Модни консултации - 44

  • 55 100
  • 783
  •   1
Отговори
  • Бостън
  • Мнения: 13 363

КАКВО ОБСЪЖДАМЕ ТУК
Скрит текст:
Колко пъти сте имали нужда някой да ви каже откровено дали дадена дреха ви стои добре?

Колко пъти сте си купували импулсивно дреха или аксесоар (ей така за спорта, от моментна еуфория, защото някой ви е вбесил и искате да си оправите настроението...), които после се чудите защо сте купили и само събират прах из гардеробите, чакайки реда си да бъдат съчетани и разходени подобаващо?

Качвайте изображения, за да е нагледно и да може да се реагира по-лесно. Само с примерно описание "имам една лилава блузка..." става сложно, предвид нюансите на лилаво, които съществуват.  newsm47 Едва ли има някой с гадателски способности, който да предвиди кое би стояло най-добре на вашето тяло или да знае кои цветове харесвате...
НАКРАТКО - колкото повече информация има в запитването, толкова по-подробни ще са и отговорите.

ПОЛЕЗНИ БЛОГОВЕ


ВЪПРОС НА ТЕМАТА
ЛЮБИМИТЕ ВИ СИНИ ОТТЕНЪЦИ - какво имате в гардероба си?

ВИЕ СТЕ!

Последна редакция: вт, 14 яну 2020, 17:28 от Agent Provocateur

# 1
# 2
  • Мнения: 30 968
Харесвам класическо синьо и пастелно синьо.
Благодаря за темата!

# 3
# 4
  • Бургас
  • Мнения: 2 006
Синьото е любимия ми цвят!Обожавам го във всичките му тоналности,но най-обичам-кралско синьо.

Последна редакция: ср, 15 яну 2020, 07:40 от Nina_Z

# 5
  • Murcia, Spain/Ruse
  • Мнения: 416
Повечето ми блузи(летни и зимни) са сини,всички нюанси.Но най- обичам бебешкото и тюрското синьо.Тази година била на нашия цвят 🤗🤗

# 6
  • София
  • Мнения: 38 211
Аз уж не харесвам съвсем синьо. Но все пак залитам по светлосиньо. И кралско синьо малко.
Сега си търся пуловер.
Първият цвят на третия ред ми е любимия. Видя ли такава риза или рокля, не мога да се спра.

# 7
  • София
  • Мнения: 6 056
Много обичам синьо.
Нося тъмните му нюанси.

Кои са любимите ви цветови комбинации със синьо?
Аз не го харесвам с бяло и черно.
Допада ми с оранжево например
Скрит текст:

# 8
  • Мнения: 7 172
Нямам нищо синьо, не ми е от цветовете, които обичам.

# 9
  • Мнения: 2 224
Много обича синьо. Предимно по - сложните нюанси. Да се усеща примес от зелено и сиво. Иначе нося и тъмни и светли тонове. Нещо като втората колона от палитрата. Комбинирам почти с всичко, освен с черно бяло. Не защото не му подхождат, а защото ми е твърде безопасно, да не кажа скучно.

# 10
  • Бостън
  • Мнения: 13 363
Безкрайно любим цвят ми е синьото - от най-тъмно, тип класическа ученическа престилка от 80-тте до най-бледото светло, минавайки през супер любимите ми вариации на тюркоазено синьо и петролено синьо/зелено.

Харесвам го и в комбинация с бяло, и с кафяво много, и с карамелено, и с оранжево, и със жълто, и с червени акценти (тъмносиньото), и с бежово, и с зелено, дори се наложих за тъмносин кожен диван, освен че си купих поредната синя чанта!

# 11
  • Нидерландия
  • Мнения: 618
Колкото повече остарявам толкова повече ми харесва синият цвят, във всякъкви нюанси. Комбинирам го със зелено, червено, бяло, кафяво. Идеята и с оранжево също ми допадна.
Но зависи от синьото...
А това azuurblauw, т. Е какъвто е цветът на морето по Френската Ривиера е уникален..

Моя личност във тъмносиня рокля на, МК но на Ибица, старият град... Моля не ме цитирайте че ще си махна снимката 😁

.

# 12
  • Бостън
  • Мнения: 13 363
Madelief, пак ще го кажа - страхотна жена си! Страхотна!! Взимам те! Grinning

И това синьо много ти отива!

# 13
  • Пловдив
  • Мнения: 3 733
Точно такова синьо(като роклята на Madeline) нося много и мисля, че е нюанса, който ми отива най-много. Иначе харесвам кралското и небесното синьо, но на други хора. Комбинирам го с почти всички цветове, така като се замисля, той си е благодатен цвят- с бежово, кафяво, червено, лилаво, сиво, керемидено, бордо, бяло(😍 за спортни комбинации), зелено, розово,  въпреки че нямам много розови дрехи.

Благодаря за красивата тема 🥰🤗🌺!

Последна редакция: вт, 14 яну 2020, 20:00 от AlexaS

# 14
  • София
  • Мнения: 6 085
Madelief, Astonished Heart Eyes Astonished

След като се преборих с кошмара от тъмносинята ученическа престилка, напълних гардероба си със синьо. И дрехи, и обувки имам. Есента изхвърлих една чанта точно в цвета на годината, защото беше много амортизирана. Трябва да ѝ намеря замяна, много практичен цвят.

Общи условия

Активация на акаунт