Как тренирам - 24

  • 26 354
  • 753
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 1 883
А дали би помогнало за целулит?

# 136
  • Мнения: 9 670
А дали би помогнало за целулит?
Все още не съм забелязала да помага при моя, който не е много тежък случай, но и не вярвам в чудеса за две седмици.

# 137
  • Мнения: 1 876
Кои канали с упражнения гледате в youtube? Някакви препоръки, понеже си събирам за упражнения

# 138
  • Мнения: 9 670
Кои канали с упражнения гледате в youtube? Някакви препоръки, понеже си събирам за упражнения
Aз следя основно HXIIT, Fitness Blender и Blogilatess.
Допълвам поста с няколко снимки, които вероятно са ясниза повечето от вас, но може и да са полезни за някого:

Скрит текст:





Имам и един въпрос. Тренирали ли сте с он-лайн треньор и какви са впечатленията ви? Имам подобна оферта, но все още се колебая.

Последна редакция: сб, 25 яну 2020, 21:51 от G&B

# 139
  • Мнения: 1 876
Кои канали с упражнения гледате в youtube? Някакви препоръки, понеже си събирам за упражнения
Aз следя основно HXIIT, Fitness Blender и Blogilatess.
Допълвам поста с няколко снимки, които вероятно са ясниза повечето от вас, но може и да са полезни за някого:

Скрит текст:





Имам и един въпрос. Тренирали ли сте с он-лайн треньор и какви са впечатленията ви? Имам подобна оферта, но все още се колебая.

Да, 2 пъти, нямаше ефект и с двамата. Единият не си отговаряше на обявените собствени критерии за работа (не направи корекции, не ме проследи), а другият направи програма, с която нямах резултат. Ако искаш онлайн треньор, гласувам само за Fit with Strahil.

Някой знае ли как се казва момичето от снимките: https://www.muscleandfitness.com/workouts/leg-exercises/5-lunge- … your-next-leg-day

Последна редакция: сб, 25 яну 2020, 22:04 от bethefirst

# 140
  • Мнения: 9 670
Ами, там е проблемът. Не съм сигурна, че искам да се ангажирам с някой, а виждам, че сама ми е трудно и хаотично. Трима от последователите ми в IG предложиха да ме тренират он-лайн. Не съм ги молила, не съм и питала. Двамата с удоволствие ги ползвам за съвети и препоръки, изключително активни и отзивчиви са. Третият, по постове, сторита и коментари, виждам, че е доста отдаден на клиентите си, които тренира безплатно, доколкото разбирам. Ще го мисля. Извинявам се, че ви занимавам с моите терзания.

# 141
  • София
  • Мнения: 11 977
Минах днес през хотелския фитнес. Не се ориентирах добре и направих каквото знам.
Отчитам се:
1. Клек на машина и тяга
2. Добро утро и глутеус мост
3. Раменете на лежанката като за глутеус моста, в ръцете гира 10 кг. Движението е от вертикални ръце назад до почти хоризонтални ръце (не знам как се казва това) + гребане с една ръка пак с 10 кг
4. Бицепс с лост + корем на някаква тъпа машина
Всичко по три серии
Накрая минута планк

Всичко отне 35 минути.

# 142
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 418
Змия, много хубава тренировка си си спретнала Simple Smile
Ами, там е проблемът. Не съм сигурна, че искам да се ангажирам с някой, а виждам, че сама ми е трудно и хаотично. Трима от последователите ми в IG предложиха да ме тренират он-лайн. Не съм ги молила, не съм и питала. Двамата с удоволствие ги ползвам за съвети и препоръки, изключително активни и отзивчиви са. Третият, по постове, сторита и коментари, виждам, че е доста отдаден на клиентите си, които тренира безплатно, доколкото разбирам. Ще го мисля. Извинявам се, че ви занимавам с моите терзания.
Може да пробваш за около месец. Ако тренираш 3-4пъти седмично, скоро ще разбереш има или няма ефект. Онлайн тренировките се получават само ако попаднеш на правилния инструктор. Не винаги става от първия път, но пък може и да се случи.

Може ли да споделиш кои са профилите им в Инстаграм, може и на ЛС

# 143
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 418
Вчера крака/глутеус/. Днес гръб, трицепс и корем. Направо се радвам, че утре ми е почивен ден, чувствам се като разглобена. Напоследък не знам каквж правя, но все се появява ново място с нова МТ.

# 144
  • Мнения: 1 290
Вчера и аз бях крака и дупе/за дупе само 2 упражнения, да се довърша.
Нямам сила...килата, които дигах преди 2 седчици сега ми понатежават. А вчера и хапнах добре.
Два пъти седмечно ми е малко. Ще се боря за три пък дано се оправят нещата.
Кофито е, че треньора няма да го има. Усещам, че е време за промяна, но не мога да си я нацеля сама.
Ще стискам зъби докато се върне.
Утре горна част с корем. Там вече силата е тотално спаднала, ама ще се борим.

# 145
  • Мнения: 10 008
Аз започнах да се набирам вече, и миналата седмица увеличих тежестите. 💪💪Някъде с малко, другаде с повече.
И да, с добра форма правя упражненията, провериха ме.
Доволна съм. 🙂
Не ползвам машини, а свободни тежести.

# 146
  • Пловдив
  • Мнения: 14 358
Трябва да го преборя, защото силно влошава качеството на живота ми.
Змия, а как го бориш?
Питам, защото и аз имам подобни проблеми, за щастие далеч не толкова изразени.

# 147
  • София
  • Мнения: 11 977
Ходя веднъж седмично при един човек, който не е лекар, но му вярвам. Помагал ми е доста пъти преди това.
Ако има интерес, мога да споделя кой е.

Отделно от това временно не правя нищо, което води до разтягане в зоната на залавните места на аддукторите.
Включително съм намалила до минимум и ходенето пеша, а и се старая да ходя бавно и с малки крачки, за да няма разтягане там.

Но основната ми надежда е този човек да ми помогне.

# 148
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 418
Вчера уж ми беше почивен ден, обаче направо мога да си го броя за кардио. Качила съм се 12 пъти от първия до четвъртия етаж, всяко качване е по 100 стъпала и имам 15 000 крачки, средният ми пулс е бил 90. Скоро не ми се беше случвало такова нещо.
Днес отново крака, ще се мъча с външна и вътрешна част.

# 149
  • Мнения: 10 008
Днес тренировка крака.
Загрявка въже 15мин
1. Суингове с пудовка 5×10
2. Глутеус мост 4×13
3. Тяга 4×13
4. Сумо тяга 4×13
5. Гоблет ? (Граал ?) 😂 клек 4×15
6. Клек с лост 4×15
7. Бг клек с лост 4×12

С храната по план
Б 84.5 В 120 М 29

Едит: Разтегнах хубаво с йога пози, редувах 3 пъти Вирасана, Супта Вирасана, Адо Мукха Сванасана ( Down dog).
Супер ми дойде. 🙂❤

Последна редакция: чт, 30 яну 2020, 22:16 от Deziderata

Общи условия

Активация на акаунт