Къдрокоси красавици - 4

  • 36 309
  • 750
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 336
Аз се старая да спазвам абсолютно всичо от кьм продукти, суша на ниска температура, следвам накой блогьри, които сьщо спазват на 100% с изключение на сушенето и боядисване. За година при мен разликата е оргомна. Проблемьт е с продуктите, рядко намирам мостри, за да пробвам и сьм дала доста пари за продукти, които не ми подхождат и не ползвам.

aviva,маската на Дева сьм я ползвала. Не сьм в БГ и купувам почти всичко от този сайт https://www.naturalisticproducts.co.uk/search?q=devacurl*&type=product, има голяма вьзможност за избор на продукти

# 46
  • Варна
  • Мнения: 24
Аз за 4 месеца като че ли виждам разлика, а може и просто да съм свикнала да се гледам такава рошава хаха. Нооо на Нова година си отидох на фризьор де, който си ме изкъпа и оправи с негови продукти, та така...Не на всяка цена, все пак ако натоварва, няма смисъл.

# 47
  • Мнения: 1 336
И аз имам дни, в които косата ми е ужсна, защтото сьм прекалила с протеина, овлажняването или продуктите не ми подхождат. Има много жени сьс страхотни коси, които си ползват сулфати и силикони. Важното е да сме доволни от това как ни изглеждат косите, кой какво ползва няма значение

# 48
  • Мнения: 2 421
Aviva SLES не е хард като SLS.Сега всички отричат и домашния сапун с който бабите ни на времето са се мили,а са имали здрави,гъсти и дълги коси.Сода каустик е не по- малко вредна от SLES.
Както и да е,всеки се мие с това което му харесва,въпрос на предпочитания.

# 49
  • Мнения: 352
От маската и шампоана  на Elseve Total Repair 5 +CC крема на Oriflame +балсама на Alfaparf  косата ми ставаше супер мека, жизнена, лъскава и имах супер оформени букли.
Сега смених Ш и М с Elseve Dream Long продължавам със СС крема за коса и балсама, но косата ми е суха, неоформена и стърчаща. Такава разлика само от едни Ш и М

Последна редакция: чт, 16 яну 2020, 11:47 от loveuu_m

# 50
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 317
Моята коса се влияе много зле от боядисването. Става една разхвърчана и неподатлива на оформяне, но с бели коси не мога да ходя. Опитвам се да боядисвам по-рядко и да правя само корен... Така е по-добре. И при следващото миене правя преуош с някоя силна маска, за да се пооправи.

Преди се боядисвах с натурални, билкови бои с къна. Косата ми се изправи, защото къната е протеин. Иначе беше много здрава и лъскава, но си искам къдриците...

# 51
  • София
  • Мнения: 5 135
Аз винаги повтарям клишето, че всяка коса си е различна и че човек трябва да намери фризьор, на когото има доверие и когото да слуша.
И на мен CGM въобще не ми повлия добре, косата ми се обезформи жестоко. Без сешоар с топъл въздух и сравнително яка струя не мога. Изгледах една камара видеа с жени с буйни къдрици, които оставяли ей така да им изсъхне косата - е, не става. Добре че реших да пробвам метода през лятото, че не си лепнах някоя настинка.
Втори парадокс - използвам продукти с алкохол и силикони и мия с безсулфатен шампоан и съм доволна.
Трети парадокс - боядисвала съм се в салон, пробвала съм и професионални бои в домашни условия. Резултатът варираше от добър до пълна трагедия. Срам ме е дори да кажа каква боя за коса ползвам вече от много време, обаче косата ми с нея изглежда разкошно.
Ако трябва да посоча един продукт, който обаче за нищо на света не оставям - това е "храната за коса". Откакто я открих, почти нямам проблеми със сухи къдрици.

# 52
  • Мнения: 5 265
Аааа, говори с марки Grinning Коя боя, коя храна, шампоани? Аз не страдам от мания всичките ми продукти да са професионални, както съм споделяла, моето незаменимо нещо, което слага в джоба си всички професионални финиши, е кремът на Балеа.

# 53
  • Мнения: X
Този крем на Балеа така и не го пуснаха вече в нашия ДМ. От колко време проверявам.. няма го.
От къната и на мен косата ми е супер лъскава и здрава,вече няколко човека ми правят комплименти и питат с какво е,но усещам и аз някакво поизправяне и май ще спирам.

# 54
  • Мнения: 424
Здравейте,
От доста време ви следя, но едва днес имам коментар за споделяне 😁
Моя та коса варира от 2b до 2с и е боядисвана от 15г., комбинирах няколко ваши препоръчано продукта и днес по стигнах отличен и радващ ме ефект на къдриците.
Измих с шампоан Elseve dream long, след това използвах съвсем обикновен балсам от Лидл, за да я разрешат. Подсушена леко и преди сешоар я намазах с 3-4 помпички от Dove dry oil и за лека фиксация Само 1 помпичка от оранжевия крем на Балеа. Изсушиш с много мачкане. Стана супер, легнах, а на сутринта мн лесно се освежиха къдрите с малко вода и още една помпичка крем Балеа. Не са мръднали цял ден съм с пусната коса.

# 55
  • София
  • Мнения: 5 135
Аааа, говори с марки Grinning Коя боя, коя храна, шампоани? Аз не страдам от мания всичките ми продукти да са професионални, както съм споделяла, моето незаменимо нещо, което слага в джоба си всички професионални финиши, е кремът на Балеа.

Шампоанът ми е Nature Box - синия, кокосов.
Храната за коса - Garnier с макадамия. Ползвам я като балсам, ако видя, че косата ми е много суха - и като маска. Кълна се в нея направо Grinning
Боя - Palette Deluxe в шоколадово. Просто най-добре ми понася на косата, нямам идея защо. Евтина е, някои дори я имат за долнопробна и боклук, обаче при мен прави чудеса. Говорих с фризьора ми и той каза, че щом ми понася толкова добре - да не я сменям. А нямам и намерение Simple Smile

# 56
  • Мнения: 5 265
Ооо, храната с макадамия - да, имам я вкъщи, ползвам я като маска. И така мирише, че ми иде да си хапна Grinning Шампоанът с кокос също съм го ползвала, но май не ме впечатли. А с Palette се боядисвах и аз, преди да открия Compagnia Del Colore от Рибката, която ми стига за 3 пъти.

# 57
  • Мнения: X
И моята след боядисване е кошмар. Аз пък от Nature Box с койос съм разочарована, а този с авокадо е разкош. Моята коса е по-добре, когато е малко по-суха, защото не е супер къдрава.

# 58
  • Мнения: 422
Храната за коса и на мен много ми допада, имам тази с алое, следващия път ще си купя тази с макадамия. Имам шампоаните с авокадо и с бадем на Nature Box, харесват ми и двата, този с авокадо обаче определено е доста по-хидратиращ, съответно една идея повече ми отнема обема.
Пробвали ли сте маските или балсамите на Nature Box? Харесват ли ви? Чудя се дали да не си взема да ги пробвам.
Аз сешоара го ползвам напоследък доста, определено намирам разлика в косата със и без сешоар, със сешоара е много по-оформена и обемна.

# 59
  • Мнения: 5 265
Ползвала съм на Nature Box шампоани и балсами авокадо и кокос. Авокадовата серия ми хареса повече, но не чак толкова, че да си ги купя пак, особено балсама и крема. Шампоните са добри, но останалите продукти, особено кремът, не ми допаднаха. Между другото, серията за къдрава коса на Nature Box, която е с макадамия, не е налична на българския пазар, така че може и затова да не ми допадат чак толкова нещата.

Общи условия

Активация на акаунт