Модни консултации - 44

  • 55 095
  • 783
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 721
И аз харесвам синьо, но истината е, че нямам почти нищо в гардероба ми, което да е изцяло в този цвят.

# 31
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 237
Харесвам синьо.
Купих си палто в кралско синьо.
Имам чанти,панталони в тъмносиньо.
Нося също светло синьо,петрол.
Комбинирам с бяло,жълто,охра,оранжево.
Харесвам комбинацията бяло,светло синьо и червено.

# 32
  • Бостън
  • Мнения: 13 361
Oх, че хубаво и ведро и позитивнo тръгна тази тема Grinning Благодаря ви!

И на мен не ми седят твърде ярките и студени варианти на синьото. Общо взето аз се доверявам на класическата класификация на цветовите типове, макар че правя и изключения, особено, когато много ми е допаднала дрехата и само цветът не е от най-"моите"





# 33
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 237
Пролет,лято 2020

# 34
  • Бостън
  • Мнения: 13 361
Сложи и НюЙоркските, Вени, та да са си заедно в твоя пост Simple Smile

Последна редакция: чт, 16 яну 2020, 15:08 от Agent Provocateur

# 35
  • Мнения: 2 428
Явно харесвам синьото, щом имам 4 пухени якета в този цвят, които нося активно от 2-3 години. Имам и пуловери, тениски, чанта. Истината е, че го намирам за практичен, поне нюансите, които ми допадат, а те са зимния тип и тук-там нещо по-наситено или пък светло. От всиките му разновидности май само петроленото не ми отива, прави ме безлична.

# 36
  • София
  • Мнения: 38 202
Ей, голяма сте работа значи! Купих си тъмно син пуловер! Утре ще го съчетая с тъмни дънки и бежово палто.

# 37
  • Някъде там
  • Мнения: 4 784
Обожавам синьо във всичките му разновидности.
Любим цвят ми е .
Искам да попитам какви са идеалните дънки за тяло тип круша.
Ровейки се в интернет пише ,че най подходящи са mom моделите.Дали наистина е така?

# 38
  • Мнения: 1 559
Обожавам синьо във всичките му разновидности.
Любим цвят ми е .
Искам да попитам какви са идеалните дънки за тяло тип круша.
Ровейки се в интернет пише ,че най подходящи са mom моделите.Дали наистина е така?
Панталони с висока талия и дънки с класическа кройка.

# 39
  • Бургас
  • Мнения: 5 897
Нося синьо защото е практичен и комфортен цвят. Не е най-любимият ми, но имам доста сини дрехи и аксесоари. Много ми хареса комбинацията с оранжево. Не съм я правила, а трябва. Обичайно се стремя да комбинирам синьо и зелено

# 40
  • София
  • Мнения: 6 085
Искам да попитам какви са идеалните дънки за тяло тип круша.
Ровейки се в интернет пише ,че най подходящи са mom моделите.Дали наистина е така?
Панталони с висока талия и дънки с класическа кройка.
flared jeans

# 41
  • Мнения: 1 021
Благодаря за темата!

Синьото не е моят цвят. Освен деним друго май нямам в гардероба. Като се замисля, харесвам го повече в НЕ чистите му нюанси - петрол, мента, тюркоаз, гълъбово...

# 42
  • Somewhere far away
  • Мнения: 4 066
На много бледи типове кожа не им отива синьо. Поне аз така знам.

# 43
  • София
  • Мнения: 38 202
Зависи. На бяла кожа отиват повечето тонове. Аз жълтея леко и трябва да избирам внимателно синьото, особено през зимата.

# 44
  • Мнения: 2 754
На много бледи типове кожа не им отива синьо. Поне аз така знам.
Зависи от подтона на кожата и от нюанса на синьото. Турско, кралско,... - наистина не стоят добре, но почти всички други заспиват на бледата кожа.

Общи условия

Активация на акаунт