ZEMHERI - /МРАЗОВИТО/ тема 1

  • 32 431
  • 292
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 2 237
Относно рейтингите, никога не ги следя, но вероятно има по- интересни неща за гледане в същия часови диапазон и нашето сериалче не успява да се пребори с тях. Защото да си призная на 2- ри епизод си задрямах по едно време...Вярно, че го гледах доста късно снощи, но...
Очаквах да се заформи допълнителна интрига, да има и други персонажи извън Ертан, Аяз, Беррак и Фирузе, които да грабнат вниманието ми, но поне аз не открих за сега...
Другите герои за момента са, толкова второстепенни, че чак ми се губят.
Братът на Фирузе е такъв мухльо, че дори не ми е интересен!
Цялата серия се въртеше около това, как Фирузе се опитва да се домогне до някакъв пропуск, а после толкова лесно влезе в стаята и свали записа, че чак е нереално!
Да си призная с най- голям интерес следя сцените с Ертан Smile

Надявам се 3- ти епизод да ми донесе повече емоция и напрежение, за да продължа да го гледам, защото харесвам всички актьори!

# 91
  • Варна
  • Мнения: 7 505
Аз пък си я изгледах 2 пъти : ))))) серията.
понеже изтървах началото и уж седнах само него да гледам, пък си останах пак до края : )))) . Е някои сцени си ги превъртях. Но Алперен е много готин за гледане Wink

# 92
  • Мнения: 2 237
Но Алперен е много готин за гледане Wink
Аз също много го харесвам, за това се надявам сериала да продължи!
"Дъщерята на Посланика", например га харесах след  3-та та серия Stuck Out Tongue
Така че нищо не е свършило за мен Smile

# 93
  • Мнения: 2 237
Другото, което си мисля.
Защо Аяз не сподели за инцидента в семейството му с Фирузе? Защо не и обясни, че е поискал помощ от влиятелен човек, чиято помощ има цена? И да каже, каква е цената. Тогава на Фирузе щеше да и е трудно, но щеше да знае истината и да е наясно, че Аяз не е избягал или умрял, просто се е жертвал, за да спаси семейството си.
Самата Фирузе ще направи всичко, за да помогне на баща си. Щеше да го разбере. Щяха да страдат, но нямаше да накърнят доверието си един към друг.
Тя заслужаваше Аяз да и гласува доверие. Не разбирам, защо той не и сподели, а предпочете да я зареже в нищото с хиляди въпроси и съмнения. Сега, докато се изяснят ще сътворят купища поразии.

Последна редакция: сб, 25 яну 2020, 13:45 от Juliya07

# 94
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 751
Juliya, последователни постове от един и същ потребител са в разрез с правилата на форума.

Иначе си права, много голяма липса на доверие у Аяз. Предпочел е тя да го намрази, но да не знае истината. Все пак, това не е и толкова лесно да се приеме, и преживее - ти  баща ти е убит от майка ти, защото тя е опитала да защити дъщеря си от насилието на баща й... От една страна го разбирам, но от друга - не. Къде отива любовта и доверието тогава?

# 95
  • Мнения: 2 237
Извинявам се, изобщо не съобразих! Върша някакви неща и като ми хрумне нещо пиша Neutral Face
Не му е лесно, но сега ще му е по- трудно на Аяз.
 Те живеят в един град, той какво си мислеше, че няма да се срещнат...
 Демиркан са богата и влиятелна фамилия, непрекъснато са в пресата. Сватбата сигурна ще бъде широко отразена. Щеше ли да е по- добре Фирузе да научи, че се е оженил по този начин?
Аяз изобщо не помисли за нея!

Последна редакция: сб, 25 яну 2020, 14:13 от Juliya07

# 96
  • Варна
  • Мнения: 7 505
Джули : ) понякога и аз се обърквам и се получават 2 поста , нищо : ))))

Много пъти логиката е за други действия и поведение, но нали така ще свърши бързо сериала и за това ни дават такива нелогични неща.

Аяз не помисли за много неща , защото беше в шок. Но въпроса е ,че Ертан доведе баща му и това трябва да се разбере по някое време. Могат много интересно да го завъртят и Ертан и Аяз да станат бизнес врагове. Все пак не му се дава Аяз много на Ертан.

Рускинята на он-лайна обяснява как се превеждало името на Аяз, но аз забравих.

Целувката беше много хубаво показана. Wink

Последна редакция: сб, 25 яну 2020, 15:59 от BVAR

# 97
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 751
Ами от прочетеното в интернет, Ayaz означава сух, смразяващ студ.

# 98
  • Варна
  • Мнения: 7 505
А да Рени Hands Plus1 точно това беше т.е. - като заглавието, синоним







Да си имаме малко снимки на нашите герои.

# 99
  • Мнения: 2 237
За момента не виждам много общо между името и героят на Аяз.Доста страсти се вихрят в него и трудно ги прикрива. Чувствителен е. Може в бъдещите епизоди нещо да го вледени Smile и да ни стане студено на всички Stuck Out Tongue
За момента студен, мразовит, вледенен или там, какъвто и синоним на тези се сетите отговаря напълно на Ертан

# 100
  • Мнения: 522
Другото, което си мисля.
Защо Аяз не сподели за инцидента в семейството му с Фирузе? Защо не и обясни, че е поискал помощ от влиятелен човек, чиято помощ има цена? И да каже, каква е цената. Тогава на Фирузе щеше да и е трудно, но щеше да знае истината и да е наясно, че Аяз не е избягал или умрял, просто се е жертвал, за да спаси семейството си.
Самата Фирузе ще направи всичко, за да помогне на баща си. Щеше да го разбере. Щяха да страдат, но нямаше да накърнят доверието си един към друг.
Тя заслужаваше Аяз да и гласува доверие. Не разбирам, защо той не и сподели, а предпочете да я зареже в нищото с хиляди въпроси и съмнения. Сега, докато се изяснят ще сътворят купища поразии.

Със сигурност и това ще се случи, но някъде по нататък във времето. Винаги истината излиза наяве рано или късно. И в живота е така. И аз искам всичко да се изясни и нещата между тях да се оправят ей така като с магическа пръчка, но за съжаление няма да е толкова бързо и лесно. Каквито и поразии и мизерии да се случват, само да няма сватба му Аяз и Беррак, както и между Фирузе и Ертан. Да се ревнуват, да се дразнят, но да не стигат до крайности. То е ясно, че ако тези две сватби се осъществят ще е повече от интерес или да накривят на другия, а не от любов. В повечето сериали за щастие през каквито и перипетии да са преминавали главните герои, все не са стигали до брак с човек, който не обичат. Дано и тук да е така.

# 101
# 102
  • Мнения: 229
Има нов трейлър. Какво е мнението Ви?

# 103
  • Варна
  • Мнения: 7 505
Интересно ще е!



Превода на рускините:
https://vk.com/video-132999259_456245217

Последна редакция: пн, 27 яну 2020, 18:37 от BVAR

# 104
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 139
Има нов трейлър. Какво е мнението Ви?

Смесени чувства имам аз...
Малко ми е банално и нагласено - говоря за "неочаквания" гост Фирузе. Но пък беше предвидимо.
Дано да е интересно!

Общи условия

Активация на акаунт