Какво направих днес за себе си? - 7

  • 43 938
  • 737
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 28 137
Бях на масаж...

# 106
  • Мнения: 1 384
Ходихме семейно до съседния град на разходка,видяхме се с близки приятели и ядох вкусна пица с морски дарове.

# 107
  • Мнения: 7 172
Срещнахме се с приятели, разходихме се, пихме кафе. Сега си почивам на дивана, любимо занимание.Blush

# 108
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 408
Спах 11 часа и 57 минути Sunglasses

По-късно ще излизаме с приятели.

# 109
  • Мнения: 7 848
Снощи останах сама с децата ми и мама дойде, пийнахме вино и вечерта беше чудесна.
Днес купих на любимия мъж хубав син пуловер и като видях как се зарадва, грейнах и аз.
Изчистих тъпия апартамент и се наслаждавам на заслужена почивка сега Heart

# 110
  • Мнения: 24 115
Сипах си Бейлис

# 111
  • Мнения: 61
Прекарах повече време със семейстовото (много смях и забавления от сутринта). Бизнес разговорите минаха доста добре...разходки, занимавки с любимците. Нещо, което не се бе случвало от доста време- просто да бъдем заедно.

# 112
  • София
  • Мнения: 1 573
Ходихме с децата да обядваме навън и на кино...малко по магазините и така...

# 113
  • Мнения: 7 848
Пия кафенце пред камината и не бързам за никъде.

# 114
  • Мнения: X
Направих маска на лицето. След малко ще си направя топъл и ароматен чай. Общо-взето ще почивам активно днес.Smile

# 115
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 662
Сега и аз ще си направя маска на лицето.
Разкарах един човек ..... Все едно 100 кила ми паднаха от плещите - напрягаше ме.

Последна редакция: нд, 26 яну 2020, 12:23 от Захарчето

# 116
  • София
  • Мнения: 1 573
Гофрети за закуска Simple Smile

# 117
  • Мнения: 7 848
За Коледа купихме  смърч в саксия и тази година не направихме грешката да го внесем вътре, стоя си украсен отвън на масата на верандата. Преди малко го посадихме и дано оцелее.

# 118
  • Bарна, морето, сините вълни
  • Мнения: 6 021
8км. неделна семейна разходка в морската. И малко потичах с кучето на крайбрежната алея. 😊

# 119
  • Мнения: 28 137
Написах всичките сто хиляди упражнения по езика, който уча вече 3 години...олекна ми...
Сега ще обядвам и ще ударя чашка малиново вино!

Общи условия

Активация на акаунт