2 спонтанен аборт

  • 913
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 226
Здравейте дами извинявам се предварително ако повтарям тема,или ако не пиша на правилното място. Трети месец от както мина спонтаният ми аборт ...... Време е вече да отида на лекар и да открия причините за него,след като той е втори подред вече Sad Не останах доволна от лекатите,който уж ГАТАНТИРАХА че бебчо ще оцелее и е добре! Обясниха ми че трябва да направя изследваня за тромбофилия.... Дали това е достатъчно какви други изследваня се правят при втори аборт? Някой имали изпатил като мен? И доволни от болница на която да се доверя?

# 1
  • Мнения: X
Заповядай в тази тема https://www.bg-mamma.com/?topic=1170158
за съжаление има много жени с 1,2,3 и т.н аборти в нея. Прочети на първа страница информацията, ще ти е много полезна и след това,  ако има нещо пиши.

# 2
  • Мнения: 226
Благодаря Simple Smile

# 3
  • Мнения: 15
Здравей, Нели Николова и аз съм с два спонтанни аборта за една година. Преди второто забременяване имам правени генетични,  имунологични и изследвания на витамини и макар, че изследването на тромбофилия показа че съм с голям риск за съсиряци и липса на витамини и  бяха взети мерки за тези рискове пак го загубих както първата бременност. Така, че ако е писано да стане ще стане. Макар че много се разочаровах и вече не ми останаха сили пак ще се пробвам. Успех и на теб.

# 4
  • Мнения: 226
Милата съжалявам за случилото Sad успеех ти желая!!!

Общи условия

Активация на акаунт