Къде в Пловдив??? - 84

  • 29 667
  • 736
  •   1
Отговори
# 60
  • Пловдив
  • Мнения: 6 623
В градината на дъщеря ми и в училището на сина ми също се събират капачки за каузата. Предполагам, че в повечето градини и училища - също

# 61
  • plovdiv
  • Мнения: 519
В Бриколаж също рамкират.
нали е затворен за ремонт?
Съжалявам,не знаех.

# 62
  • Пловдив
  • Мнения: 1 359
Момичета къде в Пловдив се събират капачки за бъдеще?Досега ги носех в една аптека близо до вкъщи,но там е по друг повод,пак за деца.
Ето тук са всички пунктове в страната на "Капачки за бъдеще". Проверете кой ви е най-удобен. Не са подредени по азбучен ред.
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1dZvcICe20Bmsd1d6dP2pFUM1 … NW4#gid=753676175

# 63
  • Мнения: 406
Момичета къде в Пловдив се събират капачки за бъдеще?Досега ги носех в една аптека близо до вкъщи,но там е по друг повод,пак за деца.
Ето тук са всички пунктове в страната на "Капачки за бъдеще". Проверете кой ви е най-удобен. Не са подредени по азбучен ред.
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1dZvcICe20Bmsd1d6dP2pFUM1 … NW4#gid=753676175
Това ме интересуваше.Благодаря

# 64
  • гр.Пловдив
  • Мнения: 286
отново с питане за тур. агенгия за екскурзия в европа

# 65
  • Пловдив
  • Мнения: 40 685
отново с питане за тур. агенгия за екскурзия в европа
Ана травел, Руал травел, Бохемия.

# 66
  • Пловдив
  • Мнения: 5 928
Географски свят. Оданс също са много добри.

Аз искам да попитам за занимания по йога. Имам проблеми с дишането и  ме насочиха към йогата, а аз никога не съм се занимавала. Търся инструктори, които да са достатъчно квалифицирани и освен упражнения, да тренираме и дишането. Има страшно много студия, зали, курсове и т.н, но не знам как да се ориентирам.
По възможност за Кършиака или евентуално Центъра.

# 67
  • Пловдив
  • Мнения: 4 134
Има приложение в Гугъл плей -  Дишай Прана. Полезно е. Аз го ползвам предимно, когато искам да убия някого. За йога не знам. Ходила съм отдавна и то заради упражненията, не заради дишането.

# 68
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 522
Може ли да ми помогнете като ме ориентирате за транспорт до с. Стряма?
Братовчедка ми е на интервю в една фирма, ние не сме в Пловдив и се притеснявам как ще стигне дотам.

# 69
  • Мнения: 5 589
Може ли да ми помогнете като ме ориентирате за транспорт до с. Стряма?
Братовчедка ми е на интервю в една фирма, ние не сме в Пловдив и се притеснявам как ще стигне дотам.
Попитай по телефона автогара Север ( Филипово). Фирмата ако е извън селото,помислете и за това. Попитайте някой,който работи там как се придвижва.

# 70
  • Мнения: 54 294
Фирмите не са в селото и наистина обществен транспорт едва ли ще ви върши работа.

# 71
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 522
Благодаря Ви, мислех същото, но да попитам все пак, ще измисля нещо, че да не вземе да тръгне по автобусите.

# 72
  • Мнения: 107
здравейте, къде в Пловдив има магазин за продажба на мебели от масив и на-вече да имат мостри. Насочили сме се към спалня от масив, но все пак искаме да разгледаме на място

# 73
  • Пловдив
  • Мнения: 440
здравейте, къде в Пловдив има магазин за продажба на мебели от масив и на-вече да имат мостри. Насочили сме се към спалня от масив, но все пак искаме да разгледаме на място
http://www.mebeli-classa.com/

# 74
  • Пловдив
  • Мнения: 786
Здравейте,
преди време се коментираше детски фризьорски салон, от който сте доволни.
Може ли име и координати?

Общи условия

Активация на акаунт