Спирала за мигли - тема №19

  • 44 947
  • 761
  •   1
Отговори
# 60
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
А аз започвам да търся смашбокския, ами ако е по добърт от Тарт?

Напоследък не съм виждала марката тук.
Преди години ги имаше из Сефорите, но може и да са ги изтеглили.
Така изтеглиха и Елена Рубинщайн(любими спирали) преди години.
Намират се по  тукашни сайтове, но  не поръчвам защото предполагам , че са стари.
Друг продукт за който още си спомням с  огромен копнеж е лака за мили на Тиери Моглер .Но и те  ме зарязаха и напуснаха нашия  пазар.
Така и не съм попадала до сега на друг подобен продукт.

Не знам защо съм подценявала досега  козметиката на марките предлагани в Сефора.
Вероятно защото съм била неинформирана консерва, а и тук не са особено популярни.
Но след разочарованието ми от селективната наваксвам .
vici75
Пробвай валвет на Марк Джейкъбс.На мен ми идва прекалено наслояваща.След нея трябва да минавам задължително с чиста суха четка.Вземам си от тези на МАС , с които  се пробват спиралите им, с които така и не се разбрахме.Имаше вдна  дъговидна четчица, която ми беше фаворит , но последния път ми казаха, че са спрели спиралата  и съответно нямат от тази четчица..

Последна редакция: ср, 22 яну 2020, 09:11 от sl

# 61
  • Мнения: 2 249
А аз като си харесам спирала си купувам по няколко броя от нея и вече след втората опаковка не работи като в началото.
Не знам какво правят и как ги съхраняват, но съм сигурна, че нямат нищо общо Grinning

# 62
  • Мнения: 10 251
Ooo sl, с удоволствие ще пробвам тази спирала. Само нея съм нямала май. А иначе аз четки имам сума и нещо. От на Ланком са моите. От всичките им спирали имам от мострените и аз за това ги ползвам - за разресване, за доубиране.....

# 63
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 047
А аз харесам ли си спирала, само нея си купувам, докато не я спрат от продажба, или пък не се издънят с качеството, примерно. хаха Естествено, от любопитство си купувам и други, но летвата е много високо и не съм сигурна дали някоя ще надскочи моя фаворит. Имам хубави гъсти и плътни мигли, но за съжаление по краищата руси, обичам ефект "драма", а не тип естествен. Моята работа е малко като е гарга.. Simple Smile

# 64
  • Мнения: 10 251
Ааа Pupitka,  точно за същото се боря и аз и моите мигли са точно като описаните от теб. И са точно с руси връхчета. За сега търся нещо да надскочи телескопика, но няма. Само купувам и захвърлям или връщам.

# 65
  • Мнения: 305
Здравейте. И аз съм един маниак на тема спирали....бих се радвала да споделям опит с вас и да бъда част от дърдоркането ви. Забелязала съм си TOO FACED⁰ Better than sex много искам да видя какво може да се постигне с нея. Има ли някоя от вас която да я ползва и да каже повече инфо?

# 66
  • Бостън
  • Мнения: 13 363
Здравейте. И аз съм един маниак на тема спирали....бих се радвала да споделям опит с вас и да бъда част от дърдоркането ви. Забелязала съм си TOO FACED⁰ Better than sex много искам да видя какво може да се постигне с нея. Има ли някоя от вас която да я ползва и да каже повече инфо?
Дърдоркане!?!?
Аз я имам, не е лоша.

# 67
  • Мнения: 10 251
Ехеее ползвахме я отдавна Simple Smile Всичко беше добре докато беше нова, после изсъхна твърде бързо за моите критерии, а да не ти говоря махане нямаше при мен..Но много хора са доволни от нея, така че трябва да се пробва. На мен лично не ми допадна.

# 68
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 047
И на мен не ми допадна заради трудното махане.

# 69
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 410
Better than Sex съм я показвала - включително и размазана след един застигнал ме дъжд. Иначе прави хубави мигли, но за мен е най-нетрайната спирала.
Лично аз не бих я купила отново.

# 70
  • Бостън
  • Мнения: 13 363
Напоследък ползвам това олио за сваляна на всякакви спирали - много бързо и нежно е, т.к. не всички спирали се почистват лесно със всяко олио за миене на лице...
Mascara Melt-Off Mascara Remover
https://www.toofaced.com/product/23484/59020/Eye-Makeup/Mascara/ … &gclsrc=aw.ds

# 71
  • Мнения: 10 251
Това е интересно, не съм обръщала внимание че. Такова съществува. Дано гомима в нашата Ulta, че имам сума И купони и отстъпки  не знам за какво да ги изхарча.

# 72
  • Мнения: X
Здравейте, в търсене съм на спирала която прави огромни мигли Simple Smile какво мислите за тази? Поръчала съм,ще я получа след около 15 дни

# 73
  • Мнения: 1 421
Ъпдейт : Днес съм с Марк Джейкъбс, е тази спирала ме разбива! Чувствам се все едно съм  Ана Каренина, а Марк е Вронски и ту ме обича, ту ме избягва Smiley  Днес очевидно ме обожава- много добре подредени и удължени мигли, рай е! Но това е любовта - един ден летиш в небесата, на другия потъваш Smiley

# 74
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Радвам се на любовния порив.
Мен нещо Марк Джейкъбс не ме хареса.
Праймъра изпадна в немилост , а спиралата(валвет, защото последния път видях, на стелажа и друга) ми утежнява миглите.и рядко я ползвам
Утре ще и дам нов  шанс.

Общи условия

Активация на акаунт