! Първо 165, а след вземането на втората кръв(след ден)115лв

# 48
  • София
  • Мнения: 3 412
Ще се извършват прегледи, пункции, манипулационната и лабораторията също ще работят. Даже аз имам пункция на 27.01

# 49
  • гр.София
  • Мнения: 2 755
Момичета, колко струват инжекциите Овитрел и Цетротид в Надежда?

# 50
  • Мнения: 178
Здравейте момичета, има ли някоя от вас, която е при  д-р Цветков? Днес ми е първи ден от стимулацията за инвитро по къс протокол с гонал 900.Първо инвитро и за пръв път при този доктор и съм малко напрегната, особено относно пункцията. Знам, че се прави с пълна упойка, но много ме е страх да ме приспят. Ако някоя от вас е минала по този път при този доктор може ли да разкаже малко 🙂

# 51
  • София
  • Мнения: 3 412
Момичета, колко струват инжекциите Овитрел и Цетротид в Надежда?
Вчера ги взех и струваха 120лв.

# 52
  • Мнения: 3 505
Здравейте момичета, има ли някоя от вас, която е при  д-р Цветков? Днес ми е първи ден от стимулацията за инвитро по къс протокол с гонал 900.Първо инвитро и за пръв път при този доктор и съм малко напрегната, особено относно пункцията. Знам, че се прави с пълна упойка, но много ме е страх да ме приспят. Ако някоя от вас е минала по този път при този доктор може ли да разкаже малко 🙂
Споко! И аз имах фобия от упойки. За пункция ползват венозни и в повечето случаи се понасят леко.

# 53
  • София
  • Мнения: 3 412
За информация на всички, преди пункция се изписваха цитротид и хориомон на цена 86лв. В момента няма наличен хориомон и е заменен с орвител, но цената на 2-те инжекциите става 120лв. Да си направите сметка, да не се окажете неподготвени.
Успех на всички Flowers Hibiscus

# 54
  • Мнения: 98
Малко страничен въпрос, но имате ли представа как стават вливките в Надежда - отиваш и казваш че си затова и те почват или трябва да си запишеш час? Моята ще е имунологична.

Трябва да се запише час.

# 55
  • Мнения: 346
Ограничения в работата на "МБАЛ"Надежда" по повод обявената грипна епидемия за територита на София-град от 27.01.2020
https://www.nadezhda.bg/novini/ogranicheniya-gripna-epidemiya-bo … WPEX92_tucEwwcW4s


ще звъня да питам в понеделник, все си мисля, че ще ми се обадят, ако отменят хистероскопията.

# 56
  • Мнения: 592
Здравейтее, мен Ц. ме изненада 3 дни по-рано и сега съм в чуденка как да организирам прегледите в клиниката, а не мога да се свържа с тях.

Имам записан консултативен час за вторник, което ми се пада 3ти ден.

Има ли някоя сред вас, започнал от 3ти, вместо от 2ри ден на МЦ, и смятате ли, че ще ме върнат ако отида на 3ти ден? Става въпрос за къс протокол.

Какви изследвания ви поиска доктора на първия преглед, за да даде зелена светлина-хормони, нещо друго ?

И последно , още на първия преглед ли почва стимулацията ?

# 57
  • София
  • Мнения: 23 162
Обади се и запиши час за 2 ден.
Би могло и от трети, че и 4 ден, но си зависи от доста неща, може и да е късно.

# 58
  • София
  • Мнения: 8 103
Ограничения в работата на "МБАЛ"Надежда" по повод обявената грипна епидемия за територита на София-град от 27.01.2020
https://www.nadezhda.bg/novini/ogranicheniya-gripna-epidemiya-bo … WPEX92_tucEwwcW4s


ще звъня да питам в понеделник, все си мисля, че ще ми се обадят, ако отменят хистероскопията.

Моля те, после да пишеш дали ще отменят хистероскопиите по време на грипната епидемия.

# 59
  • Мнения: 78
Момичета, знаете ли дали от манипулационната имат практика да изпращат медикаменти по куриер. Следващото ми ходене евентуално ще е само, за да взема едни допълнителни дози инжекции, а с транспорта стана трудно. ММ почти няма отпуска и предпочита да я ползва, само в краен случай. Та се чудех, дали ако се наложи, ще се съгласят да ми пратят инжекциите и договора за замразяване с наложен платеж.
Или ако пратя моя приятелка да ги вземе, дале ще й ги дадат...

Здравейте, на последния ни коментар на неуспешен опит, който беше по скайп, др Стаменов ми назначи лекарства и ми ги изпратиха по куриер.

Общи условия

Активация на акаунт