ЮЛИ 2020 - Тема №3

  • 21 805
  • 742
  •   1
Отговори

Анкета

Заглавие за новата ни тема

Опции:

# 300
  • Мнения: 1 688
Момичета, аз май искам да си пусна изследвания за витамини и минерали в Рамус. Имах очаквания, че АГ ще ми пусне такива, но за сега не, не знам за по нататък. Някакси ми се иска да се ориентирам от какво имам недостиг и с какво прекалявам. Някоя от вас пускала ли си е сама такива изследвания?

# 301
  • Мнения: 2 023
Момичета, аз май искам да си пусна изследвания за витамини и минерали в Рамус. Имах очаквания, че АГ ще ми пусне такива, но за сега не, не знам за по нататък. Някакси ми се иска да се ориентирам от какво имам недостиг и с какво прекалявам. Някоя от вас пускала ли си е сама такива изследвания?
Можеш да си пуснеш всичко сама. Аз последно изследвах ( в пакет) вит.Д, вит.Б12 и хомоцистеин. Знам, че Б6 също е важен, но резултатът излиза след 2-3 седмици, ако не се бъркам.

# 302
  • Мнения: 46
Аз самата лаборатория Рамус не я харесвам...
А аз съм с кръвно на горна граница и все ми се мръщят. По принцип съм с хиперфункция на щитовидната жлеза и съм стигнала и до 200 горна граница, та затова сега ми изписаха Допегит и успявам да го държа до 110/120 горна граница. А днес явно го бях смъкнала твърде много и почти припаднах в един магазин Sad чак ми дадоха стол и ми натъпкаха два шоколадови бонбона в устата. Че бях и с колата, ама успях да се прибера успешно...

# 303
  • Мнения: 367
Аз не излизам без шоколадови бонбони, вода и кола. Малко да ми стане топло, да поогладнея или да постоя по-дълго права на някоя опашка и съм пред припадане Blush Но съм подготвена и всичко е под контрол. Ако се налага си намирам и къде да приседна Grinning

# 304
  • Мнения: 416
Аз също съм с ниско кръвно, което понякога ми е създавало проблем. От известно време изведнъж започвам да чувствам зверски глад и ако не хапна, ми става лошо. Не знам кръвна захар ли е, но е доста опасно състояние. До сега такива усещания са ми били чужди, сега мога да ям по малко, но начесто.

# 305
  • Мнения: 235
И аз гледам да си нося някакви неща за хапване с мен, че напоследък внезапно огладнявам и хич не мога да издържам. Иначе вие как сте с храненето? Успявате ли да хапвате здравословно ? На мен доста често ми се яде тестено и от тези дни апетита започна стабилно да ми се увеличава. Grinning

# 306
  • Мнения: 439
На мен ми се отвори някакъв невероятен апетит за салати, а домати хубави хич няма, но взимам, какво да правя.. по цял ден мога да хрупам краставици, моркови, марули и подобни, а попринцип съм фен на месото.. не мога да го погледна сега....

# 307
  • София
  • Мнения: 250
При мен апетита не се е засилил все още, за щастие Grinning И аз много обичам салати, но от време на време залитам и към тестени неща, а месо почти не ям откакто забременях.

Обаче огладнея ли през деня, трябва бързо да хапна нещо. В противен случай, започват да ми заглъхват ушите и усещам, че ми прималява.

Някой качил ли е килограми тези месеци? При мен са около 2 отгоре Rolling Eyes за три месеца (14 г.с.), но го отчитам и на това, че преустанових всякакъв спорт. Преди редовно ходех на разните гимнастики и body toning класове.

# 308
  • Мнения: X
Блазе ви, и на мен ми се яде доматче със зелен лук и зехтин. Хахахаха
От месото ям само пилешко. Снощи ММ направи страхотна бистра пил. Супа. Много са малко храните които ми понасят. Още ми се гади..

peony ще ми правят превантивен серклаж защото имам конизация. И с първата Б имах. Благодаря,че попита.

Взех да умирам от скука направо
Не знам как ще изкарам.. нищо не ми се гледа нищо не ми се чете....

# 309
  • Мнения: 3
Здравейте момичета,

следя темата от самото начало, но чак сега се включвам. Накратко за мен - първа бременност, термин 21.07.2020, на 26 години съм от София и се следя в Щерев. В 15 г.с. съм аз също имам проблеми с TSH, но още преди да забременея. За сега държим нещата под контрол.

# 310
  • Мнения: 211
На мен ми се отвори някакъв невероятен апетит за салати, а домати хубави хич няма, но взимам, какво да правя.. по цял ден мога да хрупам краставици, моркови, марули и подобни, а попринцип съм фен на месото.. не мога да го погледна сега....
И на мен от известно време много ми се ядат домати.Вечер си правя една голяма салатка от домати,краставици,айсберг, и зехтин и общо взето туй вечерям(ама съм правила солидна ранна вечеря)
На месото и аз не залитам.
Купила съм си цвекло и довечера ще правя салатка с моркови,цвекло и зеле😁

# 311
  • Мнения: 955
Здравейте момичета,

следя темата от самото начало, но чак сега се включвам. Накратко за мен - първа бременност, термин 21.07.2020, на 26 години съм от София и се следя в Щерев. В 15 г.с. съм аз също имам проблеми с TSH, но още преди да забременея. За сега държим нещата под контрол.
Здравей, добре дошла. При кой лекар си в Щерев?

# 312
  • Мнения: 4 940
Моят апетит също се засили, но сякаш много бързо се засищам. От сладкото и шоколада ми ставаше гадно в началото, сега обаче ми се хапва. Blush А тестено как ми се яде... Но не мога, заради проблема, който имам избягвам тестените изделия. Confused

# 313
  • Мнения: 9
Здравейте момичета,

следя темата от самото начало, но чак сега се включвам. Накратко за мен - първа бременност, термин 21.07.2020, на 26 години съм от София и се следя в Щерев. В 15 г.с. съм аз също имам проблеми с TSH, но още преди да забременея. За сега държим нещата под контрол.

Здравей sunrise755, и аз май финално избрах Щерев. Кой АГ си си харесала?

# 314
  • Мнения: 1
Здравейте мами, включвам се и аз с малко закъснение, но не успях да се престраша по-рано. На 24г. съм и това ми е първа бременност с термин 31.07. Вчера минахме и на феталната, оказа се че всичко е наред, бебчо си има всичко и се развива прекрасно. По календар съм 12+6 и по размери отговаря напълно на седмицата си.
Докторката каза, че не иска да дава обещания, само може да ни каже предположение за пола и най-вероятно ще си гушкаме момченце! 💙

Общи условия

Активация на акаунт