На пазар във Варна - тема 55

  • 25 146
  • 752
  •   1
Отговори
# 120
  • Варна
  • Мнения: 14 533
Здравейте! От къде купувате истински мед?

В " Гранд мол " до  "Bulmag" продават хубав мед от производител. Медът е от района на Стара планина.

# 121
  • have faith and be patient ..
  • Мнения: 4 674
Момичета, препоръчайте ми майстор за бойлери.. Вкараха ми параноя в друга тема че ще ми гърми бойлера.. В буквалния смисъл Simple Smile

# 122
  • Мнения: 2 579
Здравейте! От къде купувате истински мед?

В " Гранд мол " до  "Bulmag" продават хубав мед от производител. Медът е от района на Стара планина.

На мен не ми харесва медът от там. Това не е истински мед.

# 123
  • Мнения: 1 359
Цялия род всяка година си вземаме мед от един и същи пчелар със собствен пчелин и винаги всичко сме оставали много доволни. Има и прополис. Може би не е уместно да дам телефон тук. Ако някой се интересува ще пиша на лични.

# 124
  • Мнения: 10 675
Вземам мед от пчелар чрез моя позната. Миналата година с 300 зора успях да купя тенекия. На човека му го изкупуват на едро и не се занимавава с продажби на дребно, а у дома меда е консуматив ( 1 буркан за 10 дни Simple Smile ). Съвета ми е да търсиш чрез познати иначе  е голяма мъка !

# 125
  • Мнения: 15 356
И ние само от познати,двама имаме и си взимаме,хич не вярвам иначе в истински мед.

# 126
  • Мнения: 13 783
Цялия род всяка година си вземаме мед от един и същи пчелар със собствен пчелин и винаги всичко сме оставали много доволни. Има и прополис. Може би не е уместно да дам телефон тук. Ако някой се интересува ще пиша на лични.
Сложи го тук, това е взаимопомощ, не реклама.

# 127
  • Мнения: 211
Ако все още търсите, аз също мога да попитам мой познат дали са продали цялата продукция или имат останала. Със сигурност не е разреждан и е гледан при най-добри условия. Доколкото си спомням и цените са достъпни - буркан 6лв, тенекия 5лв/кг. От години си взимаме цели тенекии от него и винаги сме били много доволни.

# 128
  • Варна
  • Мнения: 4 917
Който може нека дава кординати на изпитани пчелари. Вкъщи медът също е на почит (3 месеца - 7 буркана ) особено в този сезон.
Аз държа на акациев мед и това съвсем усложнява търсенето ми.
От тук съм вземала, когато свършат запасите и не съм доволна.
http://www.apiteka.bg/

# 129
  • Мнения: 1 359
Цялия род всяка година си вземаме мед от един и същи пчелар със собствен пчелин и винаги всичко сме оставали много доволни. Има и прополис. Може би не е уместно да дам телефон тук. Ако някой се интересува ще пиша на лични.
Сложи го тук, това е взаимопомощ, не реклама.
Момчето се казва Иван, телефонът му е 0893006049. От него вземаме винаги, но в сезона. Уточнявам, че не зная в момента има ли въобще някаква наличност.

# 130
  • Мнения: 211
Аз вземам от Павел - 0895463055

# 131
  • Мнения: 1 370
Здравейте, търся препоръка за шивач. Трябва ми за смяна на цип на палто.
Пресечката преди Мебелна палата, посока към пазарчето на Гюрлата. Накрая на пресечката има магазин "Изба Нисово" в един блок. В този блок, леко вдясно от избата, работи шивачка, която специализира единствено в ципове. Сменях преди две седмици цип при нея, доволна съм, взе ми 12 лв.

# 132
  • Мнения: 5 384
Ами, да, шивачката над Мебелна палата е чантиерка по начало и взима скъпо. Мое мнение. Иначе ще се справи. На мен преди 6 г. ми взе 17 лв.за цип на късо платнено яке.

# 133
  • Варна
  • Мнения: 1 916
Знаете ли клуб по тенис на маса, където мога да запиша тийнейджър, но е сравнително начинаещ?

# 134
  • ВАРНА
  • Мнения: 3 995
Здравейте! От къде купувате истински мед?

1.Приятели пчелари

2. Фермерският пазар в новия Делта Мол на партера.

Общи условия

Активация на акаунт