Къде в Пловдив??? - 84

  • 28 735
  • 736
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 725
Дами, препоръчайте хибаво ресторантче, където да вечеряме с половинката. Искам да го изненадам.

# 76
  • Пловдив
  • Мнения: 3 733
Здравейте,
преди време се коментираше детски фризьорски салон, от който сте доволни.
Може ли име и координати?
Ако ти трябва за момченце и Тракия те устройва, веднага ти препоръчвам Гай Танг и сие?

# 77
  • Мнения: 5 582
Дами, препоръчайте хибаво ресторантче, където да вечеряме с половинката. Искам да го изненадам.
Унико на Отец Паисий е много приятно,няма навалица,готвят на момента и с приятелски цени. Близо е до подлеза на понеделник пазара,в пешеходната зона на улицата.

# 78
  • Пловдив
  • Мнения: 3 154
Препоръчваха салон Пъзел,  до колелото на Панаира за прически на мъници  Wink.

# 79
  • Мнения: X
Препоръчваха салон Пъзел,  до колелото на Панаира за прически на мъници  Wink.
Между китайския ресторант и лаборатория Рамус, ако не са си променили ценоразписа, 11 лв. е подстригване на дете. Промоцията е всяко 5-то безплатно, издават клиентска карта за целта.
Може ли да ми помогнете като ме ориентирате за транспорт до с. Стряма?
Братовчедка ми е на интервю в една фирма, ние не сме в Пловдив и се притеснявам как ще стигне дотам.
Попитай във фирмата, където отиваш. Обикновено имат служебен транспорт до там, но е в рамките на работното им време.

Последна редакция: пт, 24 яну 2020, 15:59 от Анонимен

# 80
  • Мнения: X
Откъде мога да купя прясно или кисело козе мляко? В Лекси помня, че гледах прясното, но имаше някакви нежелани екстри в съдържанието. В магазина На върха нямат, чак на пролет. За други места не се сещам.

# 81
  • Мнения: 10 195
Вердаре имат козе кисело. Има ги в Лекси и Лидъл
Прясно май не съм виждала козе..

# 82
  • Мнения: X
Дами, препоръчайте хибаво ресторантче, където да вечеряме с половинката. Искам да го изненадам.

И в Операта не е лошо. В пресечката между Хемингуей и Унико, за което ти е писала Трапезица. Хем е на Главната, хем цените не са страшни.

# 83
  • plovdiv
  • Мнения: 519
Откъде мога да купя прясно или кисело козе мляко? В Лекси помня, че гледах прясното, но имаше някакви нежелани екстри в съдържанието. В магазина На върха нямат, чак на пролет. За други места не се сещам.
Бор чвор имат прясно козе мляко в кутия.Друг е въпроса колко е читаво,не съм купувала.

# 84
  • Мнения: X
Трудно ще намерите. По това време на годината обикновено не се доят кози и овце. Млякото се избозава от  яренцата и агънцата, които са родени в последния месец.

# 85
  • Пловдив
  • Мнения: 786
Много благодаря  за отзивите за детски фризьорски салони! Ще пробваме!

# 86
  • Мнения: 456
Здравейте, някой може ли да ми препоръча дърводелец за шкаф за вграждане на фурна и котлони + други дребни поправки по кухнята?

# 87
  • Мнения: 2 725
Препоръчайте ми към коя фирма за климатици да се насоча.
Ще трябва да се сложат тръби и стойки за климатици на ново строителство жилище.

# 88
  • Пловдив
  • Мнения: 2 197
Препоръчайте ми към коя фирма за климатици да се насоча.
Ще трябва да се сложат тръби и стойки за климатици на ново строителство жилище.

През последните години ползваме фирма Марси, много съм доволна от климатиците, които ни монтираха и обслужването, монтажите бяха извършени бързо и чисто. https://www.marsi-pkm.bg/


Да ни е честита "Обявиха грипна ваканция в Пловдив! Децата са на училище чак на 6 февруари!"

# 89
  • Пловдив
  • Мнения: 40 599
И вие ползваме Марси-ПКМ.

Общи условия

Активация на акаунт