Професионални серии за коса 132

  • 39 405
  • 767
  •   2
Отговори
# 45
  • Мнения: X
Здравейте! Идвам с въпрос, кой е най-слабият протеинов шампоан на Керастаз?

Финиши съм натрупала и аз много, но най-често използвам олиото на Мароканоил и Наши. Термозащитите на Лалага, Нутрив на Керастаз и Дисциплин, Ми аманте.

За скалпа също имам много ампули и стимуланти, но съм мързелива и рядко ги употребявам.

Последна редакция: пт, 17 яну 2020, 09:24 от Анонимен

# 46
  • Мнения: 3 413
Какво е това Ми аманте?

# 47
  • Мнения: X
Термозащитен кремообразен финиш е Mi Amante Ella Renew Boutique hair Cream.

# 48
  • Мнения: 3 507
Adisun,

На въпроса ти: Kerastase Bain Satin 1; Kerastase Bain Satin 2; Kerastasе Nutritive Bain Magistral.

# 49
  • Мнения: X
Аня, много благодаря за отговора! Flowers Tulip

# 50
  • Мнения: 2 956
само да вметна дами-това ли е любимият ви крем за къдрици-питам защото трябва да си купувам,а от нищо до сега не съм доволна и слагам за финиш само възстановяващи серуми......

# 51
  • София
  • Мнения: 1 781
Благодаря за отговорите. Маската е не професионална Pantene Hair Biology De-Frizz & Illuminate. Аз по-скоро питах дали състава е Ок, че доста алкохоли видях, но може би е нормално... Аз нищо не разбирам от химия, признавам си Flushed Полезно беше инфото за неразтворимите силикони.
Направи ми впечатление, че тези продукти на Пантен са с доста висока цена за този клас, като количество маска например е 160 мл. Явно искат да ги презентират като нещо като премиум продукти 🙄

Последна редакция: пт, 17 яну 2020, 10:55 от Мишчица

# 52
  • Мнения: 3 507
macadamia,

Ползвам крем на Show и е много добър. Като не използвам дифузер. Косата ми не е точно с къдрици, а е много чуплива и стои на вълни. С този крем, само да завия около пръстите и се получават хубави и оформени къдрици, без косата да стои на масури.

Връщам се, защото се сетих, че кремът на label.m никак не е лош.

Последна редакция: пт, 17 яну 2020, 11:13 от Аня Филипова 649504

# 53
  • Мнения: 1 227
Благодаря за отговорите. Маската е не професионална Pantene Hair Biology De-Frizz & Illuminate. Аз по-скоро питах дали състава е Ок, че доста алкохоли видях, но може би е нормално... Аз нищо не разбирам от химия, признавам си Flushed Полезно беше инфото за неразтворимите силикони.
Направи ми впечатление, че тези продукти на Пантен са с доста висока цена за този клас, като количество маска например е 160 мл. Явно искат да ги презентират като нещо като премиум продукти 🙄

Аз имам тази маската (май беше качила снимка на жълтата ако не се лъжа). Не е лоша, косата остава пригладена от нея, но не е нищо особено. Като за пантен е висока цената, макар че аз я взех като бях закъсала и беше на промоция. Сега ми виси на рафта в банята и пречи само...

# 54
  • Мнения: 140
Минавам да кажа колко съм очарована за пореден път от Лореал про файбър реконструкт, лилавата, шампоан и маска. Ползвам втори опаковки, но от два месеца поне не бях, скрих си малко за някой път, като искам да се поглезя, че нямам възможност сега да купувам. Уникален аромат и усещане за лукс докато ги ползвам. Гладка и подредена коса. По принцип я харесвам чак на следващия ден след къпането, а с тях веднага. Обаче не е ли това протеинова серия (щом е реконструираща)? Пък се държи при мен като хидратираща, други протеинови ме бухват.

# 55
  • Мнения: 2 440
Аз по-скоро питах дали състава е Ок, че доста алкохоли видях,
Освен алкохола който цитирах,другите са овлажняващи алкохоли,с тях няма проблем.
Аня този крем на Label M има ли фиксация?

# 56
  • Мнения: 1 666
Макадамия, да това е моят любим крем. Но съм винаги отворена към експерименти и бих пробвала този на Show Grinning
Какво значи обаче, че се получават хубави къдрици, а косата не става на масури?

# 57
  • Мнения: 1 918
А Маракеш Миракъл протеин ли е ? Ще се окаже, че нямам нищо силно хидратиращо. Косата ми стана суха и твърда.
Спешно трябва да взема нещо много хидратиращо, малко извън темата - посъветвайте ме за нещо дрогерийно, че докато поръчам и пристигне нещо от рибката да спася положението.

# 58
  • Мнения: 3 507
Vanessa,
Да, с фиксация е, но не бих казала, че е много силна. А и е достатъчно много малко количество от продукта, за да се види резултат. Единствено, по мое мнение, е можело да се постараят с аромата.

Viktoriai,
Няма го онова слепване и втвърдяване на кичурите.

Последна редакция: пт, 17 яну 2020, 15:43 от Аня Филипова 649504

# 59
  • Мнения: 1 666
Благодаря, Аня Blush Ще го тествам, но ми се ще да го пуснат на промоция Grinning

Общи условия

Активация на акаунт