Най-гадната зодия за жена! :)

  • 23 775
  • 738
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 200
Девата и Козирогът съсипани и в двете теми 😂😂
Мисля, че те си имат цяла книга с точни правила и не се занимават с теб, ако не си им по книгата.
Телецът и той си има, но някак в задния си джоб, някаква по-разпасана версия ми е на тези двамата.
Има и сред тях дръвчета, които не са само изсъхнали пънове.
Но, по техните закони трябва да се играе, иначе изваждат книгата и посочват: - Преди 6 месеца, в 14:47,  до десният ъгъл на този трансформатор, ти обясних кратко, точно и ясно, кое е позволено за теб и кое не! На колене!!!
Иди обяснявай, че точно тогава е имало гръмотевици и не си ги чул какво са казали, НА КОЛЕНЕ, заедно с метеорологичните условия!!
Трудна работа като цяло.

# 31
  • София
  • Мнения: 17 708
Девите са големи нахалници. Нещо, което в жена хич не възприемам. Без майка ми, тя е някакво върло изключение, но си има мнителността и досадните забележки, присъщи на зодията. Интересното е, че повечето деви, които са ми правили забележка за нещо, са по- долу в това отношение. И въпреки това правят забележии на другите. За мен е мит за жените, че са големи чиатници. Познавам и голвми мърли от зодията. Даже перфектна чистница и подредена една не познавам. Такива хора не бива да правят забележии на другите. Виж, мъжете са наистина мега подредени. И правят забележки. Laughing

Твърде много пъти употребих "забележка", сори Laughing

Интересно, мислех, че раците ще водим. Радвам се да чуя, че и вие не понасяте близнаци Joy Joy

# 32
  • Мнения: 15 356
За нас девите ни добра дума няма😂.Жените близнаци са ужасни,везни също,най-готини са ми жените телци.

# 33
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 778
Интересно, мислех, че раците ще водим.
Потрай още малко. Темата тепърва набира сили. Ще дойде времето на "ти па си много хубава" Joy

# 34
  • София
  • Мнения: 17 708
Особено като само в 2стр пак я налазихме 3 рачета Joy

# 35
  • Мнения: X
Ох, от доста момичета съм си патила и в детските години, и сега също като повечето са  били зодия везни. В момента се сещам за поне 5 Grinning
Сещам се и за други жени, които са зодия везни, но с тях съм окей. Всичко е до човек. Аз пък от къде толкова везни познавам и то все жени... не знам Joy

# 36
  • Мнения: 1 319
Интересно, мислех, че раците ще водим. Радвам се да чуя, че и вие не понасяте близнаци Joy Joy
Hands Plus1
Близнак съм, но и аз самата не се понасям, честно!

# 37
  • Мнения: 1 120
Зодия Невежа, Простакеса и Скучаеща, не ги понасям.
Занимават се с клюки, ако няма клюки си ги измишльотват и пак злословят зад гърба ти. И да мъничко приличат на истинските представителки на зодия близнаци и на техните "безобидни" игрички.
Като цяло ми е трудно с безчуствените хора(може луната да е водна или друга лична планета за да е чувствителна, но и при тях ако простотията надделява няма спасение). Виж Риби ми идва в повече, там като че ли не става дума за чувствителност, а за откаченост.

Последна редакция: сб, 18 яну 2020, 12:34 от Sani..

# 38
  • На Марс
  • Мнения: 8 709
😂😂😂 Но пък са много добри и сърцати

На белот Simple Smile

# 39
  • Мнения: 4 518
Аз съм си нарочила овните. Майка ми е овен, вероятно затова. Живеем ли заедно, не мога да я понасям. Иначе сме много близки.
Изненадана съм, че толкова много се споменава рак, но пък може и да е вярно написаното...

# 40
  • София/Севлиево
  • Мнения: 10 930
Е раците си имаме доста трески за дялане,но като цяло сме мили и добри.На някои им идваме твърде емоционални,на други -нерешителни,на трети нещо друго и тъй...

# 41
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 778
Е раците си имаме доста трески за дялане,но като цяло сме мили и добри.На някои им идваме твърде емоционални,на други -нерешителни,на трети нещо друго и тъй...
Проблемът ни е когато решим да угаждаме на другите и губим себе си. Важен урок за зодията

# 42
  • Мнения: 637
Бях тръгнала да пиша Везни, защото през последните няколко години по-сбъркано/побъркано, прикрито, лицемерно и двулично същество не бях срещала.
В главата й постоянно се прожектира някакъв филм, в който превъзхожда тотално и във всяко едно отношение останалата част от човечеството; всички мъже са тайно влюбени в нея и я желаят до полуда, всички жени искат да са като нея /ама не могат, естествено, хех!/. Тя живее в идеалния свят, с идеалното семейство, няма проблеми /просто защото е толкова умна, че не би могла никога да се въвлече в такива/; затова постоянно рови в живота на другите и клюкарства.
Днес злослови за някого, утре му се умилква и сервилничи... абе, грозна история. Даже докато го пиша, ми е противно.

И ей така, в същото време, една от най-добрите ми приятелки е също Везни. Heart
Естествено, няма нищо общо с този Ам-гъл, описан по-горе.
Тя е най-лежерният, easy going, chill, земен и нормален човек, винаги готов за щури веселби и приключения.


С Водолейките също не мисля, че имаме допирни точки, въпреки че имам Луна във Водолей.
И със собствената си зодия не меля брашно добре, с някои изключения.

# 43
  • Мнения: 4 518
Е раците си имаме доста трески за дялане,но като цяло сме мили и добри.На някои им идваме твърде емоционални,на други -нерешителни,на трети нещо друго и тъй...
Проблемът ни е когато решим да угаждаме на другите и губим себе си. Важен урок за зодията
Аз също съм рак. Бях мега миличка, добричка и затвореничка. Вече не съм. Отстоявам си позицията и никой с необоснована теза не слушам. Почитател съм на логиката и много бързо сиктирдосвам всички, в чиято мисъл и действия няма такава,особено най-близките, защото много ме хваща яд.

# 44
  • Мнения: 6 131
Ама, верно сеир да има и всички Рачки сте струпвате първи. Това от форума го наблюдавам, иначе нищо против и лошо не мога да кажа. На мен ми е забавна тяхната емоционалност и преувеличаване, но пък ми харесва мисленето им и как реже бръснача.
Най-непоносими са ми Овците, с тях винаги нащрек, че не се знае какъв ще го извърти. От моята стрелческа секачка първи падат Везните. Буквално се ходи на пръсти и в някой момент пак се фръцват обидени. След това и всички останали и май никой не остава, дори себеподобните.
Близначките с интригантската им страна, вечно самоизтъкване и тъпо упорство да хванат "улова" сериозно ми лазят по нервите.
Телетата са ми "парле пред майка", все на момента да е, но иначе ги харесвам като естетки.
С Лъвици се разбирам перфектно, нямам забележки към тях.
Девите "ох, колко съм красива и неповторима" ... на другия тротоар и стена да има най-добре.
Със Скорпита съм като куче и котка. Може да се джафкаме до неподозирани висини /каквито останалите дори не могат да си представят/ и после също толкова да се обичаме.
С останалите Стрелкини се разбирам, но повече от любезност, отколкото от нещо общо. Дори е имало такива, които не мога да понасям, някакви странни индивиди.
Козите ги харесвам със своята земност, разбираме се въпреки че понякога и те са ми хахави.
В другата крайност Водолейките, те са си нейде нависоко из облаците в свой си свят. Там гледам да не стрелям, че да не ми падне на главата. Иначе в по-младите ми години се разбирах с една такава перфектно, но при тях няма израстване.
С Рибките май се самоотбягваме, нямам спомени някога да е доплувала някоя.

Общи условия

Активация на акаунт