Модни консултации - 44

  • 55 099
  • 783
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 18 503
Купих си прословутата пола-солей,даже много закъснях 😆
Това е цвета. Охра-към златисто. С какво да комбинирам.

# 136
  • Бургас
  • Мнения: 2 006
Ако бие повече златистото в полата-тъмно лилаво,индиго,тюркоазено,тъмно зелено.
Умишлено не пиша-черно и сиво.

Последна редакция: вт, 28 яну 2020, 15:36 от Nina_Z

# 137
  • Мнения: X
Може би с топ в мноого бледа розова пудра, почти бежаво розово, пак много бледо ментово, пудрено, кафяво, гълъбаво сиво, бяло.

# 138
  • Мнения: 18 503
Май повече бие на кафяво сякаш.

# 139
  • Мнения: 5 832
Аз бих я комбинирала с кафяво, или каки, нещо в убито зелено също.

# 140
  • Мнения: 3 261
И на мен ми харесва пуловер с колан.

# 141
  • Бостън
  • Мнения: 13 363
Харесвам пуловер с колан, но за да изглежда съвременно, а не извадено от късни 90-тте според мен или полата или пуловера трябва да са обемни. Ако не са силуетът пак ще е ОК, но по-класически.
   

Последна редакция: вт, 28 яну 2020, 18:49 от Agent Provocateur

# 142
  • Мнения: 2 428
Практически няма как да знаем с какво качество е съответната вълна, най-общо казано, според дължината на влакното и дебелината му, докато не поносим въпросното изделие.
https://www.heddels.com/2016/09/know-your-wools-cashmere-lambswo … -angora-and-more/
Имах някъде и една статия за най-скъпите влакна, но не е я намирам в момента. Уикипедия също дава добра информация.

# 143
# 144
  • Бургас
  • Мнения: 2 006
Чакай,чакай...Полата първо беше охра  към златисто...после взе да бие на кафяво(даже ми се стори малко ироничен този коментар)...Потребителката не е решила още какъв е цвета,а и светкавицата така е осветила снимката,че и на нея няма как да се разчита.

Последна редакция: ср, 29 яну 2020, 19:05 от Nina_Z

# 145
# 146
  • Мнения: 7 696
и аз не можах да разбера много цвета на полата, затова се допълвам ...

# 147
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 297
Харесвам пуловер с колан, но за да изглежда съвременно, а не извадено от късни 90-тте според мен или полата или пуловера трябва да са обемни. Ако не са силуетът пак ще е ОК, но по-класически.
Скрит текст:
 
Точно за 90-те си помислих и аз. Пуловерът не е от най-широките и обемни, но все пак си е полувер. Полата е тясна, почти 10см над коляното. С тънък колан и високи ботуши над коляното стои учудващо добре. Пробвах и с широк и баш в 90-те се върнах.

Благодаря за идеите, имам една плисирана, ще пробвам и с нея. Май повече проблемът ми е в коланите

# 148
  • Мнения: 1 380
Аз обожавам пуловер с колан и пола. Дори днес съм така - пола над коляното, тъмно керемиден цвят, плюс пуловер с шарки и в такъв цвят и бежов кожен колан със златна катарама. Удобно, топло и не приличам на Барбарон Simple Smile

Последна редакция: ср, 29 яну 2020, 15:00 от HappyRSmile

# 149
  • Мнения: 3 628
Всичко казано досега за пуловерите, материите, грижата за тях и Масимо е вярно...
Пристигнаха за ден, силно разколебана съм, може би ще оставя единия, може би не.
Давам линкове от финландския сайт:
https://www.massimodutti.com/fi/women/funnel-collar-sweater-with … .html?colorId=800
Скрит текст:
Има минимална разлика в процентното съотношение описано на сайта и по етикет. Правен е в Турция. Черното не е толкова наситено черно като това на снимката. Просто от сега го виждам как прави бобчета...

https://www.massimodutti.com/fi/women/sale/jumpers-%26-cardigans … .html?colorId=404
Скрит текст:
Пак има разлика в описанието. Правен е в Испания. Ще прави пилинг, но може би ще го оставя, защото синьото много ми харесва.
Като цяло, без да съм ги носила, качеството не е добро, особено за първоначалната им цена.

Общи условия

Активация на акаунт