Моля помогнете на Бобо

  • 6 322
  • 50
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 28 113
Ясно, благодаря Simple Smile

Дано всичко да е наред!

# 31
  • София
  • Мнения: 11 436
Двама фотографи, а може и други да се включат, организират в София фотосесия за Бобо, който иска може да му се направи фотосесия на него или на децата и всичките пари ще отидат за Бобо. Минимумът е 50 лв като няма ограничение на броя кадри. Снимките ще са 1 и 8 февруари.

https://www.facebook.com/events/853486768417620/

Последна редакция: ср, 22 яну 2020, 19:16 от Niya-

# 32
  • Мнения: 4 270
Чакам добри новини. Успех, мило момче!

# 33
  • на Мелмак
  • Мнения: 10 960
Събраха се Blue Heart

Пп, всъщност сега видях, че се е увеличила сумата до 60 000 евра.

Последна редакция: сб, 25 яну 2020, 17:57 от etty775

# 34
  • София
  • Мнения: 28 113
Сега видях, че нужната сума се е увеличила.

# 35
  • Мнения: 11 505
Аз също видях, че сумата се е увеличила, нямам информация, предполагам, че всичко зависи от това какво лечение ще е нужно и къде.

# 36
  • Мнения: 14 992
Виждам, че трябват още доста. Подкрепих, надявам се скоро да се съберат.

# 37
  • София
  • Мнения: 28 113
Виждам, че необходимата сума отново се е увеличила. Нямам фб и единственият ми източник на информация е хелпкарма, а там, за съжаление, не е обновена. Някой знае ли какво става?

# 38
  • Мнения: 11 505
Нямам информация

# 39
  • София
  • Мнения: 11 436
Нищо не са писали конкретно и във ФБ, последното беше от 7 февруари:
"Днес беше 15тата лъчетерапия на Бобо. Той е герой! Всичко върви нормално, той понася и подготвителните и съществените процедури като достоен мъж! "

И вече се говори за конкретната болница в Израел, където ще продължи лечението, но не са дали все още повече подробности.

# 40
  • Мнения: 378
Предполагам, че в процеса на изследванията и  на прилаганото към момента лечение, ситуацията се изяснява - какви конкретни процедури следа да бъдат прилагани в последствие, което от своя страна е и причината за прецизиране и увеличаване на сумата. Поне  аз така разбрах още от първия пост, че тепърва предстои да се изясни какво точно ще се прави и колко ще струва. Аз следя фейсбук, но и там, както казаха и преди мен, няма много повече информация. То е ясно, че на родителите не им е до писане в социалните мрежи и форумите... Детето е от градината на малката ми дъщеря, а е връстник на голямата и толкова много ми прилича на нея, с тези бузки и очилцата.... Сърцето ми се къса... Няма нищо по-страшно на този свят от бръсната главичка и ръчички с абокати по тях. Това е нещо, което не трябва да се случва на никой, просто не трябва!!!
Дано скоро да има яснота и да се пристъпи към адекватно лечение, което да доведе до пълното оздравяване на момченцето!!! Вярвам, че крайната сума, каквато и да е, ще се събере!!!  В целия този неописуем кошмар има нещо добро, и то е, че хората помагат!!! Много се надявам на скорошни добри новини. И много ми се иска тези постове да стават все по-малко и по-малко....

# 41
  • Мнения: 4 785
Да, чакат от израелската клиника как ще повлияе лъчетерапията (може би до края на февруари е), за да могат да дадат вече конкретна оферта. Това е, което аз знам.

Но вероятно сумата няма да е ниска. Дано е възможно най-доброто след лъчетерапията, много се надявам този малък герой да се пребори. И родителите предполагам чакат и те да имат информация, сега просто провеждат курса, за да се изяснят нещата...

# 42
  • Мнения: 2 515
Дано скоро всичко приключи благополучно. Успех, Бобо. 💞

# 43
  • София
  • Мнения: 28 113
Дано! Той как се чувства?

# 44
  • Мнения: 378
От фейсбук: още една инициатива в подкрепа на Бобо:

"Щастливи сме да дадем старт на нашата инициатива "Деца помагат на деца" и първата кауза към, която протягаме ръка е "Живот за Бобо"
https://bg.helpkarma.com/campaign/jivot-za-bobo-1004

https://www.facebook.com/%D0%96%D0%B8%D0%B2%D0%BE%D1%82-%D0%B7%D … -108999290631920/

На 23.02.2020г. от 12:00ч. каним всички деца над 4г на работилничка за мартенички.
Бул.Братя Бъкстон 33
Децата ще изработят мартенички за семейството си, ще се запознаят с традициите и обичаите на празника, а всички приходи от работилничката ще бъдат за Бобо.

Минимално дарение за участие: 10.00лв
С предварително записване тук в събитието или на тел. 0878 87 00 63

Всички материали са осигурени от нас!
По време на събитието и до края на месец февруари, може да закупите и мартенички от нас, отново в подкрепа на Бобо.

Очакваме Ви, заедно да подарим усмивки на Бобо и неговото семейство и вярваме, че чудесата се случват, не само по Коледа!"

Общи условия

Активация на акаунт