ДЕКЕМВРИйски мами са щастливи - гушкат бебета красиви!

  • 17 250
  • 731
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 367
Иви ще мине, няма да стои вечно твърдо. Мен пак там ме срязаха, не смея да погледна какво е отдолу😁Днес бяхме на консултация. За един месец е качил 1кг и е пораснал с 5 см. Те затова вече някои ромпър и бодита му окъсяха,пък аз си викам да не съм объркала нещо със сушилнята😁Добре е младежа и другия месец почваме с ваксините. Тей ми се къса душата като ги боцкат, дано да мине добре и да няма проблеми.

# 46
  • Мнения: 5 241
Вижи, супер сте!
Сега като са на 1 месец няма ли ваксина? Някъде май така бях чела..

# 47
  • Мнения: 787
Нашата е такава https://www.hippoland.net/cangaroo-elektricheska-lyulka-shezlong … swing-star-bezhov
Не Марти на 2 месец започват, тогава трябва да идем 2 ще поставят... И две седмици след това казаха да идем за първата доза капки за ротавируса. Мисля че има промяна в имунизационния календар от 2020,нешо такова споменах докторите, но нашите са родени 2019г и ще си бъдат по стария. Някой беше постнал в Фб групата имун. Календар за 2020 и там мисля има на 1 месец, но нашите деца си карат по стария, така обясни доктора.

# 48
  • Мнения: 197
Благодаря момичета 🤗 докато спи малката ще ги разгледам, че въобще не знам какво искам 😂
И нашата педиатърка каза, че на 2 месеца се бият ваксините. Аз се чудя дали да слагам тази за варицелата, нали е по желание....

# 49
  • Мнения: 367


Каза ми на втория месец, а и в нета си излиза пак че от тогава започва. Май имаше промяна за варицелата чее по желание. Аз не съм още сигурна дали да я слагам. Все пак е хубаво да се изкара по като порасне разбира се. Добре, че при нас каката я изкара миналата година по празниците, че сега тяхната група е под карантина. Като цяло нямаше много пъпки, вдигна първите 2-3дни лека температура и не се е чесала. Кофти само, че после спада имунитета и беше още 1-2седмици болна, но не беше нещо сериозно. Пък не дай си боже като възрастен да се кара нещо ужасно е.

# 50
  • Мнения: 5 241
Мерси, момичета. Аз само задължителните ще слагам.

# 51
  • Мнения: 62
Нашата лична лекарка ми каза,че ще бэдем по стария защото е роден 2019 год. И също така че ако вървула грип няма да бием ваксината. На някой да са споменали нещо подобно?

# 52
  • Мнения: 632

Мами, дали е бебешко акне?

# 53
  • Мнения: 444
Добре де, не ви ли е страх да не сложите ваксината за ротавирус?
Всяка година слушам по новините за детски смъртни случаи от ротавирус поради липса на имунизация.
Тук не бих рискувака, ама хич.

# 54
  • Мнения: 5 241
Лу, бебешко акне е. Ние каква ужасна гнойна пъока имахме, да не ви обяснявам.

# 55
  • Мнения: 37
Ние имаме това, люлка+ шезлонг комбинирана. https://visvitalisbg.com/product/bebeshka-lyulka-glider-elite-clouds-9441930354
Изключително удобно и практично, препоръчвам го. Бебка сама си се люлее аз си по свършвам нещо, а и има легнало положение и си позволявам да я оставям по дълго време.

# 56
  • Мнения: 5 241
Момичета, на Кая и се е подсекла гушката Cry Сега гледам да я почиствам и обтривам с олио и Судокрем повечко пъти на ден. Нещо друго да мога да направя?

# 57
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287

Мами, дали е бебешко акне?

Същите пъпки от 3-4 дни има.

# 58
  • Мнения: 4 660
Добре де, не ви ли е страх да не сложите ваксината за ротавирус?
Доста четох относно тази ваксина не покрива всички щамове на ротавируса и страничните ефекти доста плашещи.
Да не навлизам в подробности на каката не сложихме и на бебето няма да слагаме.

Момичета, на Кая и се е подсекла гушката Cry Сега гледам да я почиствам и обтривам с олио и Судокрем повечко пъти на ден. Нещо друго да мога да направя?
Подсуши добре след баня и гледай да не капе там АМ. Ако не се бъркам сте на АМ нали ?

# 59
  • Мнения: 444
Същите странични ефекти имат и другите ваксини.
По-добре да покрие някои щамове, отколкото хич.
Всеки си знае.

Общи условия

Активация на акаунт