Протеинов шейк за деца

  • 1 926
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 336
Здравейте, напоследък постоянно ми излизат реклами за тези шейкове: https://vitamag.bg/magazin/spiru-tein/spiru-tein-veget-sheikove/ … protein-shokolad/. Тези са подходящи за деца над 12 години, има и за по-малки деца. Моят син е на 12 години, теглото и ръста са му под нормата. Мислите ли, че мога да давам от този шейк и смятате ли, че може да навреди?

# 1
  • София/Севлиево
  • Мнения: 10 930
Моят син е на 11 и половина,158 см,46 кг.От 10-годишен си пийва от време на време от шейка на баща си,но не всеки ден,не дори всяка седмица,а примерно 4-5 пъти месечно по няколко глътки до максимум кафена чашка.Обаче не знам доколко е правилно,поне не вреди.

# 2
  • Мнения: 12 626
Аз бих давала грах и ориз, а не някакви мъртви прахове, скептична съм.

# 3
  • Мнения: 1 336
И моят син е на 11 и половина, писах, че е на 12, но още не ги е навършил. Тежи 30 кг и е висок 139 см.

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 5 155
Категорично не бих давала подобни неща. Аз и за мъжете, приемащи протеини на прах, имам особено мнение, но нейсе.

# 5
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 115
Защо му е протеинов шейк, след като може да си набави протеини по естествен път. Ако момчето самò иска да покачи масата си, нека наблегне на яйца, месо, млечни, варива и да изключи джънка. Има много информация в нета.

# 6
  • София
  • Мнения: 38 209
Протеин като протеин, само дето има малко спирулина, маркетират го като "за деца" и съответно цената му е по-висока.

Общи условия

Активация на акаунт