Спирала за мигли - тема №19

  • 45 118
  • 761
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 2 768
NiaV, много са ти хубави миглите. Това, че не са подредени в редичка не ги прави по-зле изглеждащи в никакъв случай. Даже са по-чаровни така.
Sana, хубавото на миглите е, че се обновяват сравнително бързо и пораженията при тях рядко са непоправими. И моите оредяват и стават неравномерно дълги понякога, но след отстраняване на причината се оправят.
Да си призная, никога не съм ползвала стимулатори на растежа. Подпухването и евентуално раздразнение на клепачите ме тревожи много повече.
След 40 оредяват и се скъсват осезаемо, но за късмет не е нищо драматично, засега. Вежди, мигли и коса са ми най-малко проблемни и хич не им се престаравам. И без допълнително стимулиране се оправят за най-много месец.

# 196
  • Мнения: 412
Нанолаш срещу Ревиталаш, Бонилаш, FEG (какъв боклук!) и Milk- победител е Нанолаш.
Аз си взех Ревелаш на Евелин, 30 лв. е поне да не ме яд ако няма ефект.

# 197
  • Мнения: 432
И аз реших да пробвам с Евелин продукта.

# 198
  • Мнения: X
Пишете отзиви после моля.

# 199
  • Бургас
  • Мнения: 279
Благодаря за отзивите!И аз ще чакам впечатления за този Ревелаш.Само че,в състава му, дали го има този Биматопрост,който променя цвета на ириса?

# 200
  • Мнения: 412
Благодаря за отзивите!И аз ще чакам впечатления за този Ревелаш.Само че,в състава му, дали го има този Биматопрост,който променя цвета на ириса?
Да, има го.

# 201
  • Мнения: 432
Как променя света на ириса? Временно или постоянно?

# 202
  • Мнения: 5 832
Ако ми направи очите пъстри, или зелени, бих взела едно кашонче. Joy

# 203
  • Мнения: 1 376
Е, как нещо ще променя цвят на ириса?

Праймърите за какво ги използвате?
Подхранване, разресване, устойчивост или всичко? Има ли смисъл? За червило и сенки съм ползвала и е много относително действието им.

# 204
  • Мнения: 2 255
Ъпдейт: Имам да кажа 2 хубави неща за Снапскара при мен. Изобщо, грам не ми се рони, което скоро не ми се е случвало. Сваля се изключително лесно.

# 205
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Използвам серуми и грижа за миглите вече 15 години( писах,  че ми бяха окапали миглите).
Първо бяха тези с четка , като спирала, (  примерно Мавала), и после се появиха серумите с четчица като очна линия.Ползвала съм какви ли не.Нямам обезцветяване на ириса.
Пеаймърите се използват основно като  засилващи ефекта на спиралата.
Има и праймъри за подхранване.Ревиталаш, който е единствения син пеаймър на който съм попадала през годините.
Вчера Нарс се изложи и днес и днес и изневерих с това

Ефекта ми хареса.Дълги и дефинирани мигли..Да видим как ще се държи.

# 206
  • Мнения: 576
NiaV, много са ти хубави миглите. Това, че не са подредени в редичка не ги прави по-зле изглеждащи в никакъв случай. Даже са по-чаровни така.
Sana, хубавото на миглите е, че се обновяват сравнително бързо и пораженията при тях рядко са непоправими. И моите оредяват и стават неравномерно дълги понякога, но след отстраняване на причината се оправят.
Да си призная, никога не съм ползвала стимулатори на растежа. Подпухването и евентуално раздразнение на клепачите ме тревожи много повече.
След 40 оредяват и се скъсват осезаемо, но за късмет не е нищо драматично, засега. Вежди, мигли и коса са ми най-малко проблемни и хич не им се престаравам. И без допълнително стимулиране се оправят за най-много месец.


Лайт Бийм ,аз искам малко да подпомогна нещата.

Купих си вчера въпросната спирала ,която показах по-назад.На първо четене съм доволна,цена около 23 лв,четката е  силиконова за разделяне на ресниците и наистина ги разделя.Много важно не ми смъди и не ми люти.А в състава има ,казвам само подхранващите съставки /иначе има и друга химия/ -кератин,хиалурон,пантенол,слънчогледово масло,пчелен и карнаубски восък, комбинация от пептиден комплекс,екстракт от червена детелина и Вит.Е.
Имаше още 2 спирали,като тази беше най-евтината,най-скъпата беше 27лв.По-натам може да пробвам и другите,незнам какъв им е състава,само видях че четките са различни.

# 207
  • Мнения: 1 349
Да кажа за базата на Макс Фактор - хубава е, но не е нещо невиждано, разделя перфектно миглите, задържа извивката, леко ги уплътнява.
По - суха е от Евелин с арган, /което на мен ми харесва, защото иначе ми се слепват миглите/, четката ми допада повече.

# 208
  • Бургас
  • Мнения: 279
Биматопростът е лекарствен препарат, който се използва се в офталмологията за лечение на глаукома и други състояния, протичащи с високо кръвно налягане.
Това е разновидност на  хормон от групата на простагландините.Върви с доста странични ефекти,един от които промяна в оцветяването на ириса.Увеличават се нивата на меланин,което води до потъмняване на цвета на клепача и ириса.При светли очи се забелязва повече с появата на кафеви петна около зеницата.
p.s.при продължителна употреба може промените да са за постоянно.
/разбира се, както всякакви странични ефекти при използване на лекарствени препарати,не е задължително да се проявят,а е възможно!Само че на мен не ми се рискува! Thinking

Последна редакция: ср, 29 яну 2020, 12:15 от Scratte

# 209
  • София
  • Мнения: 1 500
Аз от серумите съм най-доволна от Ревиталаш, но не съм ползвала Нанолаш /ще е следващият, който ще пробвам/. При мен има голяма разлика в миглите когата ползвам серум и когато го спра. Миглите ми по природа са къси и прави, при продължително ползване на серум са значително по-дълги.

Коментираните напоследък спирали и основи, които ги няма в България, могат да се поръчат от немската Сефора до немски адрес на превозвач.
Сега освен спиралата и основата на Марк Джейкъбс и спиралата на Нарс, чакам и спиралата и основата на Тарт от немската Сефора и дано да се спра. Laughing

Ще споделя отзиви като ги получа. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт