Спирала за мигли - тема №19

  • 44 944
  • 761
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 421
Vici, коя спирала на Елизабет имаш? Може ли мнение Simple Smile

# 31
  • Мнения: 10 251
Vici, коя спирала на Елизабет имаш? Може ли мнение Simple Smile

Имам тази Elizabeth Arden Grand Entrance Mascara, червената. Купих я по препоръка на някое от момичетата тук. Много добре подрежда,  и разресва миглите. Държи извивка също много добре. Не наслоява, натрупва определено. Въобще много е хубава. Не мисля че удължава, ако това се очаква. По-скоро обем придава. Недостатък е, че на мен лично ми е суха, и се рони леко. Като я сложа и 1-2 часа след това постоянно махам натрошено от лицето си. После спира и не пада повече.  Но на мен всички спирали ми се трошат, без телескопика. А може и такава да ми се е паднала кой знае. Като цяло всички скъпи спирали са ми сухи. И на Clinique имам мостра на (някоя не мога да се сетя на коя), тя пък махане няма. Отъргах си миглите с нея. Въобще нямам време да се замотавам вечер с такива дълги почиствания. Не махна ли за минута две, отива в кофата. Имах мостра на една SuperHero  на It. Тя ми беше харесала оо по-скъпите. Любима ми е на Stila Huge. Много дълги и обемни. Е с нея определено съм като кукла.

# 32
  • Мнения: 432
Това Бурунди на L'oreal къде го има?

# 33
  • Мнения: 3 331
Аз на неронеща се спирала досега не съм попадала, за голямо съжаление. Но съм ползвала само по-евтини марки, Лореал, Мейбълин и т.н. Сега мисля да си купя някоя по-скъпа.

# 34
  • Мнения: 2 754
Цената не е в пряка връзка с роненето. Няма го при спиралите, които правят миглите твърди и лъскави. За Диор и Герлен, Парадайз на Лореал се сещам на първо четене. Те се и махат по-трудно.
На първо място в класацията ми за ронещи се спирали е 3д на Сисли, а е и от най-скъпите. При мен тя се ронеше на фини прашинки още от първото нанасяне.
Когато изсъхнат повече от необходимото, всички се ронят.

# 35
  • Мнения: 10 251
Ехе, и Сисли ли се рони? И таз хубава.... Аз съм забелязала за себе си, спирали които са по-сухи, се ронят. Между другото това бургунди и то се рони. Вчера на гости ходих, по едно време отидох то тоалетна и се хванах за главата.  Като маймуна... И хората ме гледали, умрях от срам.

# 36
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 047
На мен дотук само една ми се е ронила, но забравих коя. Satisfied Никога не съм имала ронене, ама те нямат и време да изсъхнат, че аз ги ям за закуска, дето се вика. На Елизабет Ардън червената е много хубава, жалко, че скоро не съм я хващала на промоция.

# 37
  • Мнения: 5 832
На мен спирала не помня да ми се е ронила някога. Аз ползвам дрогерийните марки изцяло.

# 38
  • Пловдив
  • Мнения: 1 738
https://www.asos.com/mac/mac-in-extreme-dimension-lash-mascara-3 … black/prd/9667388
Ето тази спирала на Мак използвам в момента,не се троши,течна е(аз такива обичам) и се маха лесно,подрежда много добре миглите и дава обем.Отделно преди време някой беше пуснал линк на намалението на Ланком,от което се сдобих с ето тези:
https://www.emag.bg/spirala-za-migli-lancome-hypnose-doll-eyes-0 … 783/pd/D4BVK0BBM/
https://www.emag.bg/spirala-lancome-za-obem-udylzhavane-i-otdelj … 914/pd/DCBVK0BBM/
Взех ги в комплект с 3 минита,молив и мицеларна вода.Скоро ще ги тествам,надявам се да са хубави.

Последна редакция: нд, 19 яну 2020, 19:19 от Жижи

# 39
  • Мнения: 1 421
На мен почти всички спирали ми се ронят. Спасява ме само праймър отдолу и тогава се оправят.

# 40
  • София
  • Мнения: 1 864
Най-сетне успях да снимам как стои при мен Bambi, без праймър. Както по-напред писах, по-добре е при мен без основа. Тук дори съм сложила малко околоочен крем в спиралата, че отдаван съм я отворила.
Скрит текст:

# 41
  • Мнения: 1 421
Прекрасни мигли! Моите адмирации Simple Smile

# 42
  • Мнения: 15 250
Марияна, чак неблагородно ти завидях. Аз с моите късички, прави и не особено гъсти мигли, каквато и спирала да сложа, не мога да постигна такъв ефект.

# 43
  • Мнения: 2 249
И моите резултати с Бамби са подобни. Много я харесвам!

# 44
  • Мнения: 10 251
Аз тъкмо взех капки за очи и чисто ми отрязаха главата Laughing Платих за тях колкото за два телескопика, ама карай. Нямам търпение да се прибера довечера и да съживя жижаните спирали. Или ще взема да ги свърша от носене или ще си разчистя шкафа с едно движение.

Последна редакция: пн, 20 яну 2020, 21:40 от vici75

Общи условия

Активация на акаунт