Къде в Пловдив??? - 84

  • 28 728
  • 736
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 606
Виждала съм до Дм(слънчеви лъчи), че има.. Може да погледнете там

# 31
  • Мнения: 1 209
Благодаря!

# 32
  • Мнения: 1 655
Ключарско ателие Сигурност - ул. Лазар Маджаров 2, близо до Кауфланд се намира.

# 33
  • Мнения: X
Да ми препоръчате сервиз за технически преглед, без запазване на часове, че съм закъсняла Close
В района на центъра/Стария град.
Точно в този район едва ли ще намериш. Аз ходя в СБА, на Брезовско шосе, никога не съм запазвала час. До 30 минути обикновено се минава без проблем. Събота и неделя не работят.
Аз минавам преглед на " Славянска",86 ..." Анди -АВ" се води пункта за ГТП. Не съм се записвала и не съм чакала, никога....и цените им са много приемливи.

# 34
  • Пловдив
  • Мнения: 3 352
"Славянска" 86 някъде зад Чайкафарма ли се пада?

# 35
  • Пловдив
  • Мнения: 3 732
"Славянска" 86 някъде зад Чайкафарма ли се пада?
Скрит текст:

# 36
  • Мнения: 2 725
Момичета, търся магазин за спортни стоки около центъра, където мога да намеря шапка с козирка на футболен отбор.
Ходих на 2-3 места, но нямаха.
Помагайте

# 37
  • Близко съм
  • Мнения: 815
Добър ден, бихте ли ми препоръчали добър невролог най-късно утре  или в сряда да го посетя?! Става въпрос за изтръпване на пръстите на ръцете и по-скоро възглавничките и последваща пигментация,която изчезва след това. Благодаря Ви!

# 38
  • Пловдив
  • Мнения: 40 598
"Славянска" 86 някъде зад Чайкафарма ли се пада?
Скрит текст:
като гледам е зад Агенцията по горите или Изчислителния.

# 39
  • Пловдив
  • Мнения: 3 732
Да. Там някъде.

# 40
  • plovdiv
  • Мнения: 519
От 3 дни никъде не мога да намеря кръгли кори на сач,на нито един производител.Да не са ги спрели ?

# 41
  • Пловдив
  • Мнения: 5 009
Къде да занеса няколко картини да ми ги рамкират?

# 42
  • Пловдив
  • Мнения: 5 915
Зад Халите имаше едно студио за рамки. Също някъде около св.Петка - мои колежки ходиха,но не знам точно къде се намира.

# 43
  • Пловдив
  • Мнения: 2 136
До Чифте баня продават рамки и навярно рамкират.

# 44
  • Пловдив
  • Мнения: 3 536
Зад Халите имаше едно студио за рамки. Също някъде около св.Петка - мои колежки ходиха,но не знам точно къде се намира.
По диагонал от църквата през кръстовището - Купчийницата до магазина за пердета.

Общи условия

Активация на акаунт