Тромбофалия

  • 390
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 83
Здравейте много съм притеснена постоянно ровя из интернет чета чета не мога да го разбера нещо ми става на 08.01.20.си пуснах изследвания че ми излизат синини по краката всичко е наред освен този фибриоген нормата е 2 до 4 моят е 5.22 личната каза че била някаква инфекция и след 20 дни пак да повторя изследването да но на 14.01.20 разбрах че съм бременна на 24 съм на гинеколог но съм много притеснена виждам че някой бъдещи майки пишат че са с тромбофалия при повишен фибриоген само по време на бременността ли е така за цял живот ли си остава болест ли е незнам ще се радвам някой     да сподели и да ми каже малко повече Благодаря.

# 1
  • София
  • Мнения: 7 468
Казва се тромбофилия.
За да разбереш дали имаш, трябва да направиш кръвно изследване за наследствена тромбофилия.
Фибриногенът за първо тримесечие е висок, макар че референтните стойности за бременни не са до 4, а до 5.
Потърси си добър АГ, по възможност АГ с опит с проследяване на бременни с тромбофилия. Личният лекар не може да ти помогне, освен да ти даде направление.

Темата за тромбофилия е тук:
https://www.bg-mamma.com/?topic=1161218

# 2
  • Мнения: 83
Благодаря ви на 24 съм на преглед при д-р Галя Богданова в Тина Киркова надявам се всичко да е наред ще видя тя какво ще ми каже мисля че е добър специалист но ще си покаже

Общи условия

Активация на акаунт